искам да го напусна

  • 11 872
  • 54
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 8
 newsm75 1ironing wash hang това ме чака леле тази домакинска работа не свършва ли и ако не се оцени  #2gunfire #2gunfire #2gunfire без да се замислям

# 46
  • Мнения: 2 931
Така се радвам,че утре ще стана госпожица макар и 2-РА категория.
Надявам се, че това за втората категория не го мислиш сериозно. Няма човек, който да става втора категория само защото е прекъснал една агония, независимо дали става дума за брак или за друго.
Пожелавам ти щастие.

# 47
  • Мнения: 8
знам че звучи тъпо но е в кръга на майтапа и да вече съм свободна жена /е не толкова свободна имам си едно момченце което ме вдъхновява вече месеци наред/ та мисълта ми е че нямам нищо общо с господина който ми тровеше и нервите и живота  newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44

# 48
  • Мнения: 54 646
благодаря happy_mama а относно недоволните аз знам че има и такива хора който могат да се организират и себе си и живота си познавам такива мъже и надеждата ми не умира за спокоен живот
Разбира се , че има ! Hug Не всички мъже са като нашите БНД Simple Smile . За щастие има много точни и свестни мъже , все още  Heart Eyes!
Zveri_Merry , животът е пред теб , късмет ти желая ! Hug

# 49
  • Мнения: 8
сърдечно благодаря. на всички пожелавам много щастие пропуснах да кажа че за да ми направи напук той разби семейството на комшиите от 3-я етаж с дете на 8 години срамота 

# 50
  • Мнения: 513
как така го разби? разделени ли са?

# 51
  • Мнения: 2 011
Така се радвам,че утре ще стана госпожица макар и 2-РА категория.
Надявам се, че това за втората категория не го мислиш сериозно. Няма човек, който да става втора категория само защото е прекъснал една агония, независимо дали става дума за брак или за друго.
Пожелавам ти щастие.
Аааа,  НЕ !  Не признавам втора категория ! Такава просто няма !
Всички сме хора

# 52
  • Мнения: 1
Zdraveite mili dami...Iskam da se razdelq s muja s kogoto jiveq ot 6 godini no nqmam kade da otida chustvam se mnogo bezsilna i zavisima ot nego,no nemoga da jiveq taka izmuchvam se mnogo....Molq vi ako nqkoi moje  da mi pomogne neka napishe dva reda ili ako nqkoi go e prejivql veche ...imam dete na 8 godinki i tova che nqma kade da ida napravo me susipva po cql den placha i neznam kakvo da napravq prosto iskam samo da se mahna tolkova li e mnogo.....Molq vi pomagaite.... Cry

# 53
  • Мнения: 679
обади се на Анимус! Те имат жилища за временно настаняване и могат да ти помогнат с юридическа и психологическа помощ.
имаш ли доходи? имаш ли родители наблизо? разкажи малко повече!

# 54
  • Мнения: 37
знам че звучи тъпо но е в кръга на майтапа и да вече съм свободна жена /е не толкова свободна имам си едно момченце което ме вдъхновява вече месеци наред/ та мисълта ми е че нямам нищо общо с господина който ми тровеше и нервите и живота  newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44
Hug казва се : щастливо разведена!

Общи условия

Активация на акаунт