Колко време ви отнема...

  • 10 640
  • 74
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 272
 Браво на Рина за разказа на нейната история. Мисля, че е доста поучителна и отговаря на всички въпроси на авторката на темата.
Към Nobody, but me - Факт е, че трябва да мине време, за да отмине болката и аз мисля, че не бива да се виждате и чувате, защото по този начин просто си удължаваш агонията! Само мога да ти пожелая това време да е възможно по-кратко при теб   Hug

# 61
  • Мнения: 1 213
Никой не може да ти каже колко време отнема... Божа работа е всичко. Може дни, може месеци, може и повече. Както се случи.
Преди да се запозная с мъжа ми, имах сериозна връзка. Зарязаната бях аз и ми беше мноооого зле. Адски тежко го преживях, не бях на себе си. И ние така след раздялата се чувахме, виждахме и т.н. Което пък според мен никак не помага за преодоляването на едно разочарование, но тогава, естествено, не мислех така. Бях се зарекла, че повече няма да погледна мъж (хаха), че всичките са един дол дренки и неща от сорта.
Девет месеца след раздялата се запознах със съпруга си. Всъщност познавах го по физиономия, защото живеем блок до блок, но абсолютно никога не ми е правил впечатление, каквото и да било. Случи се така, че започнах работа, където работеше и той и така... Лека-полека, и аз не знам как, но се влюбих (въпреки намеренията ми никога повече да не се занимавам с мъже  Laughing). След година се оженихме... След години видях онзи, бившия, случайно. И не спирам да се чудя защо толкова съм се тръшкала тогава. Та така... Дори съм му благодарна, че ме заряза тогава. Като знам как изневерява на жена си и какви чудесии прави, като нищо можеше да съм на нейно място.
Ще срещнеш човека, когато най-малко очакваш и ти пожелавам този път да срещнеш истинския   bouquet

Това е също като при мен...Сега съм благодарна на тази заради която това стана.Всяко зло,за добро.

 
 за да отмине болката и аз мисля, че не бива да се виждате и чувате, защото по този начин просто си удължаваш агонията!

С това съм напълно съгласна Peace... от личен опит.

# 62
  • Сф
  • Мнения: 10 725
и аз страдах след една голяма любов или след една разбита мечта, което е май далеч по- лошо. И докато си мислех, че не ще срещна друг, камо ли пък скоро, той си бил там и чакал ли чакал. Та утешителя сега ми е мъж, но му трябваше около година, за да ме спечели.
При мен обикновено нещата се намират под носа ми, но аз не ги забелязвам..
О и естествено си имам моята принцеса, което абсолютно обесмисля миналите ми страдания..и бъдещи, по който и да било мъж

# 63
  • Мнения: 280
Никой не може да ти каже колко време отнема... Божа работа е всичко. Може дни, може месеци, може и повече. Както се случи.
Преди да се запозная с мъжа ми, имах сериозна връзка. Зарязаната бях аз и ми беше мноооого зле. Адски тежко го преживях, не бях на себе си. И ние така след раздялата се чувахме, виждахме и т.н. Което пък според мен никак не помага за преодоляването на едно разочарование, но тогава, естествено, не мислех така. Бях се зарекла, че повече няма да погледна мъж (хаха), че всичките са един дол дренки и неща от сорта.
Девет месеца след раздялата се запознах със съпруга си. Всъщност познавах го по физиономия, защото живеем блок до блок, но абсолютно никога не ми е правил впечатление, каквото и да било. Случи се така, че започнах работа, където работеше и той и така... Лека-полека, и аз не знам как, но се влюбих (въпреки намеренията ми никога повече да не се занимавам с мъже  Laughing). След година се оженихме... След години видях онзи, бившия, случайно. И не спирам да се чудя защо толкова съм се тръшкала тогава. Та така... Дори съм му благодарна, че ме заряза тогава. Като знам как изневерява на жена си и какви чудесии прави, като нищо можеше да съм на нейно място.
Ще срещнеш човека, когато най-малко очакваш и ти пожелавам този път да срещнеш истинския   bouquet
Рина, много точно казано Simple Smile "Дори съм му благодарна, че ме заряза тогава"
Много е лошо когато човек си мисли, че е перфектен, идеален и постонно за всичко обвинява другия.
Доста ми е объркано и честно казано съм обезверена. Още повече, че в семейството имам случай на изневярва и повярвайте ми, чудя се ще мога ли давярвам някога повече на мъж. Старая се да не падам духом и да мисля положително, но не е много лесно.

# 64
  • Мнения: 1 563
Зависи колко силни са чувствата към мъжа, но от опит знам,че  ако намериш мъж,  който да те накара да се чувстваш специална и ЖЕНА, стария ще е само спомен! Успех!

# 65
  • Мнения: 7 947
...когато се разделите с човек, с когото сте живели заедно няколко години, били сте като семейство, докато намерите друга любов? Аз съм в тази фаза и мисля, че ще мине поне година Sad
Не ми се е случвало. Не мисля обаче, че темата ще ти помогне с нещо, освен да си набавиш някаква статистика. По-добре - вместо тема - на кафе с приятели  Peace

# 66
  • Мнения: 100
...когато се разделите с човек, с когото сте живели заедно няколко години, били сте като семейство, докато намерите друга любов? Аз съм в тази фаза и мисля, че ще мине поне година Sad

Преди 3 месеца се разделих с приятеля ми. Той ме скъса зарада тъпита съвети нан мама, тати и кака, но това е друга история. Та какво искам да кажа, 3 дни ревах, 1 седмица бах тъжна и депресирана и после си казах, че трябва да съм благодарна, че се разделихме. След две седмици спря да ми пука и започнах да се заглеждам по други мъже. Сега нямам връзка, нямам време за така, а и не се е появил подходящия(аз съм много взискателна), но и не мисля, за предишния.

