Споделете опит мамчета...

  • 2 116
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
  • 42°37'41.83N 23°21'53.29E
  • Мнения: 3 074

Късметлийка   Mr. Green

Моето от втория месец е като "шило в торба" - спи максимум 1 1/2 ч.  на ден общо. Peace

# 31
  • Мнения: 27 524
Прекалено малко беше за забавления на тази възраст моето. Е, чела съм тук за бебета, дето пълзят на 3, но моето на два само ядеше и спеше все още  Grinning

# 32
  • Мнения: 2 559
На тази възраст трудно можеш да го забавляваш с нещо  Rolling Eyes Момичетата, преди мен са писали, закачи играчка над леглото му, за да фокусира шаренийки и да си тренира зрението Peace

# 33
  • Мнения: 9 472
Ние нямаме месец,но съдейки по каката с нищо.Само ядеше и спеше-играчките дойдоха на по-късен етап.

# 34
  • Мнения: 571
Носене нa ръце,гушкaне,хрaнене,сменяне нa пaмперси....по4ти не спеше,но и нямa с кaкво толковa дa ги зaбaвлявaме в то4но този им период Peace

# 35
  • Мнения: 348
На два месеца започнах да го слагам в шезлонга и се занимаваше с часове, особено когато откри, че ръцете му служат да раздрънква висящите играчки  Simple Smile

# 36
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Пеех песни, танцувах и се правех на маймуна, защото Габи никога не е бил поспаливо бебе и още от началото доста будуваше. Може да слагаш в люлка, шезлонг, разходки навън...
И приемете, че не всички бебета са еднакви и не всички могат да се забавляват сами. Габи беше изключително несамостоятелен като бебе, в момента може и часове да си играе без да се сеща за мен. Това са деца - растат и минават през различни периоди. За мен е безумно да оставиш малко бебе само, за да се научи на диспциплина. Мама винаги трябва да е наоколо и да участва дейно. Като влязат в гимназията няма да ви викат за нищо  Laughing

# 37
  • Мнения: 6 136
основното забавление за малкия беше разнасяне и пеене на песнички,а баткото сам си се забавляваше стоеше си кротко и се оглеждаше Rolling Eyes

# 38
  • София
  • Мнения: 130
Не съм ги забавлявала с нищо.Кърмене,спане,аз пия кафе в парка и бутам количка,те си спят ,ядат и сменям памперс.На тази възраст и за двамата времето беше хубаво,така че прекарвахме по цял ден навън.

# 39
  • Мнения: 728
На тази възраст моят син имаше такива колики,че само носенето на ръце го забавляваше.
Иначе съм пускала музикалните,въртящи се играчки ,които се закачат на кошарата,закачах и червени новогодишни топки,че по това време съвпадаше  с Коледа,пеех песнички,гушкахме се.Когато лежеше спокоен до мен често му имитирах как прави котенцето,кученце и др.,гуках му,но основно носене на ръце.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт