Изпробвано и препоръчано от магазини ДМ

  • 101 218
  • 742
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 86
Памперсите горе долу стават, био АМ е много хубаво, йогуртите също и са но добра цена.А цената на Ам е най ниската!!!.
Кухненески ролки също са много хубави.Шампоани Балеа не струват.

# 16
  • Мнения: 1 492
Аз съм доволна само от цените на другите марки козметики и пр., но от собствената - не. Шампоан и балсам Белеа - не струват. Таблетките за съдомиялната са под всякаква критика, чак ми е странно, че има доволни. От памперсите Бейбилав също не съм във възторг, дупето е влажно.

# 17
  • Мнения: 3 993
Таблетките за съдомиялната са под всякаква критика...

Критиката има ли някакво съдържание?

Таблетите за съдомиялна машина са кофти.

Какво значи "кофти" и с какво се сравняват, за да се направи такава квалификация?

Аз ползвам таблетките за миялна на dm и съм много доволна. Когато ги купувах за първи път бях скептична, евтини са, кой знае как ще мият. Но останах приятно изненадана, още повече, че до тогава бях ползвала таблетки на Калгон и Сомат основно. Чудесни, но скъпи. После пробвах Медикс - добре мият,но малко слабички идваха (не помня формулата) и Апта - никак не съм доволна от тях. После купих препарат за почистване на съдомиялната, блясък за съдове и сол, ароматизатор за миялната, всичко на dm и нямам никакви оплаквания (сравнявам с продуктите на Калгон и Сомат).

Веднъж взех оранжевия универсален препарат за почистване, за който споменава nagolo, евтин е, почиства перфектно. Но миризмата му е много остра и неприятна, затова не повторих.
Имам хипоалергенно тоалетно мляко за тяло на Балеа, огромна опаковка на смешна цена, много прилично качество за тази цена.
На детето купувам един детски на Балеа, Сафари се казва, душ гел и шампоан, мирише привлекателно и тя го обожава заради аромата. Детският шампоан за коса на Шаума 2 в 1 там го купих на добра цена в промоция. 
Имат богат асортимент четки и пасти за зъби, вкл. детски, оттам си избираме.

Интересуват ме мнения за праха за пране на dm от който го е ползвал, аз още не съм.
И също мнения за прах за миене в съдомиялната, само таблетки съм ползвала.
Благодаря.  Hug

# 18
  • Мнения: 15 379
Явно имаме различни критерии за избор на средство за машинно миене на съдове.
Мога надълго и нашироко да обсъждам защо и какви препарати купувам, за да бъдат съдовете ми изкрящи, здрави и ненадрани най-вече. Но не за това е темата. В една друга сме бистрили проблема надълго и нашироко.

# 19
  • Мнения: 1 492
Little wingels , темата е за друго, но ще отговоря кратичко. Таблетките ДМ, Медикс и Кларо ме накараха да се замислям за смяна на съдомиялната, докато не разбрах, че не в нея е проблема. Купи си нещо по-качествено и веднага ще усетиш разлика, не само в измиването на съдовете, а и както казва Sourcherry "искрящи, здрави и не надрани най-вече"

# 20
  • Мнения: 13 512
Дайте ми линк, моля за темата за таблетките защото и аз съм вече на път да си сменя машинината. С предната не съм имала проблем. В още 2 къщи имам миялни- няма такова нещо. Тук, в апартамента във Варна( споменавам Варна , защото е възможно и твърдостта на водата да е причината) е ужас! Последно взех Apta.  Половината миялна е неразтворена таблетка, чиниите- неизмити, а  чашите- мръсни, мътни ...абе  ужас. Пуснах я втори път с половин таблетка- същата работа. Не знам какво да правя вече!От 18 години имам миялна, такова чудо не съм видяла!

# 21
  • Мнения: 1 492
Дайте ми линк, моля за темата за таблетките ...
Заповядай
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=499765.0

# 22
  • Мнения: 5 462
Дайте ми линк, моля за темата за таблетките защото и аз съм вече на път да си сменя машинината. С предната не съм имала проблем. В още 2 къщи имам миялни- няма такова нещо. Тук, в апартамента във Варна( споменавам Варна , защото е възможно и твърдостта на водата да е причината) е ужас! Последно взех Apta.  Половината миялна е неразтворена таблетка, чиниите- неизмити, а  чашите- мръсни, мътни ...абе  ужас. Пуснах я втори път с половин таблетка- същата работа. Не знам какво да правя вече!От 18 години имам миялна, такова чудо не съм видяла!
Да не ти е задръстен филтъра ??Пусни съдомиялната без съдове само с почистващ препарат за съдомияни .
След това пусни я пълна и виж дали ще има разлика.
Каква е цената на таблетките на ДМ и колко броя са в кутията ??
Много съм доволна от Finish Калгонит таблетките , развалиха Сомата /пълен боклук/.
Може да пробвам и на Дм , щом казвате че са окей . Peace

Последна редакция: нд, 17 окт 2010, 21:27 от Markrit

# 23
  • Мнения: 501
От ДМ пазарувам обикновено известни марки козметика на добра цена,от ДМ-ската марка не съм доволна,пробвала съм шампоан,балсам и душ гел и разни маски за коса.На дъщеря ми и харесват плодовите пюрета.Памперси не съм пробвала с ластиче ли са?
За АМ не съм съгласна,че са с най-ниски цени   Naughty .... цените са с 2-3 лв по-скъпи отколкото в повечето детски магазини ( визирам нестле).

# 24
  • Мнения: 15 379
Може да пробвам и на Дм , щом казвате че са окей . Peace

Аз пък казвам, че не са ок.
Ориентирай се към Феъри, Грюн грийн, Фреш актив, Куантум (ако ти е по джоба).

# 25
  • Мнения: 292
 Не съм купувала много продукти от там,но ще споделя за това, за което имам впечетление.
Аз лично съм доволна от балсама за къдрава коса на професионалната им серия за коса на Балеа.Не е професионале,то е ясно,но за тази цена,това качество ме устройва.Ароматизаторите им също са добри,и то на смешни , бих казала , цени.
Изобщо , ама изобщо , не съм доволна от сапуна им за петна.Отвратителна миризма,качество и ефект-нулеви,и то на някакво съвсем безобидно петно...

# 26
  • Мнения: 1 427
Памперс-гащите им са хубави и евтини. -  Peace, и аз ги одобрявам

Мократа тоалетна хартия е добра. -  Embarassed каква е тая хартия ?

# 27
  • Мнения: 15 379
Памперс-гащите им са хубави и евтини. -  Peace, и аз ги одобрявам
Мократа тоалетна хартия е добра. -  Embarassed каква е тая хартия ?

Мокра тоалетна хартия - прилича на мокри кърпички, но текстурата е по-различна.
Купувам на Зева и тази на ДМ. Тази на ДМ се продава в удобни кутии за многократна употреба, има и отделни пакети-пълнители.
Има 2 вида. Много е хубава и удобна, особено ако бързаш.

# 28
  • София
  • Мнения: 6 302
И аз да кажа, че най-добрата домакинска хартия е на ДМ, просто няма друга такава! Доволна съм много и от фон дьо тен на Римел, който пак купих от там и не беше изобщо скъп. Ползвам и лосион за почистване на грим на Балеа, не е лош, същата марка сапун ми харесва, има добра консистенция и не свършва бързо, както някои други. Купувам си също и едни кърпички за почистване на очила, единия път бяха от тяхната марка, а друг път бяха друга марка, но все вършат работа.

# 29
  • Мнения: 43
Да кажа и аз какво съм купувала и от какво съм доволна:
Препарат за миене на чинии(жълто в голяма опаковка)-силно,но не изсушава ръцете
Паста за зъби-избелваща и 5 в 1
крем за тяло кокос-500 мл-4 лв.Много хубаво хидратира и мирише
Душ гел питая го чета аз,и детски душ гел и шампоан-в жълта опаковка (незнам как се казваше)
Витамините са хубави
Един течен перилен препарат (червен)за цветно.
Детската паста за зъби за деца над 7 години
Течните сапуни оставят невероятен аромат
Препарата с оцет,невероятен е.Почиства фаянс,теракот,мивки,душ батерии.
Това е за което се сещам

Последна редакция: ср, 20 окт 2010, 07:10 от pyfa

Общи условия

Активация на акаунт