Колко време ви отнема...

  • 10 637
  • 74
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 473
Постарай се да е колкото може по-бързо, даже да не е най-подходящия.Хората са казали "Клин, клин избива".Така по-бързо ще преодолееш раздялата.

# 46
  • Мнения: 2 803
Рзлично е. Не мисли за това и ще се случи съвсем естествено!

# 47
  • Мнения: 901
Постарай се да е колкото може по-бързо, даже да не е най-подходящия.Хората са казали "Клин, клин избива".Така по-бързо ще преодолееш раздялата.

Това е много глупаво.
Смятам, че е добре човек да остане за известно време сама, да се вгледа в себе си, да се поопознае, да си изясни какво иска и тогава да тръгне напред точно с мисълта, че нея не я устройва всеки.

# 48
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Постарай се да е колкото може по-бързо, даже да не е най-подходящия.Хората са казали "Клин, клин избива".Така по-бързо ще преодолееш раздялата.
Е при мен все на този принцип е било - прекъсвала съм стара връзка, заради нова Embarassed...Така че не ми е оставало време да страдам за старата.
Мисля, че е важно да не се втренчваш в това - кога, къде и дали ще срещнеш новия, изживей си свободата пълноценно, сега имаш време за толкова много неща /донякъде ти завиждам/ и той сам ще си дойде.

# 49
  • Мнения: 280
Постарай се да е колкото може по-бързо, даже да не е най-подходящия.Хората са казали "Клин, клин избива".Така по-бързо ще преодолееш раздялата.
Е при мен все на този принцип е било - прекъсвала съм стара връзка, заради нова Embarassed...Така че не ми е оставало време да страдам за старата.
Мисля, че е важно да не се втренчваш в това - кога, къде и дали ще срещнеш новия, изживей си свободата пълноценно, сега имаш време за толкова много неща /донякъде ти завиждам/ и той сам ще си дойде.
Опитвала съм с клин, клин избива...при мен не действа. Сатан ми още по-гадно. Блазе им на тези, дето успяват за седмица-две, до месец да се отърсят. Ще опитам да не се вглъбявам толкова. Мисля, че вече даже свиквам Simple Smile

# 50
  • Мнения: 70
за 4 години връзка - около месец въпроси - ама защо, ама как, ама аз ли бях виновна .. после само на пияно се сещах  Laughing сега- 2 месеца по-късно, чувствам само че съм жадна за живот .. При мен се получи така, че просто коренно си промених възгледите по някои въпроси, някак си станах по-мъдра . Не съжалявам за нито един момент от връзката си, нито от живота си , ако е писано, ще сме заедно, ако не - не мога да пропилявам най-хубавите си години в мъка по него .

# 51
  • Ловеч
  • Мнения: 782
Относително е. Всичко се случва когато най-малко го очакваш ; )))

# 52
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Прегледай подфорум Самотни родители. Там ситуациите са още по-сложни и трудни. Въпреки това повечето мнения звучат оптимистично.

# 53
  • Мнения: 569
Толкова добре се чувствах след раздялата, че не мога да кажа че ми е отнело време.....защото той ми отне време,.....а всяка минута след раздялата беше равносилна на месеци духовно пробуждане и емоционална свобода. При мен раздялата беше осъзната, осмислена, неизбежна, желана дори повече от година. След това не мислех за връзка.....бях ангажирана 12 часа на ден с работа, а когато се обърнах назад само след 4 месеца бях една щастлива млада жена....влюбена....разлюбена....обичаща и така до днес, две години по- късно.
Опитай се да преразгледаш приоритетите си и да начертаеш сама животът си, сама да избереш човекът с когото искаш да бъдеш.....и докато го правиш....той ще се появи. Hug

# 54
  • Мнения: 280
А мислите ли, че трябва да се прекратят всички контакти? Сякаш все още не можем да се откъснем един от друг. Чуваме се от време на време, пишем си, даже се и виждахме няколко пъти. То е ясно, че за да се забравим не трябва да се виждаме, но...не знам. Постъпваме тъпо така. Или-или. Трябва да спра ако искам всичко да спре.

# 55
  • Мнения: 592
Всичко зависи от това кой е изоставения. Ако си ти, както личи, и както личи че много мислиш и се вглъбяваш за "да преосмислиш живота си" и куп други психо щуротии, ще има да си чукаш главата, а навън чакат още над 3 милиарда мъже. Не бой се, все един ще става!!! Peace

# 56
  • Мнения: 280
Всичко зависи от това кой е изоставения. Ако си ти, както личи, и както личи че много мислиш и се вглъбяваш за "да преосмислиш живота си" и куп други психо щуротии, ще има да си чукаш главата, а навън чакат още над 3 милиарда мъже. Не бой се, все един ще става!!! Peace
Не ме е изоставил Simple Smile Аз си изнесох багажа, той просто не се противопостави, нито опита да ме спре. Че го обичам е истина, или може би ме е страх от самотата и съм свикнала. И аз не знам вече Sad Права си за мъжете, все пак каквото дойде.

# 57
  • Мнения: 592
Не съм права, но съм прав!  Party Запомни - със всичко се свиква, въпрос на време и психика.

# 58
  • Мнения: 100
А защо просто двамата не опитате нещо ново? Виж темата за разнообрадяването на сексуалния живот, помисли за пътуване, за смяна на жилището,  за промяна на стила на живота ви?
Е, ти си знаеш де...

# 59
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Никой не може да ти каже колко време отнема... Божа работа е всичко. Може дни, може месеци, може и повече. Както се случи.
Преди да се запозная с мъжа ми, имах сериозна връзка. Зарязаната бях аз и ми беше мноооого зле. Адски тежко го преживях, не бях на себе си. И ние така след раздялата се чувахме, виждахме и т.н. Което пък според мен никак не помага за преодоляването на едно разочарование, но тогава, естествено, не мислех така. Бях се зарекла, че повече няма да погледна мъж (хаха), че всичките са един дол дренки и неща от сорта.
Девет месеца след раздялата се запознах със съпруга си. Всъщност познавах го по физиономия, защото живеем блок до блок, но абсолютно никога не ми е правил впечатление, каквото и да било. Случи се така, че започнах работа, където работеше и той и така... Лека-полека, и аз не знам как, но се влюбих (въпреки намеренията ми никога повече да не се занимавам с мъже  Laughing). След година се оженихме... След години видях онзи, бившия, случайно. И не спирам да се чудя защо толкова съм се тръшкала тогава. Та така... Дори съм му благодарна, че ме заряза тогава. Като знам как изневерява на жена си и какви чудесии прави, като нищо можеше да съм на нейно място.
Ще срещнеш човека, когато най-малко очакваш и ти пожелавам този път да срещнеш истинския   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт