Проблеми с бъбреците и пикочните пътища - 18

  • 65 750
  • 741
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 3 181
Moмичета, професорът от Виена дали би се съгласил да даде консултация онлайн, ако му изпратя снимките от ЯМР и микционната? Разбира се срещу заплащане, но въпросът е да не ходя чак до там с детето.
А също дали има някой, който може да ми помогне с писмото, става дума за медицинските термини, които идея си нямам как звучат на английски?
Не мога да помогна, съжалявам, използвах преводаческа агенция. Бих те посъветвала да направиш същото, за да няма нещо разбрано погрешно.

# 736
  • Мнения: 3 181
Мале, пиша го точно заради майките, които им предстои да вземат решение, за да имат информиран избор, а не за спора. На мен мнението по въпроса на gabelas17 ми звучи така: бактериите=проблем=пиелонефрит=почти винаги операция, съжалявам, но на мен така ми звучи, и правя подобни асоциации.

# 737
  • Мнения: 2 382
А сега малко по- страничен въпрос. Обличате ли децата повече в областта на кръста? Дъщеря ми е студенолюбива и не търпи жилетки, чорапогащник и т.н. Зачервява се, изпотява се, става неспокойна. Цяла зима е облечена с боди, една памучна блузка и много дебел ватиран панталон. Купувам винаги много дебели якета, но така сме облечени и при -10*. Знам, че от тук нататък ще трябва да я пазя повече, но не знам как ще се справим с обличането.

# 738
  • Мнения: 5 531
Шайн, моята вече е на 8г, иска да изглежда добре. Затова съм накупувала бодита и тънки чорапогащтници. Защото иначе кръста и е все гол, но в повечето случаи ходи само с една блуза, рядко жилетка - това навън под якето
В къщи вечно е леко облечена.

Последна редакция: пн, 14 мар 2011, 00:02 от marychery

# 739
  • софия
  • Мнения: 2 543
А сега малко по- страничен въпрос. Обличате ли децата повече в областта на кръста? Дъщеря ми е студенолюбива и не търпи жилетки, чорапогащник и т.н. Зачервява се, изпотява се, става неспокойна. Цяла зима е облечена с боди, една памучна блузка и много дебел ватиран панталон. Купувам винаги много дебели якета, но така сме облечени и при -10*. Знам, че от тук нататък ще трябва да я пазя повече, но не знам как ще се справим с обличането.
Моята ходи на училище с тънък чорпогащник и плътни дънки. Гледам да е с по -дълга блузка , да не й се заголва кръста. И връхната дреха за студовете също й покрива дупето. Ако се претопли се изчервява, много не се поти , но се чувства неконфортно.

Аз пък искам да питам каква вода давате на децата си ? Аз редувам чешмяна , горнобанска и изворна.

# 740
# 741
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 345
Здравейте майчета, някои използвал ли е фуролина в лечебна доза, не поддържаща-  за излекуване на бактерии е коли и ентерококи. Синът ми е почти 2 годинки и е 14 кг. Бяха открити тези две бактерии след катетъризиране. Антибиограмите на тези две бактерии се припокриват и са чувствителни за двете бактерии само на нитрофурантоин - фуролин. Към останалите неща ако на едната бактерия реагира, на другата е резистентен. Споделете моля Ви, ако някой е имал подобен случай - понеже съм доста притеснена. Може и на лични да ми пишете. Предварително благодаря.

Общи условия

Активация на акаунт