Изпробвано и препоръчано от магазини ДМ

  • 101 214
  • 742
  •   1
Отговори
# 735
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 373
Преди малко чух новата реклама за новия период, май от днес до 15 юли, намаление на всички препарати за почистване.

# 736
  • Мнения: 0
Момичета ,можете ли да ми препоръчате маска за лице на Алверде или Балеа ?  Blush
ПС ползвала съм ролонът на балеа за чувствителна кожа - не ми хареса,шампоан на алверде  бреза- не беше лош  ,ползвах и омекотител Денкмит ,също негативен отзив ,но за сметка на това блокчетата им за тоалетна ми допаднаха .

# 737
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Алверде е по-чиста като философия. И цената го отразява. Не съм забелязала да има дублиране на видове - вземаш за твоя тип кожа. Та ще имаш вероятно избор от една Алверде и една Балея, и си избираш.

# 738
  • Мнения: X
Момичета,при нас целия месец юни имаше 15% отстъпка на всички артикули в DM! GrinningИ през целия юли ще ползваме,даже 16% отстъпка на всички артикули! Grinning

# 739
  • Мнения: 112
ЕЕЕЕЕ...това е направо убийствено!С ЦЯЛ % по-долу!?!И къде е това "при нас"?Дали и ние ще можем да се доредим до тези VIP промоции?

# 740
  • Мнения: X
ЕЕЕЕЕ...това е направо убийствено!С ЦЯЛ % по-долу!?!И къде е това "при нас"?Дали и ние ще можем да се доредим до тези VIP промоции?

В Добрич! Grinning

# 741
  • Мнения: 2 214
някой да пусне нова тема

# 742
  • Видин
  • Мнения: 4 921
НОВА ТЕМА

Последна редакция: пт, 08 юли 2011, 18:40 от amanita

Общи условия

Активация на акаунт