Изпробвано и препоръчано от магазини ДМ

  • 101 287
  • 742
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 91
Записвам се и аз да следя темичката.
Ние основно купуваме пюрета за малката от там,че са на  добри цени и има разнообразие.
Някой знае ли дали АМто на ДМ има ХА вариянт и на каква цена е долу-горе?  newsm78

# 676
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Нямат ХА мляко  Peace
E.L. , никой не те кара насила да си оставяш акта за раждане на детето и да ползваш отстъпка в крайна сметка  Laughing Laughing Laughing

# 677
  • Мнения: 176
За фосфатите ли, замърсяват водите, и то основно фосфатите от почистващите препарати, ето да прочетеш
http://www.ekomakc.com/ecology.php?list=18

 Laughingзнам за фосфатите много. Но в този тип препарати, който ти показа няма фосфати, независимо от марката. Фосфатите са в праховете и геловете за пране, както и в тези за миялните. Така че е неправилно да подчертаваш, че той е без фосфати. Затова писах, че не разбирам какво искаш да кажеш  Peace

# 678
  • Мнения: 3 114
Аз пак да кажа, че Лактана имат ХА мляко  Peace.

# 679
  • Видин
  • Мнения: 4 921
А аз да се оплача, че в Германия млякото е по-евтино - 4.25 евро  Close Close Close Ние ли сме много богати, ония ли са много бедни...
И памперсите са по-евтини. В БГ са 15лв, там са 5 евро  #Cussing out

# 680
  • Мнения: 1 427

E.L. , никой не те кара насила да си оставяш акта за раждане на детето и да ползваш отстъпка в крайна сметка  Laughing Laughing Laughing
не съм го и оставяла. и от другите магазини не съм си вадила карти по същата причина. но не бих казала че не ме "карат" - на всяко пазарене ми го напомнят, в някой магазини дори са доста настоятелни  Crossing Arms
Днес намерих АМ на Бейбилов - най-накрая, ама само 1-ца.

# 681
  • Мнения: 480
В Пловдив вчера имаше заредено АМ на Бейбилав, 1 и 2, на цена 10,49лв. (за стотинките не съм съвсем сигурна). Имаше по 4 кутии.

# 682
  • Мнения: 2 216
А днес ще ида да регистрирам бебето и да ползваме отстъпка  Thinking
Би ли споделила за какво точно искат копие от акта за раждане?! При тях ли остава?!

При тях остава копието. Ти го носиш, за да докажеш възрастта на бебето, както и че е твое бебе. А остава при тях за някаква отчетност, предполагам.
на мен пък ми е много неприятно като почнат по магазините заради разни карти и др глупости да ми искат личните данни, че и адрес, и подпис....само нот.акт на апратамента дето не ми искат  ooooh! тез пък сега ново 20 - да им оставя копие от акта за раждане с егн и всичко....как пък не  Crossing Arms заради някаква отстъпка от 1-2 лв. и после що имало толкова злоупотреби с лични данни.
това малко оф-топик, сори  Flutter
Права си! Не им искам ВЕЛОКОТО намаление на определни стоки, в определени дни! #2gunfire #2gunfire

# 683
  • Мнения: 2 926
А днес ще ида да регистрирам бебето и да ползваме отстъпка  Thinking
Би ли споделила за какво точно искат копие от акта за раждане?! При тях ли остава?!

При тях остава копието. Ти го носиш, за да докажеш възрастта на бебето, както и че е твое бебе. А остава при тях за някаква отчетност, предполагам.
на мен пък ми е много неприятно като почнат по магазините заради разни карти и др глупости да ми искат личните данни, че и адрес, и подпис....само нот.акт на апратамента дето не ми искат  ooooh! тез пък сега ново 20 - да им оставя копие от акта за раждане с егн и всичко....как пък не  Crossing Arms заради някаква отстъпка от 1-2 лв. и после що имало толкова злоупотреби с лични данни.
това малко оф-топик, сори  Flutter
На същото мнение съм.Голяма простотия.
Разбирам да беше някакво читаво намаление и то на всичко за бебето - 10-20-30 % примерно при положение,че купуваш всичко от там - АМ, памперси, мокри кърпи, пюрета, каши....ама това дето са го измислили е супер тъпо, че чак и акт за раждане.... ooooh!
Пропуснали са пръстови отпечатъци на детето и родителите  ooooh!

# 684
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Силно се съмнявам, че верига като ДМ ще тръгнат да теглят кредити на имената на бебета  Laughing

# 685
  • Мнения: 1 427
Силно се съмнявам, че верига като ДМ ще тръгнат да теглят кредити на имената на бебета  Laughing
А сигурна ли си че след като приключат /с каквото и да е то/ тези актове ще бъдат прилежно унищожени? Или просто ще бъдат захвърлени някъде за вторични суровини и където не се знае в чии ръце ще попаднат.  Thinking А и каква гаранция имате за служителите на веригата - дали всички са добросъвестни?! http://www.btv.bg/shows/tazi-sutrin/reportazhi/story/839692154-L … __na_bokluka.html
И въобще за какво са им тези актове  newsm78 - за статистически и отчетни цели е напълно достатъчно да си запишат данните.
Всеки си решава, всеки си има глава на раменете - но аз за 5 лв лични данни не продавам  Naughty

# 686
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 598
И като запишат данните какво?! Същата работа дали са преписали данните или разполагат с копие на акта  Stop

# 687
  • Мнения: 2 214
Цитат
Пропуснали са пръстови отпечатъци на детето и родителите 
Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 688
  • Хасково
  • Мнения: 441
Важи ли още 15 % намаление,когато имаш рожден ден и как става,показваш личната си карта ли?
Иначе доволна съм от балсама на Alverde с авокадо и грозде за изтощена и накъсана коса и от термомаската за лице със салицилова киселина на Балеа.

# 689
  • София
  • Мнения: 9 903
И аз влизам с въпрос. Някой ползвал ли е детските кристали за вана? Интересува ме какво точно правят с водата във ваната- цветна ли става, пяна ли става...нищо не пише на опаковката. Иначе си ползваме пяната за вана на ДМ , детската имам предвид, и е много хубава, на добра цена освен това. С едно меченце е отпред.

Общи условия

Активация на акаунт