Спирам да съм дебеланка, вече съм Дюканка - 238

  • 30 183
  • 728
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 0
iv.elina направих 5дни ударна и сега съм 5/5.

# 31
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 804
и мене ме кефите.Много се радвам,че освен Дюкан си бъбрим и за други неща защото мен ми се случи на няколко пъти във други теми женските да се хапят ,че оспамвали,за това си имало друга тема и прочие.РИАЛИТИ благодаря и ще ти дишам във врата така да знаеш.

# 32
  • Мнения: 2
Вижте какви вкусни нещица има тук , чак лошо да ти стане =)
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=1258189743915&set=a.1 … 73902&ref=nf#!/MenuDukan

Dream* то,че сме месоядни месоядни сме ама деца в народни носии още не сме прояли остана и да ни обвинят в канибалство  hahaha hahaha hahaha hahaha smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532

# 33
  • Мнения: 972
Вижте какви вкусни нещица има тук , чак лошо да ти стане =)
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=1258189743915&set=a.1 … 73902&ref=nf#!/MenuDukan

Dream* то,че сме месоядни месоядни сме ама деца в народни носии още не сме прояли остана и да ни обвинят в канибалство  hahaha hahaha hahaha hahaha smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532

Така си е...  smile3532 smile3532
Аз тъкмо наточих зъби да видя вкусотийките и като отворих линка... Shocked Shocked

# 34
  • София
  • Мнения: 595
Бе то спамът не се толерира никъде, в т.ч. и тук. Аз даже се чувствам виновна за оспамването на края на миналата тема, с моето кумуване  Embarassed
Ама ако не тук, къде да се похваля??? Само хора, които знаят какво е да си придобил човешки форми с много усилия, ограничения и лишения, могат да оценят, похвалят и поощрят постигнати резултати... Защото на нормалнотежащи жени, това, което в момента за мен е голяяяямо постижение, на тях им изглежда като най-ужасното нещо на света. Веднъж една позната ми каза "аз ако тежа 62 кила, ще се застрелям", а по повод 100-те кг тегло на наша обща позната каза "ако аз на 25 години изглеждам така, ще се хвърля от покрива на най-високата къща в селото"  ... И сигурно си е права, от камбанарията на нейните 50 килограма  Rolling Eyes

# 35
  • Мнения: 287
Цитат на: Падаща звезда
nikolexa  можеш ли да ми обясниш по-подробно, какви са тея боровинки и къде ги продават ,ако си срещала по бг магазините.Прочетох много хубави неща за тях и си струва човек да ги хапва ,ама не знам какво точно представялват.Има в големите магазини едни боровинки сушени, ама това ли е ???  newsm78

Не знам изобщо къде се продават.И аз засега съм ги виждала само на картинка и в шишенце.В шишенцето сигурно ги има полезните вещества,но смятам да го пропусна. Така де, друго си е съчетанието на полезното с приятното.Нямам идея дали обаче се продават в нормален магазин или в био.Нали от доста време насам минавам през щандовете за плодове като товарен влак.
Само да не подведа някой обаче, Goji/Годжи боровинките и нашите боровинки не са едно и също нещо.Наричат ги още Плодове от лиций .Ето тук една статия с картинки http://revita.bg/health_categories/details/242

За гърлото- едно време вярно че пиехме горещ чай с мед, обаче нашите лекари тук при зачервено гърло те пращат да ядеш сладолед или да смучеш кубче лед.Та така вече се оправяме 15 години.И разни смучещи се пастили.Направи си едно режимно замразено кремче.Моите деца (19 и 11 год) до сега антибиотик не са слагали в устата си.

# 36
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 804
Аз от вас съм доволна.То не може да пишеш само колко кг. си на минус и какво си ял някак суховато е.Нали има и други неща от живота които трябва да споделиш със някой,да се посмееш.Аз на обяд си изядох палачинката и сега мисля с какво да продължа.А.....забравих някой беше питал за нещо за разхлабване аз пия редовно зелен чай от китайския от по-скъпия 5.50лв. защото съм пробвала и от по-евтиния 4.50лв. но нямаше ефект от него.Ако го пия през деня задължително на четвъртия час посещавам тоалетната.Това е закон божий и затова се съобразявам кога го пия.Ако го пия вечер преди лягане сутринта като стана до един час посещавам тоалета.

