Изпробвано и препоръчано от магазини ДМ

  • 101 248
  • 742
  •   1
Отговори
# 720
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Да, това е лосиона с уреа. Уреата е чудна съставка - а тук е и много.

# 721
  • Мнения: 1 040
Отзиви за слънцезащитната им козметика имате ли? Похвалиха ми я, а и гледх в едно сравнитлено изследване в немски сайт, бяха я оценили с много висока оценка.

Аз пробвах един спрей който е в кафяво шише с пръскал и крем 15 и 20 фактор с Каротин за по-бързо потъмняване. Изобщо не потъмнях по-бързо, добре хидратира и не седи мазно като се намажеш. Определено не за хора които седят по цял ден на плажа !!! Към 11ч вече колкото и да се мажеш с него усещаш как ти пари слънцето, също така аз го нанасях доста често през около 40 мин до 1 час и след къпане.

# 722
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
15-20 фактор е за хора с тен, а не за стоене на плажа в 11. Не че хваля продукта, не съм го пипала Simple Smile

# 723
  • Мнения: 148
Не знам дали някой вече го е споменал - препарат срещу котлен камък на DM. Страхотен е! Пробвах какво ли не, но единствено този препарат успя да се справи  Peace

# 724
  • София
  • Мнения: 9 881
И аз искам да попитам нещо за слънцезащитните им продукти. Трябва ми такъв с фактор 30, но ме интересува дали имат парабени в състава си? Ако някой го има пред себе си ще помоля да прочете и да пише!

# 725
  • Мнения: 1 040

арт мама

Много зависи каква ти е кожата, аз лично преди да стане 11ч се изнасям от плажа. Определено 15-20 фактор не са  за някой който за първи път ляга да се пече за сезона. Аз например ако се мажа с 50-ти фактор не хващам тен изобщо - за това се спирам на по-ниски фактори.

Относно парабени -не пише никъде. че няма обикновено продуктите който нямат тази съставка се рекламира именно с това.

И друго което ползвах е отстъпката за РД. Тя обаче не важи са продукти в промоция и за тези на които вече са с 15% отстъпка 

# 726
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Валенцето, SUN dance, sonnen milch Radical control complex 30 hoch 200ml
Няма парабени написани. Погледнах състава. Пак го прочети, че може да ми е убяснахло в многото букви.

Ragga,  и аз това имах предвид Simple Smile Под "хора с тен" за след първите няколко бани. Пък стоенето след 11 и аз не го практикувам, но за първа баня и 11 е съсвем прекалено.

# 727
  • София
  • Мнения: 9 881
Арт мама, много благодаря! А някаква ориентировъчна цена ще ми споделиш ли ако знаеш?

# 728
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Имаше някаква оферта, под 10 лв беше. Сега може още да важи.

# 729
  • София
  • Мнения: 44 231

арт мама

Много зависи каква ти е кожата, аз лично преди да стане 11ч се изнасям от плажа. Определено 15-20 фактор не са  за някой който за първи път ляга да се пече за сезона. Аз например ако се мажа с 50-ти фактор не хващам тен изобщо - за това се спирам на по-ниски фактори.

Относно парабени -не пише никъде. че няма обикновено продуктите който нямат тази съставка се рекламира именно с това.

И друго което ползвах е отстъпката за РД. Тя обаче не важи са продукти в промоция и за тези на които вече са с 15% отстъпка 

всъщност истинската работа на слънцезащитните е да не те хваща тен Wink така че би трябвало да  си се мажеш с такъв фактор, който те пази наистина - т.е. не почерняваш.

На ДМ много неща са без парабени, без това да е изрично изписано. Явно не го смятат за някакво велико изключение, че да парадират...и на други фирми съм ползвала неща без парабени без това да е упоменато с големи букви отпред....

Аз имам само детският сън денс - намя парабени в него... предполагам и в цялата серия също ще е така.

# 730
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Да, има много неща без парабени. Само Арома са се сетили да го рекламират обаче Simple Smile

# 731
  • София
  • Мнения: 416
Клечките за уши Ebelin не ми допадат, с малко памук, който се изхлузва.
 

# 732
  • Мнения: 3 453
И аз искам да попитам нещо за слънцезащитните им продукти. Трябва ми такъв с фактор 30, но ме интересува дали имат парабени в състава си? Ако някой го има пред себе си ще помоля да прочете и да пише!

 Нямат Peace Освен това вече предлагат и 30ка която се води медицинска за хора склонни към слънчева алергия. Аз си взех от тази серия за след слънце едно гелче с пантенол и съм супер доволна. Много ми помогна за алергията по ръцете. Догодина със сигурност ще пробвам и лосиона им пък дано се размина вече с тая алергия.

# 733
  • София
  • Мнения: 1 626
Момичета, вчера ми се мерна реклама по телевизията, че има 15% намаление на всички шампоани в ДМ. Но не чух за какъв период ставаше въпрос. В нета също не намирам информация. А рекламата не съм я срещнала пак  Laughing
Някой по запознат от мен да има?

# 734
  • Пловдив
  • Мнения: 126
В петък проверих в близкия магазин до кога е промоцията и ми казаха още 2 седмици,вчера отидох да на-пазаря,но беше приключила.Сега са намалени доста препарати,за 7 дни е промоцията.

Общи условия

Активация на акаунт