# 67
  • Мнения: 280
...когато се разделите с човек, с когото сте живели заедно няколко години, били сте като семейство, докато намерите друга любов? Аз съм в тази фаза и мисля, че ще мине поне година Sad

Преди 3 месеца се разделих с приятеля ми. Той ме скъса зарада тъпита съвети нан мама, тати и кака, но това е друга история. Та какво искам да кажа, 3 дни ревах, 1 седмица бах тъжна и депресирана и после си казах, че трябва да съм благодарна, че се разделихме. След две седмици спря да ми пука и започнах да се заглеждам по други мъже. Сега нямам връзка, нямам време за така, а и не се е появил подходящия(аз съм много взискателна), но и не мисля, за предишния.
Свалям ти шапка! Защо съм такова слабо, безволево същество! Искам да вдигна глава нагоре и да продължа, но нямам сили... Вече не знам какво да направя. Знам, че след време ще ми е смешно да си чета постовете и да се питам как съм могла да страдам, но сега...още е прекалено жива раната.

# 68
  • Мнения: 100
...когато се разделите с човек, с когото сте живели заедно няколко години, били сте като семейство, докато намерите друга любов? Аз съм в тази фаза и мисля, че ще мине поне година Sad

Преди 3 месеца се разделих с приятеля ми. Той ме скъса зарада тъпита съвети нан мама, тати и кака, но това е друга история. Та какво искам да кажа, 3 дни ревах, 1 седмица бах тъжна и депресирана и после си казах, че трябва да съм благодарна, че се разделихме. След две седмици спря да ми пука и започнах да се заглеждам по други мъже. Сега нямам връзка, нямам време за така, а и не се е появил подходящия(аз съм много взискателна), но и не мисля, за предишния.

Свалям ти шапка! Защо съм такова слабо, безволево същество! Искам да вдигна глава нагоре и да продължа, но нямам сили... Вече не знам какво да направя. Знам, че след време ще ми е смешно да си чета постовете и да се питам как съм могла да страдам, но сега...още е прекалено жива раната.

Не знам какво да ти кажа, всеки е различан. А и да сега в моя живот е имало много по-гежки загуби и болки, може би това ме е накарало да съм по-силна в това отношение. Сигурна съм, че ще се оправиш и скоро ще се смееш на посттовете си.

# 69
  • В.Търново
  • Мнения: 6 709
Ще пиша за един бивш колега на съпруга ми.Той се разведе с жена си,ама все още живеят в едно жилище и спят в едно легло,но вече какво правят в него....незнам Mr. Green.И така повече от година,може би две.За всеки пътник си има влак.Когато дойде,дойде новата любов,ти ще я усетиш.Има хора,които никога не я срещат. Peace

# 70
  • Мнения: 280
Ще пиша за един бивш колега на съпруга ми.Той се разведе с жена си,ама все още живеят в едно жилище и спят в едно легло,но вече какво правят в него....незнам Mr. Green.И така повече от година,може би две.За всеки пътник си има влак.Когато дойде,дойде новата любов,ти ще я усетиш.Има хора,които никога не я срещат. Peace
еее, това последното е много укоражително, няма що...
Иначе и аз съм чувала за разводи, та даже и за повторна сватба със същия човек след развода. Луда работа. До там ли трябва да се стигне, за да сепреоткрият хората?

# 71
  • Мнения: 1 434
...когато се разделите с човек, с когото сте живели заедно няколко години, били сте като семейство, докато намерите друга любов? Аз съм в тази фаза и мисля, че ще мине поне година Sad

Ами да ти кажа бях в същото положение, след 5г. съвместно съжителство (без брак), но никак не ми беше трудно след това, може би защото аз бях инициатора за раздялата. Просто се изясних със себе си какво искам, исках семейство и деца, а той по скоро беше склонен на компромис. Тогава реших че не ми се живее в компромиси, събрах си нещата и дим да ме няма...

Намери отрицателните неща в тази връзка и си спомняй за тях, така ще ти е по-лесно да го превъзмогнеш. С времето е ясно, че ще остане само хубавото, просто така е програмиран човешкия мозък  Peace

# 72
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
...и мисля, че ще мине поне година Sad

Три са минали дотук ...  Crossing Arms Whistling

# 73
  • Мнения: 7 947
Всяка една раздяла, инициирана от нас самите е сто пъти по-лесна от раздяла, в която другият отсреща я е искал или е станала след поредица от драми.

# 74
  • Мнения: 280
...и мисля, че ще мине поне година Sad

Три са минали дотук ...  Crossing Arms Whistling
Ееее, стига. Недей така. Горе главата. Не искам да те обиждам, но при теб е трагичен случай. Как може толкова време да страдаш за някой? Какво се е случило? Сподели, ако прецениш.
Поздрави и не се отчайвай. На ъгъла те чака нова, по-силна и по-хубава любов. Само погледни и я виж  Hug

Общи условия

Активация на акаунт