Пак ли земетресение?

  • 6 397
  • 94
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 743
Аз се чудя защо постоянно се тресе нещо. Вече си мисля, че лееееекинко полудявам #Crazy

# 76
  • Мнения: 9
Аз пък се чудя, вече 6-та страница,  за какво трябва да се говори в зададената тема? Ако е за Страха, нормално е всеки да изпитва страх от земетресение, лошото е, когато страха започва да се превръща в Параноя. Ако е затова, може ли да се предвиди дали ще има земетресение, това пък предизвиква в мене усмивки - те такова животно Нема. Thinking

Последна редакция: ср, 03 ное 2010, 15:05 от inna-bubulina

# 77
  • София
  • Мнения: 1 163


А високо кръвно, аритмия и ускорен пулс, уж без повод, да са спохождали хора около вас?


Мене да. Но го отдадох на изключително многото работа и нерви в офиса. ooooh!
И вечерта се разревах без повод, от нерви.
може да е от съставките в chemtrails-а: етилен дибромид,алуминий и бариев оксид newsm78

# 78
  • Мнения: 13 200

А високо кръвно, аритмия и ускорен пулс, уж без повод, да са спохождали хора около вас?

Вчера много познати се оплакваха, чак се зачудих. Едно момиче на работа припадна и лежа при мене поне час, докато се оправи. Колега му прилоша.

# 79
  • Мнения: 7 122
Не усетихме нищо. Знам ли всъщност, някой може и да е усетил, но си го показва регулярно по много странен начин.  Simple Smile

# 80
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Добре че нищо не съм усетила. Но сина ми се събуди на два пъти, буквално подскокна от леглото и ми се кокореше нещо объркано. Чудех се какво му е станало на това дете, реших, че е сънувал нещо. Нищо чудно да ги е усетил. Но въобще не погледнах колко е часа.

# 81
  • Мнения: 2 723
Eee, гаси ужаса...
Аз съм го проспала това, ама защо ли ми трябваше да ви чета, сега всичко ми се люлее  Tired

# 82
  • Мнения: 2 131
Снощи в просъница ми се стори, че има земетресение. Буквално усещането ми - колкото и тъпо да звучи, беше, че ми треперят краката. Първо помислих, че мъжът ми се върти и леглото се клати  Mr. Green, после си казах - много дълго продължи, не може да е земетресение. И продължих да си спя. Не светнах лампата и не знам колко е бил часът в този момент.
Живея в Североизточна България. Около мен днес никой не е казал да го е усетил, така че знам ли... дали и какво съм усетила.
Обаче познати от Сф казаха, че се усетило наистина продължително.

# 83
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Живея в Североизточна България.

И ние сме в същия край. Simple Smile
Някои хора са много чувствителни към сеизмична дейност. Моята свекърва усеща дори земетресения 2ра-3та степен. Е, не го усеща все едно се тресе, но ми е разправяла че изпитва много специфично главоболие и все едно потъва в земята.

# 84
  • Мнения: 74
Три дни ме скъсва главата. Мислех, че е от смяна на времето. Днешното предаване на Гала беше прекъснато от някой си Еленко, който заяви, че имало намеса от НАТО по въздуха тия дни и затова били тези земетресения и аномалии.

# 85
  • Варна
  • Мнения: 260
Много интересно за земетресението научавам чак сега, от Варна съм и тук нищо не съм усетила, обаче котенцето ми снощи подивя направо, скача, бяга, мяука в крайна сметка прекара цяла нощ на терасата  Crazy

# 86
  • Мнения: 2 657
Добре де, нали животните усещали, някой има ли наблюдения върху поведението на домашните любимци. При мен освен,че рибката ми се самоуби друго не се случи, и то беше предния ден, така, че май няма връзка Thinking

Вчера Жакото ни не гъкна Rolling EyesА вечерта като го прибрах в клетката,след като се наяде не прилегна да спи,както прави обичайно,а обикаляше постоянно Rolling EyesДетето пък през ноща изпищя ненормално,но веднага го прикотках да ляга и заспахме.Аз нищо не съм усетила и по-добре.
А относно линиите и ние ги коментирахме с мъжо вчера към обяда.Обаче бяха някакси по дебели.Какво общо имат тези линиии,само не разбрах Rolling Eyes

# 87
  • Мнения: 1 479
Сутринта чухме по радиото в работата ми.Като никога нищо не усетих  WhistlingЗа чертите в небето:децата ми все нагоре гледат и се впечатляват...Този Еленко,набьрзо го чух/от линка даден тук/ и реших да проверя,дали не говори глупости.Открих това в You Tube:http://www.youtube.com/watch?v=OcHPAR_5TEc&feature=related и не ми хареса  Confused Да сме живи и здрави! Wink

# 88
  • France
  • Мнения: 726
Не владея англ. език много добре, но, определено, и на мен не ми хареса...
Някои снимки изглеждат нереални, все едно обработени...
Оставам без коментар...

# 89
  • София
  • Мнения: 2 132
Седя си и се чудя защо вият тия кучета навън. Погледнах в http://www.emsc-csem.org/Earthquake/index.php и се оказва, че имало земетресение преди 40мин.

Общи условия

Активация на акаунт