# 37
  • Мнения: 10
Хахахахаха , маааааааааалеееее  Laughing аз какъв линк съм ви далаааа ... хем накрая пише меню дюкан ... апък ...  Laughing
чакайте сега да се поправя
http://www.facebook.com/MenuDukan?v=photos&ref=search
 я да видим всичко ли е наред вече  Grinning

# 38
  • Мнения: 1
Ох, писна ми да работя!  #Cussing out Искам у дома, да спя и да ...  newsm78 newsm78 абе за сега само до съня съм го измислила. Blush
Отдавна не бях чела и сега си понаваксах Crazy. Виждам, че съм изтървала едно ултра важно събитие - мименситка имала рожден ден! Shocked Много та либя аз тебе Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes и на огромни патерици искам да ти пожелая всичко най-хубаво!  bouquet Hug  bouquet
При мен нещата са добре в трета,  признавам че не успявам да си изям всичко всеки ден (някой ден пропускам тоста, някой ден плода) но не се насилвам. hahaha Прави ми впечетление, че на гала не съм прасето което бях по-рано, а съм с мярка. bowuu Даже не ми са твърде не-режимни галите (като изключиш сладкото). Мисля че с този режим никога повече няма да съм дебела! Praynig
Да се изкажа и аз за Гъркините, то нали и аз бях станала като тях (100 кила гугудка) Embarassed Embarassed Embarassed. Не им пука обаче хич и не знам дали да им се възхищавам или да ги оругавам (второто по-отма ми идва) #2gunfire.
Много се радвам че зоритка ще стане столичанка, чак не мога да изчакам още 2 седмици!
Това от мене за сега.
Искам да поздравя Сисссс (гледам че кантарев мръднал  Peace), новичките за доброто начало и старичките за продължителността. Hug Hug Hug
Айде, че стърже стомаха и ще бягам към дома да пълня търбуха с каквото има.
Целувки на всички!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 39
  • в старата къща на село.(ехххххххххххх мечтииии)
  • Мнения: 425
..............Само да не подведа някой обаче, Goji/Годжи боровинките и нашите боровинки не са едно и също нещо.Наричат ги още Плодове от лиций .Ето тук една статия с картинки http://revita.bg/health_categories/details/242.............

Благодаря!
Снощи голямо ровене рових да намеря инфо.Има ги и в бг в някой магазини био ама цената им е умопомрачителна ,около 8-10 лв за 100гр.Мисля да ги пропусна. Whistling
И определено нямат общо с нашите боровинки ,да не ги обърка някой все пак. Peace
Аз малко живнах,мъжо ми довлече фервекс за диабетици(който естествено е с двойна цена  Tired), ударих ударно два и съм много по-добре ,ама до преди час берях душа.
Сега сгъчих два моркова ,че цял ден не съм хапнала и троха,но си поръчах за вечеря печена рибка с лимонче. Crazy

# 40
  • Мнения: 2
честита нова тема, засега съм на велосипед - буквално понякога при възможност така се придвижвам  Mr. Green ама определено не съм като този от 1 ва страничка , предпочитам мотор, но  засега си търкалям текерлека, когато порастна тогава  Joy
утре е пълнолуДието и луДувам по Дюкански на белтъци от яйца съм Blush сега отивам да правя закуска на дечицата трички за утрле и на мен лялячинка тричава

# 41
  • Plovdiv->Toronto
  • Мнения: 1 361
Здравейте  Grinning! След МЦ-тно кантара ме зарадва със старите стойности и още -300 гр надолу ! Днес и утре се местим в ново жилище, надявам се от усилията да заминат още грамчета. Дано даде Господ и Дюкан  Mr. Green до нова година да наближа 60-те кг че след това има още до 57  Praynig ...
Годжи берита има тук, по 30 долара за 1/2 кг., малки опаковки са и по-скъпи. Не съм ги заглеждала, има всякакви берита и щуротии, ако тръгна да купувам всяко нещо което някой хвали няма да имам 1 стотинка, но ще бъда много здрава Laughing. Не мисля че са кой знае какво повече от всякакви други боровинки, просто начин  за някой да печели. Пия витамини и ям пълноценно, като дойде време ще ям и плодове по малко и така  Peace!

Последна редакция: пт, 22 окт 2010, 19:02 от eli_c

# 42
# 43
  • Мнения: 3 861
Здравейте и в новата тема!

Аз си пиша за справка

Начало на режима 04.10, 62 кг, 164 см. височина(не казвайте, че ще съм ходещ скелет, за моята структура 62 е твърде много. Най добре е 50, но да не издребняваме  Mr. Green)

Ударна фаза 3 дена и схема 3/7 във втората фаза.

В момента съм 57 кг. клоняща към 56  Grinning

Имам някое и друго прегрешение, от типа на настъргано сирене и кашкавал в овчарската салата, но на мен ми се струва твърде безобидно и не обръщам внимание Simple Smile

Лека и режимна вечер.

# 44
  • Basel
  • Мнения: 65
Леле,момичета какво направихте,за отрицателно време сте изписали три страници.След дълго задържане и аз помръднах на кантара,но целта ми е далече още.Качвам някоя снимка да ме видите http://margito73.snimka.bg/daily/dyukan.450682.16259476 Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт