Рожден ден на тийнейджър..

  • 92 285
  • 71
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 222
В заведението, в която бяхме ние, специално предупредих персонала на колко години са децата от съседната маса и да не им дават алкохол. Отговора беше: "Ама то не може да се каже на колко са години точно". Извиках собственичката и нейната рекация пък беше: "Еееееееее, ама и вие сега, те всички пият в днешно време. Вашите и те ще пият един ден, какво си мислите, че под похлупак ще ги държите ли". Сервираха им алкохол на тийнейджърите, и то в безумни количества. Нямах време и желание да подавам сигнали, защото РД на моите деца беше доволно опропастен и без да викам полиция или който там би дошъл.

Та определено си има смисъл да се предупреди какво да им се сервира.

# 16
  • Мнения: 734
А нас изрично ни предупредиха, че няма да им сервират алкохол и НЕ ЖЕЛАЯТ някой да носи. Поискаха, в тази връзка, един-двама родители наоколо.
Ще празнуваме в Салса клуба на гърба на Ялта, детска дискотека плюс игри. Децата го харесват, доколкото разбрах.

# 17
  • Мнения: 9
Темата и за мен е актуална, бих искала да споделя, че скоро бяхме на рожден ден на заведение, само девойки бяха (13 годишни), за 10 деца с разрешение на мамите им взехме 3 бири, имаши и дискотека, хареса им и беше приятно за всички. Но беше топло и все пак бяха в заведението, а ние отвън "контролирахме" в градината. За жалост през зимата е трудно.

# 18
  • Мнения: 2 792
Боулинга е много добра идея, ходили сме на тийн парти в боулинг и всички бяха доволни.
Бира, категорично не, за деца на 13 години, това ми е личното мнение.

# 19
  • Мнения: 503
Пейнтболът боли като те улучат, но се преживява, все едно някой рязко, но не много силно, да те удари с юмрук, но без залитането и падането след това. Ресторантът е по-добра идея, но за какво им е бира? Да пият кола, фанта, безалкохолни коктейли... ако искат бира, да отидат на пейка парти или вкъщи да си празнуват. Едва ли в някой ресторант ще им сервират алкохол.

# 20
  • София
  • Мнения: 409
Правейки проучване за предстоящия 13ти рожден ден на дъщеря ми, намерих това:

http://www.mentovnosorog.com/index.php?action=setType&time=12

Струва ми се подходящо, но ако някой вече е посещавал тийнейджърската зона, моля да сподели впечатления!

# 21
  • Мнения: 503
Правейки проучване за предстоящия 13ти рожден ден на дъщеря ми, намерих това:

http://www.mentovnosorog.com/index.php?action=setType&time=12

Струва ми се подходящо
Много детско ми се струва. Вярно, че има тийнейджърска зона, но все пак изглежда детско, а и тези "5 игри на това, 5 на онова, един турнир не знам си какво" ограничения и то всичко в рамките на 2 часа, не смятам, че ще допаднат на 13-годишните. Това например изглежда като за по-пораснали - http://www.partyservice.bg/web/bg/teenager-party

# 22
  • София
  • Мнения: 11 716
А някой празнувал ли е или ходил ли е на РД в Galaxy Боулинг на НДК?Било ремонтирано и по-приятно от преди.

# 23
  • София
  • Мнения: 409
Victory, разгледах сайта и виждам,че предлагат доста възможности. По принцип обаче съм доста скептична към услуги, които нямат предварително обявени цени. От опит знам , че те се сформират обикновено на момента според вида на клиента или " според зависи....". За да се договориш за цената трябва да се обадиш по телефона или да отидеш на място, и в крайна сметка никога не знаеш каква ще бъде крайната сметка, защото накрая винаги има изненади. Mr. Green В ерата на интернет, когато дори можеш да платиш онлайн, подобна практика ми се струва меко казано съмнителна. Забелязвам също и че не разполагат със собствена зала, а организират тържествата в дискотеки, барове, пицарии или сладкарници. Така не е ясно кой всъщност носи отговорността за децата и за всичко което се случва по време на партито.
В този ред на мисли, се връщам към тийнейджърската зона на МН и караоке партито, но все пак ще отида на място да проверя как стоят нещата, а и да чуя мнението на щерката дали го одобрява.

Ali&Meli, миналата година празнувахме там. Децата много се забавляваха на боулинга, после играха билярд и флипер. Като меню предлагаха пица или клуб- сандвич с напитки(безалкохолни), чепсове, ядки. Единственият проблем според мен беше, тъй като е близо до училището, че дойдоха освен поканените 25, поне още толкова самопоканени и това рязко рефлектира на цената! Макар,че  то винаги съществува подобен риск....

# 24
  • София
  • Мнения: 11 716
avi11 сигурно децата се забавляват,но ремонта,за който говоря е от това лято.Интересуваше ме дали обстановката малко от малко се е променила.Преди беше доста тъмно и задимено...
Да кажа и аз за Ментов Носорог-3 т.е. залата за тинейджъри.
Миналата година празнувахме там.Говорих с управителката,беше много мила и любезна.Децата бяха сами в тази зала и бяха доволни.Споменът ми е,че някои от игрите не работеха и накрая барманът се опита да ме излъже с 25-30 лева заради тортата/.Не се усетих веднага,на следващия или по-следващия ден обадих да уточня този момент,защото вече бях платила.На бърза ръка се съгласи да ми върне парите т.е. не съм убедена,че не е било умишлено.
Останах с горчив привкус и не бих повторила там,но това си е лично мое мнение.

# 25
  • Мнения: 1
Бих искала да попитам дали в тези детски дискотеки има и чужди хора или можеш да си резервира6 само за рожденниците и приятелите им?Защото и аз ще ставам на 13 , но не искам в дискотеката да има някакви пияни тийн.....  Praynig Praynig

# 26
  • София
  • Мнения: 409
След дълги колебания, къде и как да бъде празнуван 13тия рожден ден на дъщеря ми, в крайна сметка избрахме клуб "After five". Оценявам, че този избор беше много сполучлив, тъй като децата се забавляваха страхотно, а диджея беше уникален.
Дано не се възприеме като реклама, но ще споделя впечатленията си в отговор на опасенията на ChokoShock .
Клубът беше ангажиран за три часа от 17 до 20 ч., като на входа имаше табела "частно парти" и не се допускаха външни лица. Клубът е достатъчно голям, за да побере голям брой посетители и достатъчно малък, за да позволи изключването на други . Помещението е голямо, но едновременно с това е разделено на своеобразни сепарета посредством колони. Така и родителите се чувствахме уютно, без да се натрапваме на децата. Алкохолът беше строго забранен (за тийновете) и естествено не се сервираше изобщо, а и управителят ни увери, че няма да го допусне. Кетърингът беше отличен. А дисководещият направи такъв купон, че накрая никой не искаше да си тръгне  Wink

# 27
  • Мнения: 4 204
Предложение предимно  за момченца- наема се едно изкуствено футболно игрище/обикновено е 60лв/час, но може да се намери и по-евтино в часовете, когато  няма наплив/. Играят футбол час- час и половина и после почерпка в близко кафене.
Ако си намерите някой , който да ги занимава със спортни игри, може Рд да е смесен, тоест момичета и момчета.
Моят син вече втора година така празнува със съотборниците си. Щом наближи Рд на някое дете  всички си знаем- игрище и почерпка.Недоволни няма. Laughing

# 28
  • Мнения: 1
Здравейте след 1 месец ще стана на 13 години , можели  Praynig да ми предложите някое заведение или клуб .  Hug Hug  bigdance2 Tada  Party Time  ura  Gift  party023 newsm67 happy bd baloni bdbaloni baloni

# 29
  • Русе
  • Мнения: 2 153
maggito811, я сподели някои желания, как си го представяш, какво искаш да има, къде да бъде - че и ние родителите да се ориентираме към тийнжеланията.
Това с боулинга при нас е традиция - всеки рожден ден е там (защото в голееемия ни град няма кой знае какви забавления) и на децата им писна. Ние сме през май и изобщо не мога да го измисля, А 13-тия е важен  Laughing. Миналата година и дадох парички - ходили на сладкарница с приятелки, после са мотали из центъра, накрая заваля и ги прибрах в къщи, набързо купих безалкохолни, мезета и франзелки. Готино било - абе аз не разбрах какво им беше готиното, ама те си знаят - наприказвали са се смяха се много.

Общи условия

Активация на акаунт