Re: Спите ли съвместно с бебето/детето?

  • 8 784
  • 728
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 286
Малкия спи при мен на спалнята, така ми е по-лесно да го кърмя нощем. Малката и тя спи при нас, в нашата стая, но в нейното си легло. До като я кърмех, и тя спеше при мен, че това ставане много ме изморяваше, след това започнах да си я слагам в нейното легло и така до днес. Рядко идва да спи при мен, в моето легло.

# 61
  • Мнения: 2 111
Дъщеря ми спи в нашата стая на собствено легло.
Взимала съм я няколко пъти в нашето легло,но не иска да заспива така-само си играе и се върти.
На 2 години е.Скоро не мисля да я отделям в собствена стая,така ни е добре.Спи си непробудно по 10-11 часа и нито тя ни пречи на съня,нито ние на нейния.

# 62
  • Мнения: 27 524
В една стая сме, но си е в отделно легло. При нас в леглото е ако е болен, сънува кошмари или понякога за малко за поглезване просто  Simple Smile
Не мога да си представя изобщо новороденото ми или няколкомесечно бебе да спи в друга стая. Е, как ще спя аз спокойно, като нито го виждам, нито го чувам? Абсурд  Stop
Голямото дете трябва да си има стая, но малкото е добре да е до родителите си. Така мисля аз, може би защото като малка съм имала страх от тъмното, от развинтеното ми въображение и по-голямата ми сестра не е била достоен заместител на родителите и не ми е осигурявала нужното спокойствие. Пък за съвсем само дете в стая не знам.... До дете си е все пак  Simple Smile

# 63
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 771
Отговорих че спи в нейното легълце в нашата стая,но е спала и при нас.А когато съм на гости у мама спи в отделна стая,но у нас няма засега къде да я отделим.

# 64
  • Мнения: 381
Спи при нас, именно затова си взехме голяма спалня...много ни е хубаво, таткото вече не може да заспи, ако съм приспала бебо в неговото си креватче и не е между нас... Grinning

# 65
  • Мнения: 329
През деня спи в неговата си стая. Вечер го местим в нашата (в леглото му), защото няма нощна лампа все още в неговата. След нова година ще започнем да го оставяме постоянно в неговата. (макар че няма кой знае каква разлика, защото двете стаи са врата срещу врата)

# 66
  • София
  • Мнения: 618
С дъщеря ми споделяме една стая от раждането й. Около 2 месеца издържах да се разхождам нощем до кошарата и след това я взех при нас на спалнята. Така и тримата си спяхме спокойно близо две години. Сега сме се разширили и спи на легло, долепено до спалнята. Не си поставяме краен срок, пък и за момента не можем да я отделим в самостоятелна стая.

# 67
  • Мнения: 257
Опитах се в началото да я слагам в кошарката й,която е в спалнята при нас,но не се получаваше.От тогава спи при нас.Дано скоро я приуча на кошарката!

# 68
  • Razgrad
  • Мнения: 282
детето спи до нашето легло в нейното си легло

# 69
  • София
  • Мнения: 1 139
Спим в една стая, но той си е в неговото легло.
Вземам го само за кърмене Peace

# 70
  • Мнения: 81
Ние спим двете с дъщеря ми в детската стая, а таткото в спалнята ни.
Калина спи в бебешко легло, при мен я вземах когато имаше колики.

# 71
  • Мнения: 215
Голямото ми дете си спеше в кошарка в нашата стая докъм 2 години, после какво му стана започна да спи при нас, та с голям зор се отучи.
Малката е в кошара до нашето легло, като се събуди през нощта да яде после отново си я връщам обратно - страх ме е да спи на нашето легло, малка е още, притеснявам се да не я затиснем.
И на мен ми е неприемливо бебе само в стая. Аз даже оставям нощната лампа всяка вечер пусната, за да мога да я виждам като се размърда.
Гласувах.

# 72
  • Мнения: 2 660
Все още спим в едно легло. Правя го за собствено удобство. Иначе има детско легло, долепено до моето, на него спи след обяд и нощем понякога сама допълзява и ляга там. Така или иначе сме си една до друга.

# 73
  • София
  • Мнения: 6 011
До 2,5г. спеше в легло в нашата стая, после си отиде в неговата стая на голямо легло. Нито една нощ не е спал в нашето легло.
Сега ако и второто ни е като първото /т.е. не се буди нощем, не се храни, не се налага да го приспивам и т.н./ ще отиде в детската стая към годинката.

# 74
  • Мнения: 53
Спи в собственото си легло, което е в нашата стая.

Общи условия

Активация на акаунт