Изпробвано и препоръчано от магазини ДМ

  • 101 289
  • 742
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 15 379
Няма Бюбхен.

# 706
  • Мнения: 6 713
Благодаря за отзивите, ще опитаме и тези Simple Smile

# 707
  • Мнения: 701
Важи ли още 15 % намаление,когато имаш рожден ден и как става,показваш личната си карта ли?
Иначе доволна съм от балсама на Alverde с авокадо и грозде за изтощена и накъсана коса и от термомаската за лице със салицилова киселина на Балеа.

Показваш си личната карта, попълваш едно талонче (име, рождена дата) и готово.
Не го знаех това , ще се възползвам в скоро време.

# 708
  • Мнения: 22
Котешката храна на DM явно е много хубава, щом капризният ми котарак толкова много я обича Laughing Препоръчвам я ( и консервите от 400 грама и малките алуминиеви кутийки), и е по-евтина от другата консервирана,която се предлага в супермаркете (Кит Кат, Уискас...)

# 709
  • Мнения: 4 202
Котешката храна на DM явно е много хубава, щом капризният ми котарак толкова много я обича Laughing Препоръчвам я ( и консервите от 400 грама и малките алуминиеви кутийки), и е по-евтина от другата консервирана,която се предлага в супермаркете (Кит Кат, Уискас...)

Харесва се котешката храна, да. Аз купувам от гранулираната.

# 710
  • София
  • Мнения: 3 892
Бях наумила да си взема един душ-гел на Dove в голяма опаковка, но понеже купих други работи, го отложих за другия път. И вчера минавам през Ремедиум-а на Шишман и виждам същия душ-гел с 2 лв по-евтин!!!! И не е на промоция. Еееееееее.... възмутена съм от цените в DM!

# 711
  • Мнения: 372
Котешката храна на DM явно е много хубава, щом капризният ми котарак толкова много я обича Laughing Препоръчвам я ( и консервите от 400 грама и малките алуминиеви кутийки), и е по-евтина от другата консервирана,която се предлага в супермаркете (Кит Кат, Уискас...)

А дали е толкова хубава и кучешката? За малко куче става въпрос.  Simple Smile

# 712
  • Мнения: 2 809
Бях наумила да си взема един душ-гел на Dove в голяма опаковка, но понеже купих други работи, го отложих за другия път. И вчера минавам през Ремедиум-а на Шишман и виждам същия душ-гел с 2 лв по-евтин!!!! И не е на промоция. Еееееееее.... възмутена съм от цените в DM!
Явно нещата, които не са на ДМ са с по-голяма надценка дори от стандартен супермаркет като Фантастико. Микрофибърна кърпа и едни детски сокчета бяха значително по-евтини в супермаркета.
А козметика основно от Ремедуим пазарувам.

Този крем на Балеа с блестящи частици е ужасен, все едно си се посипал с брокат.
На Лаура Вандини има лосиони с блестящ ефект, многократно по-добри са и са същия клас козметика.

# 713
  • Мнения: 22
Feeling, пробвайте кучешката, ако съдим по котешката, със сигурност ще се излапа с удоволствие Grinning
А относно козметиката, пробвали ли сте нещо от дрогериите на Lilly, наскоро взех крем за ръце за лев и нещо, който хич не е лош.

# 714
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Лосион за тяло с уреа Balea - страхотен за капризна, суха, чувствителна кожа.
Alverde нищо не ме е разочаровало.

# 715
  • Мнения: 501
Отзиви за памперсите за плаж?  newsm78 Цената им е доста ниска и ме съмнява качеството ...

# 716
  • София
  • Мнения: 2 894
Отзиви за слънцезащитната им козметика имате ли? Похвалиха ми я, а и гледх в едно сравнитлено изследване в немски сайт, бяха я оценили с много висока оценка.

# 717
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
какви отзиви очакваш? някой трябва да седне да мери Simple Smile
аз реших да я пробвам - изглежда нормална слънцезащита.

# 718
  • София
  • Мнения: 3 818
 арт мама, благодаря за препоръката, а това ли е лосиона за тяло с уреа?

Аз съм доволна от слънцезащитните, миналата година взех тези Peace.

# 719
  • при моите любими
  • Мнения: 2 564
До сега не съм пазарувала в тези магазини, но може би ще отида и аз да разгледам.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт