Подаръци за Коледа

  • 20 543
  • 303
  •   1
Отговори
# 60
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
моето малко момиче не е по куклите хич, иска за коледа телескоп. е, ако може да стане и преди коледа още по-добре Laughing
и понеже няма особени идеи какво да си поръча, аз си мисля за такава изненада, от нас
и такава
мнения от имащи ги? Laughing

# 61
  • След завоя в дясно
  • Мнения: 1 353
Bee.  благодаря за разяснението.
Приеми моите съболезнования.
О'Хара ние имаме варианта който е за телевизора, взехме го когато стана на 4 год.- игра си с него, но малко. При нас по-голям успех има Nintendo DS можеш да сваляш игри от нета и са съобразени също с възрастта. Ако решиш да го вземеш не се изхвърляй за новия модел, няма голяма разлика в детските очи, пък и ще ти излезе по- евтино Wink
Poker Face  това изглежда идейно, ще следя и аз за отзиви

# 62
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
О'Хара ,този пьрвият компИутьр не е ли мальк за вас Laughing,тя твоята госпожица ве4е си е госпожица Laughing,кьде Ще я зальгваШ с тези "игра4ки"?
Имахме подобен,но му го подарих на наследника за преди две коледи, радва му се ,но определено се радва пове4е на истинският ooooh!,този ве4е го знаел "на изуст Shocked".

ana07 ,тези колела без педали са абсолУтен хит при нас(само 4е не са дьрвени) ooooh!,просто не можеШ да си представиШ, как излежда парка неделя сутрин.Огромен брой колела без педали с хвьр4аЩи деца вьрху тях на всеки метьр Laughing.
Моят син не успя да стигне до такова колело hahaha,много малко му беШе.

Iva, при нас спасението при пьтуване е Нинтендото Confused,взимат се няколко игри и сме готови Laughing.

Bee   bouquet Hug Hug


А сега да ви питам Blush,колко подарька купувате?Просто мисля 4е се изхвьрлям ужасно, и ми се струва 4е прекалявам малко,пьк и тази година много бих се радвала ако намаля разходите от предиШните години само за игра4ки ooooh!.
Освен това трябва да подарявам два пьти "много" и "голями" подарьци,заЩото при нас се празнува идването на тримата царе,които "идват" на 6 януари,но освен това,Дядо Коледа не може да ни пропусне.Тоест имаме си две "коледи" в отноШение за игра4ки.
Испанските мами да споделят какво правят по вьпроса Laughing

# 63
  • Мнения: 1 473
Val, и при нас в парка е пълно с такива колелета. Аз така и стигнах до идеята, че подобно колело може да бъде подходящо забавление за дете между 2 и 3 години. Дървено колело не намерихме, та ще купим едно марка Пуки, за него четох много добри отзиви.

А за Коледа купуваме по принцип по един подарък - един от името на бабата и дядото, един от сестра ми, един от брата на мъжа ми, и разбира се един от мама и папа. Събират се доста подаръци и за това гледаме да не претрупваме, като купуваме по повече от един.
Освен това 06.12 децата имат тържество в яслата и от там Николаус му подарява един подарък.



# 64
  • Мнения: 3 521
Val, и при нас в парка е пълно с такива колелета. Аз така и стигнах до идеята, че подобно колело може да бъде подходящо забавление за дете между 2 и 3 години. Дървено колело не намерихме, та ще купим едно марка Пуки, за него четох много добри отзиви.

Моята го кара все още като я хване носталгията(или мързелът за въртена на педали Laughing) . Освен това са много добър преход от триколката към голямото колело - като свикнат веднъж да пазят равновесие изобщо не им трябват помощни колелета. Пуки-тата са чудесни - много добър избор Peace .

# 65
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
Ell, кoe e за телевизор?
нинтендо има, мислих нещо, което да е различно Joy
много лошо като детето ти не се впечатлява от играчки!

Вал, това не е ли игра бе?
а за камерата пише, че може да прави снимки и да записва видео...вие съвсем ме отчаяхте! тя че няма особени желания, няма,  мислих да изненадвам

# 66
  • След завоя в дясно
  • Мнения: 1 353
Ето такова: http://www.vtechuk.com/VSmile-Motion/VSmile-Motion/VSmile-Thomas-and-Friends/
Щом не се впечатлява от играчки,защо не и подариш тогава едногодишен билет за зоологическата градина или някаква атракци,я която ще и хареса?
При нас тези колелета не са на особена почит, но за сметка на това скутерите са.

# 67
  • Мнения: 3 521
Или я заведи в Дисниленд - така ще знаеш и догодина какво ще иска Laughing.

# 68
  • Мнения: 364
Татяна, да ти благодаря още веднъж за идеята с леглото.  Hug

Потърсихме тези на Paidi и Flexa. Много ни харесаха- масивни са, с много аксесоари и възможности за монтаж. На нас ще ни трябва след някой-друг месец.. Решихме да вземем основно голямо ниско легло с предпазители и едно измъкващо се отдолу (за по-сигурно през нощта), а след година-две някъде- "крака" и пързалка.

Пързалката тази година отпада, защото не успяхме да спрем на нещо, което да ни хареса и на двамата.
Може би ще му подарим ксилофон и влакче.. Simple Smile

# 69
  • Мнения: 4 399
Лили, zащо не му купите шейна? Той така или иначе е още малък zа да раzбере нещо от Коледа, а шейната е много практичен подарък.

Ние се спряхме на една къща zа Барбита zа Коледа, съответно ще се наложат и Барбита в допълнение zащото къщата е беz тях. Не съм особено въzторжена, лично аz не харесвам барбитата и все си мислех че никога няма да ги купя, а сега цяла къща ми дойде до главата.  ooooh! Само че, подаръкът не е zа мен и е много желан, така че моето мнение няма голямо zначение. Иначе в писмото до дядо Коледа zапочна с желание zа летни обувки.  #Crazy То очевидно няма да бъде иzпълнено. След като дълго време липсваха други поръчки в един момент zапочнаха да стават твърде много. В общи линии освен всичко свърzано с Барбитата, имаше и няколко Поли Покет (от тях обаче ще има само 1 комплект), щек перли, сцена zа принцеси и най_важното роzова камера. Е, поне стигнахме до компромиса че всичко това е zа да има дядо Коледа въzможности zа иzбор, но камерата и къщата zа барбитата били zадължителни.  Rolling Eyes С щек перли съм zапасена в индустриални количества, тя много работи с тях и винаги имам провиzии в маzето. Сега съм в голяма чуденка дали да и удовлетворя каприzа zа камера и много се чудя дали и кога ще я полzва и има ли смисъл от такава покупка.  newsm78 Освен това имам и една моzайка на лего, комплект с камъни пак на Лего и раzни дрехи zа кукли. Това ми остана от миналата година и така и не успях някъде да и ги пробутам преz годината. На моzайката ще и се радва, но камъните на Лего просто се чудя какво да ги правя. Тя много играеше с Лего, но вече zагуби интерес. Даже миналата година каzа дядо Коледа да и донесе каквото и да е, само да не е лего.

Последна редакция: ср, 03 ное 2010, 15:41 от Vjara

# 70
  • Мнения: 364
Лили, zащо не му купите шейна? Той така или иначе е още малък zа да раzбере нещо от Коледа, а шейната е много практичен подарък.

Баба му е взела вече.. Още от месец-два ни е предупредила  Laughing
Само трябва да вземем предпазна каска и готов.

# 71
  • Мнения: 3 521
Vjara, на моята камерата и беше интересна първите 3-4 седмици. От тогава си седи в кутията и не знам дали е вадена повече от 2 пъти за цялата година. Ако знаех това, което знам сега миналата година щях да си спестя 70те евро и да и купя някоя запазена дигитална сапунерка за 20-30-40 от амазон.

# 72
  • Мнения: 4 399
Vjara, на моята камерата и беше интересна първите 3-4 седмици. От тогава си седи в кутията и не знам дали е вадена повече от 2 пъти за цялата година. Ако знаех това, което знам сега миналата година щях да си спестя 70те евро и да и купя някоя запазена дигитална сапунерка за 20-30-40 от амазон.

Точно това са и моите очаквания. Кога и къде ще тръгнем 3 души с 3 камери? Аz винаги и давам моята камера когато пожелае, така че няма смисъл от нейна. А и по принцип обмислям точно сапунерките, zа около 40€ има сравнително приемливи и даже роzови. Ама и 40€ са си пари и не искам съвсем да ги хвърлям в кофата.

# 73
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
Щом не се впечатлява от играчки,защо не и подариш тогава едногодишен билет за зоологическата градина или някаква атракци,я която ще и хареса?
вай, вай,  интересно предложение Laughing Laughing само да се навие кой да я води. живеем точно до портавентура, познай колко пъти е ходила, 2.
сърфи, и твоето предложение не е за изпускане Crazy,
ще ви следя...

# 74
  • Мнения: 7 605
Татяна, да ти благодаря още веднъж за идеята с леглото.  Hug

Потърсихме тези на Paidi и Flexa. Много ни харесаха- масивни са, с много аксесоари и възможности за монтаж. На нас ще ни трябва след някой-друг месец.. Решихме да вземем основно голямо ниско легло с предпазители и едно измъкващо се отдолу (за по-сигурно през нощта), а след година-две някъде- "крака" и пързалка.

Радвам се че можах да ви помогна  Hug  Пайди е много добра марка, цялата ни детска стая е от тях, нямат мърдане!  Peace Чудесен избор   bouquet


Уффф, аз реших да купувам Лего, скоро я водихме в магазина йм, харесаха й нещата, поигра си малко там. Тамън вчера ги поръчах, и днес изневиделица ми вика "Мамо, за Коледа искам мноооого Плеймобил, не искам строител"  ooooh! А сега де  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт