Рожден ден на тийнейджър..

  • 92 285
  • 71
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 204
Кога ти е РД?
Какво обичате да правите?
Може да отидете на школа по танци или да си наемете учител за 1 час. След това почерпка.

Аз съм момчешка майка и не съм много запозната с хобитата на девойките.
Помогни ни като разкажеш повечко пък ние ще помислим.

# 61
  • София
  • Мнения: 1 040
Моля за идеи за РД на 12г  момче.Правили сме в Коколандия, лазерните битки в Мол България.Миналия рожден ден беше футболно парти в Банкя, но вече не играе футбол.Боулинга му е омръзнал, че са го канили често на такъв рожден ден.Въобще помагайте Hug

# 62
  • София
  • Мнения: 6 999
savina123, а бъдещия рожденик няма ли идея какво иска?
След 6-7 РД на децата ми винаги ги питам какво парти искат за рождения ден, ако нямат ясни желания или направо не знаят, остават без парти. Това е голям стимул да са наясно за следващата година.
Споделям опит просто, не твърдя, че така трябва да се постъпва.  Peace

# 63
  • София
  • Мнения: 1 040
Да, така е, но и той още не знае какво иска.Бих искала да му предложа някакви идеи и след това да разискваме.Тази възраст са нито деца, нито още юноши.Каката беше винаги наясно със себе си Simple Smile

# 64
  • София
  • Мнения: 16 059
Савина, а билярд не харесват ли? На неговите години дъщеря ми и приятелчета все там искаха.

# 65
  • София
  • Мнения: 1 040
Май клоним към боулинг засега, но ме заинтригува с билярда.Досега не е играл, къде правят такъв рожден ден? Мерси Hug

# 66
  • София
  • Мнения: 16 059
Нямам представа къде го правят. Моето дете е вече на 25 г. Но си спомням, че в 6 - 7 кл. ходеха да играят билярд  София  ленд и в  някакъв клуб в Лозенец. Биеше момчетата всеки път.

# 67
  • София
  • Мнения: 11 716
Билярд ми се струва,че има в Галакси боулинг,който е отстрани на НДК.За всеки случай проверете.Рождените дни,на които съм присъствала там са били основно с боулинг,но май съм виждала и маси за билярд.

# 68
  • София
  • Мнения: 3 028
Савина,не знам в кой квартал живееш ,провери за "Лабиринт" в Младост.Моето дете беше там на рожден ден ,много му хареса и иска там да празнува неговия Р.Д.

# 69
  • Мнения: 57
Вижте JOY STATION в Студентски град.Билярд, боулинг, ел.игри и др.

# 70
  • София
  • Мнения: 7 242
Може и да съм писала назад, извинявам се, ако е така. Моята си празнува един РД в зала за катерене - в Гравити с тези треньори: http://www.katereneto.com/. В Боудърленд в Парадайз също може да се организира РД. На всички хареса, а някои и се запалиха по катеренето. В парадайз също се сещам, че има зала за тенис на маса, където също организират рождени дни.

# 71
  • София
  • Мнения: 1 040
Благодаря на всички за предложенията Hug

Общи условия

Активация на акаунт