Re: Спите ли съвместно с бебето/детето?

  • 8 764
  • 728
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8 242
Да, спи откак се е родил пътно до мен (буквално от болницата) .. Няма си легло - директно се ширим на спалнята..
За сметка на татко му  Mr. Green

(офф. и не много - вече си има легло, ама не мисля, че скоро ще го ползва по предназначение  Rolling Eyes)

# 1
  • Варна
  • Мнения: 389
Спи в кошарата си в нашата стая. Мисля напролет да я местя в нейната вече.

# 2
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Местя неговото креватче до спалнята и си спим  Peace
Не е свикнал да спи заедно с мен иначе с удоволствие бих си го гушкала нощем  Mr. Green

# 3
  • Мнения: 6 713
До 1 годинка спеше в нейно креватче в нашата спалня, след това я преместихме в нейна стая без проблеми. Очаквах протести, рев, но нищо по-различно от обичайните будения през нощта. Гадното е, че трябва да ставам и да ходя до другата стая. Rolling Eyes Но когато поне лягам да спя, не се притеснявам да шукна, да направя някой шум, че да се събуди дечко. Но се случва от време да я взимаме при нас, естествено.
Последно направих един опит да спим с нея заедно следобеден сън, тя се побърка да се върти, да се хильоти, да ме бута, ръчка, пипа.... Еми сложих я в нейната стая, ревна точно 2 пъти и заспа.

# 4
  • Мнения: 1 310
Спим в една стая. Понякога "в леглото идват призраци" и той заспива при нас и го местя в креватчето му. Другата година мислим да го отделяме в самостоятелна стая. Вече е на 6.  Crazy

# 5
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 070
Спи си в собствена стая, сам от раждането си. Simple Smile

# 6
  • Мнения: 266
Голямата до 5 год. спеше в нашата стая, миналата година й направихме детска стая, мислех че ще има драми, но напротив детето беше много щастливо /ние също Mr. Green/, от първата вечер спа спокойно и не е имало проблеми. Сутрин като се събуди скача при нас в леглото да се излежаваме преди на станем. Сега малката спи в кошарата при нас, може би ще изчакам да стане на годинка преди да иде при кака си, а може и по-рано, тя вече спи спокойно цяла нощ и се събужда към 7.30- 8 сутринта /дано така да продължава/. На мен по принцип ми е приятно да спя с бебето в едно легло, но когато сме сами през деня, вечер си спи сама, защото татко й много се върти и ме е страх, пък и ако свикне при нас и после не иска в кошарата... newsm78

# 7
  • Мнения: 350
спи в нашата стая в кошара,не си го представям иначе Naughty

# 8
  • Мнения: 817
Случвало му се  е да спи при мен,но беше ,когато му никнеха зъбки или е бил болен.И сега се случва да заспи на моето легло,но го местя след това в кошарата.И друг път съм писала,че ако имаше стая за него щях да го отделя.

# 9
  • Мнения: 5 004
Бебето на 6м почти, по принцип си спи в неговия креват, понякога го дърпам до спалнята, но се случва и да го взимам при нас, когато е неспокоен.  И баткото така спеше, от 2 месеца вече е в собствена стая, на 3г и 9м е.
Гласувах с 2ра опция, незнам до колко е коректно, но най-често така спи.

# 10
  • Мнения: 2 090
Бебето спи в собствено легло в нашата стая,а баткото спи при нас на спалнята Crazy.Понякога,когато е неспокойна я вземам и нея при нас,но това се случва рядко.

Преди да се роди бебето,баткото спеше в леглото си.После го отстъпи на малката,и така Grinning.Живот и здраве,през лятото мислим спалнята да се превърне в детска стая,ние с таткото да се ''изнесем'' от там,и двете деца ще си спят вече в собствени легълца.Тогава дъщеря ни ще е на 1 годинка и 4-5 месеца,сина ни-на 4 годинки и 2-3 месеца.

# 11
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 874
Спи в нашето легло. В началото, когато се роди, правих жалки опити да спи в своето легло, но много бързо се отказах.

# 12
  • Мнения: 488
От новородена до 6-ия месец в кошара в спалнята ни...След това, между нас В леглото ни Simple Smile
Не мисля, че преди да навърши 3-4 години ще я преместя в детската стая...

# 13
  • София
  • Мнения: 2 143
Откакто отказа нощното хранене (средата на втория месец) го преместихме в неговата си стая. Така и той, и ние се наспиваме добре. Иначе докато спеше при мен на спалнята се будеше и стряскаше от всяко движение и шум Confused През деня си стои/спи в кошара в хола, където съм и аз.

# 14
  • Мнения: 1 053
До преди една седмица Ема спеше в нейното креват4е в нашата стая.Сега си спи в нейната стая сама и без проблеми.

Общи условия

Активация на акаунт