Клончета цъфтят ,птички пеят - децата на ВАРНА лудеят!!!

  • 36 254
  • 728
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1
Привет на всички  bouquet
Скоро наближава РД на дъщеря ми 5г/края на юни/ и вече се замислям за деткото парти.Обикновено по това време е много горещо и досега винаги сме празнували на открито,но незнам дали няма да е по-добре да е в заведение с климатик.Приемам всякакви предложения и отзиви за заведения Hug
МЕРСИ ПРЕДВАРИТЕЛНО   bouquet

# 721
  • Мнения: 4 435
Да се запиша и аз в темичката.  bouquet
Нямам дете, но пък от известно време живея във Варна, и  мисля, че тук както бих намерила и чудесна компания, така и бихте ми били много полезни.

И сега с първото питане  Mr. Green, търся си нова квартира, така че ако някоя от вас дава, или имате такива близки, драснете по едно ЛС.

# 722
  • Варна
  • Мнения: 965
koteto 76, разгледай темата за детски рожден ден във Варна: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=549807.360. Там има много отзиви.

# 723
  • Мнения: 8
Здравейте, мами! Някой знае ли къде във Варна мога да намеря обувки на Chicco?

# 724
  • Мнения: 1
viki 76 мерси за линка,точно тази тема се опитвах да намеря Hug
diviso,обувки на чико съм виждала преди време в един магазин на Колхозния пазар,мисля че се казваше Депо бебе център или нещо такова,намира се на първия ред на гаражите,дано ги има още Peace
just avvA ДОБРЕ ДОШЛА

# 725
  • Мнения: 5 776
Момичета,видяхте ли това?

# 726
  • Варна
  • Мнения: 777
Видях го и съм без думи от тогава. Свито ми е всичко, иде ми да изляза от нас и да тръгна да го търся, въпреки, че живея съвсем в друга посока. Дано се намери детето. Чувствам се адски безсилна...

# 727
  • Мнения: 2
Здравейте, мами! Някой знае ли къде във Варна мога да намеря обувки на Chicco?
Има в "Депо бебе" както котето е казала. Виждала съм и в "Премаман" намира се зад хотел "Черно море"

# 728
  • Мнения: 3 971
Нова тема

Очаквам заглавия  Wink


П.С.  Дано детенцето се намери  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт