Изпробвано и препоръчано от магазини ДМ

  • 101 249
  • 742
  •   1
Отговори
# 690
  • Пловдив
  • Мнения: 786
Важи ли още 15 % намаление,когато имаш рожден ден и как става,показваш личната си карта ли?
Иначе доволна съм от балсама на Alverde с авокадо и грозде за изтощена и накъсана коса и от термомаската за лице със салицилова киселина на Балеа.

Показваш си личната карта, попълваш едно талонче (име, рождена дата) и готово.

# 691
  • Мнения: 480
Все забравям да пиша:
за памперсите Алана - взех втора опаковка, трета едва ли ще взема. Веднъж му се подсече дупето, втори път му се появи обрив в областта където свършва памперса, т.е. там, където свършват бедрата, ама на седалището, не знам дали ме разбрахте. Обрива беше като от изпотяване / запарване по цялата дължина от кръстчето до долната част на дупето.

И за още нещо щях да давам отзив, обаче сега забравих какво беше  Embarassed

# 692
  • София
  • Мнения: 250
Само да попитам в София дали се появи вече АМ 3-ката и къде.....
 Praynig

# 693
  • sofia
  • Мнения: 176
АМ 3 се появи още преди 2-3 седмици. Купих го от ДМ на Славейков, преди това го видях и в Пловдив.Сигурно го има вече навсякъде. В нова опаковка е.  Peace

# 694
  • Добрич
  • Мнения: 795
А аз да се оплача, че в Германия млякото е по-евтино - 4.25 евро  Close Close Close Ние ли сме много богати, ония ли са много бедни...
И памперсите са по-евтини. В БГ са 15лв, там са 5 евро  #Cussing out

И таблетките за миялна там са 2,35е, а тук са 14 лв  #Cussing out

Последна редакция: сб, 18 юни 2011, 11:06 от Sneakers

# 695
  • sofia
  • Мнения: 1 426
Последно купих на кучето едни бисквитки, много ги хареса.

# 696
  • Sofia
  • Мнения: 1 484
Признавам, че не съм ви изчела, но спешно ми трябва съвет - може ли да се разчита на слънцезащитните препарати от ДМ и на кои ?

# 697
  • Мнения: 6 713
Момичета, сега откривам темата и се връщам да ви чета.
Имам само едно въпросче - намират ли се продуктите на марката Holle в магазините ДМ?

 Благодаря!  bouquet

# 698
  • Мнения: 2 214
Момичета, сега откривам темата и се връщам да ви чета.
Имам само едно въпросче - намират ли се продуктите на марката Holle в магазините ДМ?

 Благодаря!  bouquet
не съм сигурна, но те си имат собствени био пюрета  и са страхотни.
http://www.babylove.de/cgi-bin/babys_kueche.pl?id=gemuese_menues … amp;hp=1308492605

# 699
  • Мнения: 6 713
Благодаря за отговора, ще разгледам. Специално искам да купя био-каши, които да не са Нестле, Хип и т.н., а от други марки. Simple Smile

П.С. Разгледах сайта и кашите също, ще ги пробвам Peace

# 700
  • Мнения: 1 265
Дали я има бебешката козметика Бюбхен във тази верига магазини?

# 701
  • Мнения: 372
Пюрета на Холе нямат. Имат само Хип, Овко и тяхната марка Бейбилав. Babylove са био пюрета, нямат кой знае какъв избор, но са хубави. Био каши също имат Babylove, също доста беден избор (поне в подлеза на университета).

# 702
  • Мнения: 15 379
Лурдес, Холле в ДМ няма.
Биокаши препоръчвам Тьопфер. Има ги в почти всеки детски магазин. Имат безмлечни и млечни варианти.
За мен това е най-доброто. Формулите им също са органични и за мен са най-доброто възможно на нашия пазар.

# 703
  • Мнения: 3 114
И ние обичаме кашите и АМ на Тьопфер. Както и козметиката им за къпане. Понякога изневеряваме със 7-зърнената каша на Милупа. Извинявам се за офтопика, не можах да се сдържа  Peace!

Последна редакция: пн, 20 юни 2011, 01:41 от Michael@

# 704
  • Мнения: 372
Дали я има бебешката козметика Бюбхен във тази верига магазини?

Не съм засичала Бюбхен. Мисля, че не предлагат.

Общи условия

Активация на акаунт