искам да го напусна

  • 11 871
  • 54
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 892
та за напускането, аз ще го направя,като в 8 излезе за  работа, аз извиквам куриер и товари всички мои вещи, килими, маси,които аз съм купувала , качам се на самолета с детето и софия-варна ми е 40 лв за 40 мин Simple Smile ако иска да ме съди,това му е за 2 път,една вече го е направила преди 2 години и тои не си взима поука,ми..... неблагодарник на живота е този
Ами редно е да вземеш багажа си с полицай ,иначе а заз ко съм ще те съдя за кражба,давам ти 70 лв издръжка и се спасявай Wink

# 31
  • Мнения: 892
blagovesta благодаря ти за подкрепата,чакам следващия плесник и дим да ме няма....що за идиоти са тия мъже, дано успея да сменя името само...
името може да се смени,детето като стане  на 18,голяма работа ,че си го кръстила на свекърва си...... #Cussing out
п.п  понякога може да подлудите мъжа #2gunfire
п.п.п виждам колко си правиш сметката,щом не си плащаш ипотеката #Crazy

# 32
  • Мнения: 513
ам,тя ипотеката не беще за мен....теглих за роднина и сега си забласках главата, защо правя услуги..

# 33
  • Мнения: 1 931
Защо трява да чакаш следващият плесник. Я се стегни и поеми живота си в ръце и опази детето си. Като живее с такъв човек и детето ще стане насилник като порастне. Ти това ли исакш за детето си? Стегни се малко. И като порастне детето ще обяснява колко е страдало то и майка му и какви травми ще останат за него. Мисли за детето и себе си и му спести някой и друг бой. Ако те вижда какво прави бащата с теб, приема, че е нормално и то така дасе държи с теб и околните.

# 34
  • Мнения: 892
та за напускането, аз ще го направя,като в 8 излезе за  работа, аз извиквам куриер и товари всички мои вещи, килими, маси,които аз съм купувала , качам се на самолета с детето и софия-варна ми е 40 лв за 40 мин Simple Smile ако иска да ме съди,това му е за 2 път,една вече го е направила преди 2 години и тои не си взима поука,ми..... неблагодарник на живота е този
Сега малко помощна информация,понеже WIZZ AIR спря да лети до Варна,то варианта 40 лева отпада.Ето колко ще ти струва полета,ако решиш да из4езнеш например във вторник,имаш два варианта в 9,30 и в 16,00
ето цената в 9,30
1 adult(s)    x    (48.90   +   56.73    +    3.92)    =    109.55 BGN        (56.01 EUR)
1 infant(s)    x    (5.87   +   0.00    +    0.00)    =    5.87 BGN        (3.00 EUR)
1 child(ren)    x    (33.26   +   51.84    +    3.92)    =    89.02 BGN        (45.51 EUR)

total for all travellers        204.44 BGN        (104.52 EUR
http://wftc2.e-travel.com/plnext/bulgarian1/Fare.action;jsession … k1D8kGndns14Kcx4N!789055873!907998492?SITE=5ANS5ANS&LANGUAGE=GB
ето цената в 16
travellers       flights       taxes        service fee               
1 adult(s)    x    (68.46   +   56.73    +    3.92)    =    129.11 BGN        (66.01 EUR)
1 infant(s)    x    (7.83   +   0.00    +    0.00)    =    7.83 BGN        (4.00 EUR)
1 child(ren)    x    (46.95   +   51.84    +    3.92)    =    102.71 BGN        (52.50 EUR)

total for all traveller
http://wftc2.e-travel.com/plnext/bulgarian1/Fare.action;jsession … k1D8kGndns14Kcx4N!789055873!907998492?SITE=5ANS5ANS&LANGUAGE=GB

# 35
  • Мнения: 892
Защо трява да чакаш следващият плесник. Я се стегни и поеми живота си в ръце и опази детето си. Като живее с такъв човек и детето ще стане насилник като порастне. Ти това ли исакш за детето си? Стегни се малко. И като порастне детето ще обяснява колко е страдало то и майка му и какви травми ще останат за него. Мисли за детето и себе си и му спести някой и друг бой. Ако те вижда какво прави бащата с теб, приема, че е нормално и то така дасе държи с теб и околните.
ти си имала къде да отидеш а тя ,посред зима?Плюс това е измамена от роднини с много пари?Тъй че по леко със съветите.

# 36
  • Мнения: 513
благодаря ти .sunman..обмислям всичко в момента, ако заведе за родителски права трябва да имам свидетел че е насилник и т.н. сега със съседката се занимавам...

# 37
  • Мнения: 8
Hug Hug HugЗдравейте !Аз не знам какво да кажа просто,аз ще получа развода си буквално след часове .Нямах деца и по добре.Майка ми все ме питаше няма ли да има бебе аз й казах че  сама няма как да го направя.Историята е дълга и мъчителна -наистина мъчителна и не искам да я споделям .Но от мене знайте има един човек който ще те обича и теб и детето ти .Има мъже добри и нормални ,важното е да се бяга от боклуците като моя бивш мъж .Така се радвам,че утре ще стана госпожица макар и 2-РА категория.Сега съм спокойна и щастлива!!!И без такива укори когато си объркан това не ти помага .УСПЕХ ВИ ЖЕЛАЯ И МНОГО МНОГО ЩАСТИЕ

# 38
  • Мнения: 513
Zvery Merry да ти е честито Simple Smile пак ще си госпожица, нчма по хубаво от това Simple Smileдобре си направила, като не си направила дете.Аз не съжалявам, нали хората са казали "всяко зло за добро",тоя боклук ми направи прелкрасно дете, което има моите очи Simple Smile

за моя казус  адвокатския форум  каза , че няма проблем за името  Simple Smile, ще попитам на още няколко места , за да се успокоя, а напускането  е въпрос на време....ето вчера след разходка се прибрах и  се държа мило, угиваря ме ,че е се бори за мен и дъщеря ми....и сутринта аз храня детето,а той не може да си намери колана и бкрещи и псува, а детето подскача от стряскане....минавам се 5 минути и ми вика "мило лек ден!",ами   верно не е нормално,да не можещ да си  владеещ гнева....или греща...

# 39
  • Мнения: 513
п.п  понякога може да подлудите мъжа
 sunman в смисъл?

# 40
  • Мнения: 6 164
Misty  как не си ги избесила тия гадове #2gunfire Просто не мога да повярвам, че може да има подобно нещо. НО синът ти е прекрасен, сигурна съм не само визуално.

Хаххаа  Joy Мерси! Не само визуално, разкошен е Heart Eyes много обичливо дете с голямо сърце. Не съм изтрепала никой, защото животът е твърде кратък, за да храня лоши чувства или изпитвам негативни емоции. Фокусирам се върху нещата, които ме правят щастлива, а за другото не ми пука. Те просто не заслужават заради тях да не бъда щастлива и една минута. Затова избрах да бъда щастлива.  Hug

# 41
  • Мнения: 8
Ей за мене най-важното е да не позволяваме да се държат така с нас жените в крайна сметка ние раждаме децата,ние се грижиме за къщата,за всичко  и в крайна сметка пак са недоволни ееееее .

# 42
  • Мнения: 54 646
 Недоволни са , на хора , които идея си нямат как да организират живота си , все някой им е крив , че са неудачници...
Zveri_Merry , много ми хареса подписа ти! Hug

# 43
  • Мнения: 8
благодаря happy_mama а относно недоволните аз знам че има и такива хора който могат да се организират и себе си и живота си познавам такива мъже и надеждата ми не умира за спокоен живот

# 44
  • София
  • Мнения: 3 648
Наистина е много хубав подписа!

Общи условия

Активация на акаунт