искам да го напусна

  • 11 870
  • 54
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 891
Момичета здравейте,
Искам да напусна съпруга ми и се колебая за това как да го направя...
Имам къде да отида, при сестра ми или майка ми, но знам че ще изхвьрли всичките мои и на детето неща.
Дайте съвет как да се разделя с него приятелски и спокойно, какво да направя, решила съм го.
Той е груб човек и знам,че ще изгрубее още повече...

вземи примера от някой "герони "във форума:
1.Когато е на работа викаш баща си и някой с кола,пълниш багажника и дим да те няма....
2.Офейкваш с детето,вземаш дрехи назаем от приятелки и после си вземаш нещата с полиция

   Малеее, а пък има едни трети - дето никъде не ходят, ами сменят патрона на вратата и събират дрешките на БНД в една торбичка и сбогом адиос.  Grinning Да не попадаш на тях хахах...  Whistling

# 16
  • София
  • Мнения: 3 648
Мисти, а после не последва ли въпросното молене, хленчене и влачене, за което пишеш?

# 17
  • Мнения: 6 164
Мисти, а после не последва ли въпросното молене, хленчене и влачене, за което пишеш?

Не, този път беше много гузен и си знаеше, че сам си е виновен. Аз затова го направих и в момента, в който гази лука. Twisted Evil Тактика Joy

# 18
  • Мнения: 892
Аз съм го правила - за 1 час с приятелка и двете с колите организирано си изнесох целия багаж и на детето. През това време другата ми "приятелка", с която той спеше, го беше поканила на кафе у тях, докато си свърша работата Simple Smile Без легълцето му - по-късно го взех и него. То не толкова, че се притеснявах, че ще "изгрубее", а исках да си спестя цялата драма по молене, влачене, скимтене, хленчене и всички лигави неща, които прави и ме карат да ми се повдига от него.
браво Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 6 164
Аз съм го правила - за 1 час с приятелка и двете с колите организирано си изнесох целия багаж и на детето. През това време другата ми "приятелка", с която той спеше, го беше поканила на кафе у тях, докато си свърша работата Simple Smile Без легълцето му - по-късно го взех и него. То не толкова, че се притеснявах, че ще "изгрубее", а исках да си спестя цялата драма по молене, влачене, скимтене, хленчене и всички лигави неща, които прави и ме карат да ми се повдига от него.
браво Rolling Eyes

Благодаря!  yes

# 20
  • Мнения: 1 931
Misty, а тази приятелка ка е влязла в схемата за изнасянето ти след като и спи с него?   Ако и кажеш, че после са заживяли заедно картинката става пълна и е отговора на въпроса.

# 21
  • Мнения: 6 164
Misty, а тази приятелка ка е влязла в схемата за изнасянето ти след като и спи с него?   Ако и кажеш, че после са заживяли заедно картинката става пълна и е отговора на въпроса.

Не. Не живеят заедно. Аз имам две такива "приятелки" - кавичките и в предния пост не са случайно сложени. Ситуацията беше много сложна при нас. Значи ние първо преди 2г. се разделихме, разведохме се, после този декември се събрахме да се пробваме заради детето на несемейни начала, на квартира, без отношения помежду ни. Той през това време се изреди на половината ми приятелки, за което съм благодарна, защото сега поне знам, че нямам предатели наоколо, поразчистих си кръга от лицемери... Не съм се сърдила на никой, защото ние вече нямахме и отношения лични де. Но след 3 месеца той започна да ми държи сметка къде излизам и с кой?! При все, че аз излизах с приятелка, която дори идваше да ме вземе и й вижда колата пред входа. Аз съответно му казвах, че след като сме се разбрали нещо, не виждам защо ми задава подобни въпроси и се почна пак някаква ревност... В началото като се засъбирахме го попитах "Сигурен ли си, че ще можеш, защото ако не можеш - кажи отсега да е ясно" - "Дааа, разбира се, няма проблем". И аз осъзнах как започвам ОТНОВО да се оправдавам без вина, първо, че не излизам с мъж и второ, че дори да беше така - пак няма нищо лошо, защото сме разведени, защото сме се разбрали нещо и пр. Той си изкрейзваше, почна да си ми посяга пак... А той с нея си е излизал цяла година, докато сме били разведени, без тя да ми каже и всеки ден сме се гледали с нея, а тя нищо не ми е казвала. Не ми пукаше, когато го разбрах от него, аз чувства нямам към него, но ми стана кофти, че съм я мислела за приятелка... Но и на нея не съм спряла да й говоря, просто вече бях резервирана и не й вярвах. Та! На въпроса: аз си седях в офиса и тя сама ми писа в скайп, че го е поканила на кафе (тя болничен, а той отпуска) и аз я помолих да го задържи по-дълго, звъннах на една приятелка, която в съседния квартал, питах я може ли да дойде пред блока ми, обясних за какво иде реч, принципно и трета бях ангажирала, но в последствие я "освободих", защото прецених, че 3 коли са ни много... И излязох от офиса и за час и малко изнесохме нещата и ги закарах в моя блок. И двата адреса са в един квартал, та стана за нула време. Е, това е... Не са заживели заедно... още, той я вози насам-натам, кара й детето на градина. Моят син и нейния дори бяха в една група август в сборна. Той един път не си взе неговото дете, ама един ден ми звъня да пита дали да не го вземе, та както и предполагах беше отишъл с нея за нейния син и явно е щяло да стане много грубо да вземе чуждото и да остави неговото, та ми звънна ooooh! ... е, аз забраних, той и Крис не го е видял за щастие, че щеше да е драма. И аз се засичах няколко пъти с него, в колата тя и сина й, а Кристиан... за него има само 2 съботи в месеца.  Confused Но, какво да се прави, такъв е живота. Яд ме е повече на нея, но дори няма за какво, защото тя е абсолютен боклук, мъжа й я заряза, тя се озлоби, страшно много пие, много е неадекватна, просто вече явно няма никакви ценности и... абе с моя бивш са си лика-прилика. Mr. Green

# 22
  • Мнения: 1 931
 Misty съжалявам за предателството, но пък от друга страна не живееш в заблуда за приятелството на въпросната. Свободни хора са  и нека да са си заедно ако се чувстват добре.

# 23
  • Мнения: 6 164
И аз така мисля! "Живей и остави другите да живеят". Притеснявах се единствено, че не беше само този случай - беше една върволица от подобни забивания на нож в гърба от няколко човека и в един момент изпаднах в депресия, защото се хванах, че започвам да се съмнявам във всички, а не исках да се превръщам в мнителен социопат. Но за щастие срещнах хора, които наклониха везните в другата посока и ми върнаха вярата и позитивизма! Heart Eyes Наистина има баланс в живота и вярвам, че рано или късно всеки получава това, което заслужава.

# 24
  • Мнения: 3 659
Misty  как не си ги избесила тия гадове #2gunfire Просто не мога да повярвам, че може да има подобно нещо. НО синът ти е прекрасен, сигурна съм не само визуално.

# 25
  • Мнения: 513
Здравейте! Имам дъщеря на 3 месеца,която е припозната от баща си.Поради физически и психически терор от негова страна,по време на моята бременност, бях принудена да кръстя детето на майка му.
Побоя,тормоза и заключването на вънщната врата продължава и до днес.Бащата на детето ми не ми помага по никакъв начин за отглеждането ѝ, а напротив посяга ми ,когато тя е в ръцете ми.
Имам високо майчинство. Освен това имам ипотечен кредит,който е необслужван и в момента предстои търг на имота , след което остатъчния дълг ще плащам ,може би на вноски.
Бащата от своя страна е разведен и от първия си брак има дете и присъдена издръжка в размер на 15 % от брутното му трудово възнаграждение (1000 лв).Освен това той притежава собствен апартамент.
Въпросът ми е: Мога ли да сменя първото име на дъщеря си,тъй като не желая да носи името на майката на бияча ми, без да се допитвам до баща ѝ? Когато напусна този човек, какви права има той над детето и може ли да ми го отнеме ,поради кредита който имам примерно или някаква друга причина?

и за тези ,които се питат как 1 мъж изведнъж започва да бие жена си....мен ме  бият защото не се подчинявам,като под подчинение разбирайте,да кръстя детето както той каже, да  не записвам второ висще образование, да гледам дете и да нося пари  същевременно,да уважавам майка му,която
 говор  лощо за моите родители, и когато  ме бие , да му се извинявам аз...

# 26
  • Мнения: 513
та за напускането, аз ще го направя,като в 8 излезе за  работа, аз извиквам куриер и товари всички мои вещи, килими, маси,които аз съм купувала , качам се на самолета с детето и софия-варна ми е 40 лв за 40 мин Simple Smile ако иска да ме съди,това му е за 2 път,една вече го е направила преди 2 години и тои не си взима поука,ми..... неблагодарник на живота е този

# 27
  • Мнения: 1 931
marry съжалявам за това което си преживяла. Няма как да ти вземе детето съда ще определи време на свиждане, но като сте толкова далече няма да е съгласен да дава толкова пари. Важното е ти да си изискваш виждането да е по постоянен адрес на майката, това значи ти веднага да си смениш адреса, преди делото. А между другото докато няма постановено от съда свиждане ако те е страх, че няма да го върне, просто не му го давай, защото в този случай и полиция да викаш никой няма да ти обърне внимание, за това виждане само в твое присъствие и още един човек с теб.
Късмет ти желая. Аз по подобен начин докато беше на работа го напуснах и вчера мина точно една година от делото с което получих развод. Изкарах много спокойна година, най-хубавата от 5 години на сам.Иначе този твоя много напомня на бившият.
Мисля, ча човек не се променя и след като веднъж така се е държал, то е някак ясно, че в следващият път пака ще е така, той си е с нагласата, че всички са му длъжни и винаги другите са виновни за всичко.
Успех ти желая.

# 28
  • Мнения: 513
blagovesta благодаря ти за подкрепата,чакам следващия плесник и дим да ме няма....що за идиоти са тия мъже, дано успея да сменя името само...

# 29
  • Мнения: 513
даже си мисля да потърся бивщата и да си запознаем децата,те са брат и сестра Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт