Re: Спите ли съвместно с бебето/детето?

  • 8 771
  • 728
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 2 084
Каката спеше с нас в нашето легло докато се роди малкия. После се изнесе в детската защото "бебето много реве и аз не мога да спя". А малчо зае нейното място в спалнята. Сега обаче спи в кошарата си долепена до спалнята от моята страна. Живот и здраве на лято ще правим ремонт и всяка жаба да си знае гьола, по-точно леглото Wink Mr. Green

# 31
  • София
  • Мнения: 600
От раждането спи в отделна кошара в нашата спалня. За съжаление мисля че сега спи по леко нощем, отколкото като новородена. Надявам се да е заради зъбите, а не защото си пречим.

# 32
  • Мнения: 882
Спи в креватчето си, което е в нашата стая. Рядко се буди през нощта и ако не може да заспи го взимам при нас. Много ми е хубаво да си го гушкам, но забелязах, че му е по-удобно в кошарката.

# 33
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 487
Винаги сме спали в една стая. В определени периоди споделяше и леглото ни. Сега с удоволствие спи при мен, когато татко й го няма.

# 34
  • Временно
  • Мнения: 788
Да,спи в нашата стая,в нейното си креватче.
До 3 -месечна спеше при мен на спалнята.

# 35
  • Мнения: 9 776
Дъщеря ми спеше до 3-годишна в нашата стая, в нейното легло. После - в самостоятелна стая.
Синът ми до 6-ия месец спеше в неговото легло в нашата стая. Оттогава насам спи в неговото легло до 1-2 часа и после до сутринта - в нашето легло. Как да гласувам?

# 36
  • Мнения: 351
Беба е на почти 6 месеца, спи си в кошарката, а моето легло е почти до нейното. Таткото е в спалнята. Понякога и той е бил при беба, дежуреше... Смятам поне до 1 г да е така.
Тя е свикнала в кошарката, там и е добре.

# 37
  • Мнения: 183
Спи в кошарата си, но в нашата стая. Умишлено не съм я слагала при нас на леглото, не виждам смисъл да свиква. Но ако имахме една стая в повече, щях да я отделя там към 1,6г. Да се надяваме, че докато стане на тази възраст, стаята вече ще е факт.

Може би трябва да има и отговор, спи при нас поради липса на друга стая, а бих искала да спи отделно   Peace

Последна редакция: нд, 13 дек 2009, 12:26 от evoto

# 38
  • Мнения: 959
Големия до 2 годинки, спеше с нас в една стая - опитвала съм се да го взимам при нас в леглото, но, той не искаше ....след 2 годинки остана сам в стая и така до 3 годинки, докато не се роди малката ... в следствие започна да спи с баща си ....
... а, аз с малката в друга стая - до 5 - 6м. възраст, спеше непробудно в нейното легло, после докъм 2 г. заспиваше в нейното и се събуждаше в моето  Crazy
...сега вече двамата спят съвместно в една стая ...

# 39
  • София
  • Мнения: 1 057
Да, бебето спи при нас на спалнята, откакто се  прибирахме вкъщи от болницата.
Баткото спа в неговото си легло само първия месец, защото баба му имаше желание да става вместо мен и да ми го дава за кърмене. Но след като си тръгна, аз го взимах да спи при мен. Сега, вече на 4г. спи в неговото легло, което е допряно да нашето. Но почти всяка нощ към 02ч. идва на спалнята... става "дядовата ръкавичка"  Laughing но това ме прави безкрайно щастлива.

# 40
  • Мнения: 2 694
Спи в неговото си легло в нашата стая. Поради липса на пространство няма вариант да е в отделна стая засега, но и аз не бих го преместила - още е малък, ще има да се разхождам като таласъм из апартамента цяла нощ. В нашето легло не спи.

# 41
  • Мнения: 155
Спи в кошарата си , в нашата стая.  За сега не мисля да я отделям в друга стая. 

# 42
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 198
Дъщеря ми 3г.7м. спи в легло долепено до нашето и ще е така докато тя сама не реши да де оттдели. С бебето смятаме да долепяме още едно легло  Mr. Green. Но ако каката не може да спи ще се преместят с таткото в другата стая.
 В началото бяхме замислили да е в отделна стая , но до 3 г. се будеше по 8 пъти всяка нощ и затова най-лесния вариант за всички се оказа долепеното легло. Сега спи по цяла нощ като ангелче, но ми е по-спокойно, държим се за ръчичка и се наслаждавам на близоста ни   Heart Eyes .

# 43
  • Мнения: 201
Всяко дете в отделна стая на отделно легло още от самото раждане.

# 44
  • София
  • Мнения: 2 780
при мен Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт