Да пазаруваме от UK - Начини, доставки, отзиви!-тема 39

  • 43 993
  • 746
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 23
*Ави* как е като качество лота с панталонките и блузката и отговарят ли си на размера  Thinking   bouquet

# 31
  • Мнения: 0
Здравейте, искам да попитам дали някой може да ме посъветва от къде мога да намеря ежтини конструктори ЛЕГО?

# 32
  • Мнения: 307
*Ави* как е като качество лота с панталонките и блузката и отговарят ли си на размера  Thinking   bouquet

Matia , извинявай , че чак сега отговарям , но съм извън града и нямам нет постоянно  Hug Ако питаш за това лотче http://mamaavi.snimka.bg/other/uk.346935.21290243 , страхотно е , според мен си отговаря на размера , нашето е 3-4 години.Мога да ти дам размери , но като се приберем в Бургас . Иначе блузката е много хубаво и меко трико , тъничка е , отстрани е по-дълга , ще направя снимки само на нея като се прибера . Панталонките са със сатенено коланче , което може да се маха , имат коректор на талията , плата е тъничък , но е като вълнен и доста ще топли според мен . Чорапогащника също е много хубав  Peace Ако искаш размери ми пиши  Hug

Танче
, мерси за темичката   bouquet  bouquet

# 33
  • Мнения: 8
Къде се намира складът на Gabco в София? Мисля да поръчам през тях, но в сайта им не пише откъде се получават пратките.

# 34
  • Софето
  • Мнения: 622
Къде се намира складът на Gabco в София? Мисля да поръчам през тях, но в сайта им не пише откъде се получават пратките.
Хладилника, Филип Кутев. Точно сега им звъннах да питам, защото си търся алтернатива на ГИВ

# 35
  • Мнения: 1 476
Здравейте, искам да попитам дали някой може да ме посъветва от къде мога да намеря ежтини конструктори ЛЕГО?
Евтино чак - няма да намериш  Laughing Сравнително най-изгодно като че ли е в Амазона, има и БД. Преди време съфорумка сподели, че в Редута имало код за 30%, който хващал и играчките. Мисля, че преди Коледните празници няма да има намаления на Лего. Моето търсене на Лего приключи - мъжа ми е купил преди 2-3 дена /не от БГ/ за децата...

# 36
  • Мнения: 0
Благодаря ти, ще се разровя сега в Английски саитове да разгледам.

# 37
  • Мнения: 1 476
Благодаря ти, ще се разровя сега в Английски саитове да разгледам.
Ако попаднеш на изгодна оферта - моля те, сподели   bouquet

# 38
  • Мнения: X
Момичета,
имам нужда от съветите ви!  Rolling Eyes

Гледам тези ботушки на Некст.  Купих на детето такива, като вид, но на Н&М. Първо - 3-ката и е точна, като размер сега, ще са и малки до месец, два.  Ботушките ми трябват за след два месеца, когато вече се предполага, че ще е проходила. Затова се чудя, предвид това, че търся ботуши с вата - 4-ти или 5-ти номер да поръчвам?
Освен това - този тип ботушки, в момента никак не са удобни на детето. Гъне си крачето, защото са меки на глезена и няма какво да го държи.


Hope
не мога да ти дам съвет за посочените ботушки, но искам друго да ти кажа. Не трябва глезенът на детето да стегнат. Не се стреми към това. Това, че се гъне крачето е поради факта, че детето още не е стабилно и няма усет за ходенето. И аз бях се насочила към обувки, които задължително да обхващат глезена и да го стягат, но ортопеда категорично ми забрани. Каза - купувай удобни обувки, които не ограничават свободата на крачето, средна еластичност на ходилото и удобна височина според сезона. Каза, че обувки, които стягат глезена не спомагат за доброто усвояване на движенията от детето. В този ред на мисли с 2 ръце препоръчвам за прохождане Кларкс.

# 39
  • Мнения: 252
Танче, благодаря!

Hope, аз мисля бях писала, но за всеки случай: наскоро проходило, моето момиченце беше с ботушки плътно затвотени със залепващи ленти около глезена (  Embarassed Ral_p  ме е оборила). Тази година вече и взех от топлите ботушки, но забелязвам, че иначе правилната стъпка, леко се изкривява с тях. Слагам и и едни дебели чорапи, за да уплътня и да не и се мести крачето. Иначе са прекрасни и тя много си ги обича. Наистина, както казва ninnann, много добра работа ще вършат за сух студ.

# 40
  • Мнения: X
Танче, благодаря!

Hope, аз мисля бях писала, но за всеки случай: наскоро проходило, моето момиченце беше с ботушки плътно затвотени със залепващи ленти около глезена (  Embarassed Ral_p  ме е оборила). Тази година вече и взех от топлите ботушки, но забелязвам, че иначе правилната стъпка, леко се изкривява с тях. Слагам и и едни дебели чорапи, за да уплътня и да не и се мести крачето. Иначе са прекрасни и тя много си ги обича. Наистина, както казва ninnann, много добра работа ще вършат за сух студ.


Ами то и аз по логика исках да и стегнат глезена като в менгеме. Но добре, че преди да проходи я заведох при Алексиев, та той човека простичко ми обясни.   bouquet И ми каза да избирам обувки за дъщеря ми все едно за себе си избирам.

# 41
  • Мнения: 249
Момичета, няма инфо в сайтовете за общи поръчки, някой ще пуска ли за дрехи от Теско, искам да се включа с няколко неща? Още не съм се осмелила да пускам сама, а и така и не си избрах превозвач за Бургас - май най-добре като ви чета е да се насоча към Almuz май бяха Simple Smile  Иначе имам кредитна карта на Алианц България, мисля, че тя ще стане, нали?

# 42
  • Мнения: 65
Някой може ли да ми препоръча проверен сайт за часовници?
Харесала съм си един бял на Fossil. Heart Eyes

# 43
  • на малък остров в океана
  • Мнения: 1 478
Hope, дъщеря ми има миналогодишните ботушки за сняг на Некст. Сняг не пропускат, много са топли, но вода пропускат. Това го разбрах като я оставих да гази в едни локви. Laughing Ето тук се виждат http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs387.snc3/23618_140 … 747_4567954_n.jpg
А пък първите й ботуши бяха пак  подобни, от Ессо. Те не пропускаха нищо, защото са с Горе-текс.

# 44
  • Мнения: 762
Някъде из УК сайтовете да сте виждали такъв предколеден календар?

Общи условия

Активация на акаунт