Спирам да съм дебеланка, вече съм Дюканка - 238

  • 30 189
  • 728
  •   1
Отговори
# 15
  • ...в най-дългото очакване на щастие...
  • Мнения: 834
Вещи както винаги кърти отвсякъде   bouquet  bouquet
Аз горе долу подобна схема съм си направила за дните в 3тата.Май най-добре е според денят,в който почна да се съобразя с менюто по схемата Simple Smile  Simple Smile

# 16
  • Мнения: 2
Пу и за мен едно готино моторче. Hug Hug Hug Hug Hug.
Ех Зорита де да бяха само в Гръцко спуканите еклери и тук е пълно с тях и не им пука. Hug Hug Hug Hug Hug

# 17
  • София
  • Мнения: 595
Оф да не дава Господ и Дюкан ! Praynig Praynig Praynig

Ей, таз' молитвичка ми напълни душата  hahaha Уникално!!!

Тони, може ли да я ползвам "чат-пат"?  Rolling Eyes
Вещи, мерси за темичката   bouquet Аз мисля да се метна на моторчето, ще ми отива на русите коси  Flutter
Зори, натуралистичното и цветно описание на вида, придвижването и пазаруването на твоите комшийки ми оправи настроението за дни наред  Laughing
Сиссс, мерси за инфото. Аз не знаех как точно да я редактирам, ма видях вече-то хората си написали да си сейвнеш линкче, ама...кой да гледа... btw, аз съм от твоя край, от Благоевград, но бая рода имам в Сандански и околията  Wink

# 18
  • Мнения: 158
Пропусна да кажеш, че фризурите са поне отпреди 5 дена и се донамазва с гел и лак за коса в количества еквивалентни на  фъстъчено масло консумирано от американец за 3 месеца, гримът рядко се сваля, само се маже отгоре още и още ах, ах ,ах книга мога да напиша и то с илюстраций, ще ядем бой, оспамихме темата!  Rolling Eyes

# 19
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 804
падаща звездичка  благодаря за съвета.Аз като усетя че се разболявам веднага почвам антибиотика,ама още докато се усетя и след 3 приема на хапчето съм пушка.По принцип не си губя времето със разни прахчета защото съм пробвала и ефекта е че няколко дни се мъча и пак почвам антибиотика.По принцип веднъж годишно се скопосвам но веднага взимам мерки.Ние във вкъщи така се лекуваме ако се наложи.

# 20
  • Мнения: 972
Деси, ама ти си ми градска бе...И аз съм от Благоевград,ама откакто съм омъжена живея в Сандански! Сега може да се окаже,че се и познаваме! Joy Joy Я пиши на лични! Peace

# 21
  • Мнения: 1 731
 Joy Joy Joy Ей,хумореските ни от вчера продължават и днес . Joy Ама с други главни герои .Въйй,Зорита,честно ли казваш са такива гъркините /Ти си писала и преди ама чак толкоз не съм си представяла.Бе сега нали е криза и за тях бе /Отде намират да ядат и пият толкова ,че и стачкуват на това отгоре . newsm78
desitka*,на драго сърце ти я давам ,ползвай си я със здраве  Joy.

Пропусна да кажеш, че фризурите са поне отпреди 5 дена и се донамазва с гел и лак за коса в количества еквивалентни на  фъстъчено масло консумирано от американец за 3 месеца, гримът рядко се сваля, само се маже отгоре още и още ах, ах ,ах книга мога да напиша и то с илюстраций, ще ядем бой, оспамихме темата!  Rolling Eyes

 smile3532 newsm62 smile3532 Като за петъчно се развеселихме . JoyА между другото -почвай да си пишеш мемоарите .Мисля ,че ще са интересни -Гръцка действителност с хумористичен привкус,както само ти умееш. Joy



# 22
  • Мнения: 833
айдее хоп и аз в новата темичка newsm68Вещи както винаги страхотна е  bouquet
 Е днес голяма веселба кипи във форума newsm03

# 23
  • Мнения: 972
Е днес голяма веселба кипи във форума newsm03

Ей така най-ви харесвам!  bouquet Пък и нали е петък... Mr. Green

# 24
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 804
а пък ние във Варна лятото имахме дебели баби германки.И все с били панталончета се разхождат и къси гащенца като 15годишни девойки.

# 25
  • Мнения: 0
Да се запиша и аз:)След 10 дена дюканстване кантара отчете -5кг и съм много щастлива:)Хубав,слънчев и отслабващ ден на всички:))

# 26
  • София
  • Мнения: 595
Момичета, имате ли си чат-рум в скайп или да сте си мислели за такъв? Да има място за общи лафове...

# 27
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 804
REALITY ЧЕСТИТО!И аз съм тръгнала по твоите стъпки.Ти колко дни я кара на протеини?

# 28
  • Мнения: 10
Ееее,че хубава тема ама ... Благодарим ти , Вещи =) ...
Как сте , момичета ? Стягате ли се за мотора =))) ? Много добре се движите всички ... поздравявам ви =) !
Аз днес обядвах език ... и така хубаво си хапнах ... После като се паркирах в хоризонтално положение ... та чак до сега =) Като дойде това време бързам да си открадна отдих за цяла седмица... Утре ще ходим с любимия до Барите,та от сега съм се стегнала и чак търпение нямам =) ...
От два дни все сладко ми се яде , нещо ме гонят лудите ... ще взема да си забъркам нещо , че колкото много изкушения има около мен да не взема без да се усетя да прегреша =)))
Между другото на мен ми допада идеята на Деси за чат в скайп , така че ако решите може да си спретнем нещичко =)
За сега ви желая лек и спокоен ден , момичета =) !!! До скоро !

Последна редакция: пт, 22 окт 2010, 17:44 от Dream*

# 29
  • София
  • Мнения: 211
Аз избирам моторчето, Вещи - мерси.
Момичета, много ме кефите, еййййй!  Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт