Да пазаруваме от UK - Начини, доставки, отзиви!-тема 39

  • 43 994
  • 746
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 23
*Ави* няма да те измъчвам да мериш,ще поръчам смело 4-5,Мони ще става на 5 и като размер са и добре.Благодаря ти   bouquet

# 46
  • Мнения: 131
Норе,споре мен тези ще са много по-подходящи за вас: http://www.next.co.uk/shopping/girls/newborn/31/1
Защото,след като проходи детето се клатушка и след това поне още месец.А първия вид ,който си посочила ми изглежда с много твърда подметка и едва ли ще и е удобно.Аз на мойта още не смея да и взема такива,въпреки,че много ми харесват,но все си мисля,че няма да са и удобни.Такъв вид мисля да носим догодина.До тогава вече походката ще се е усъвършенствала и мисля,че няма да има проблем.Сега и поръчах вторите,за сняг.Надявам се да са и удобни и да не са тежки.

# 47
  • Мнения: 1 878
Гледам, че обсъждате посредниците.На мен ми препоръчаха една съвсем нова фирма: easy2buy.  Приема поръчки и извършва и транспортна дейност. Регистрирана фирма, издава фактури за всяка поръчка. Всеки потребител си има лична страница, където има информация за статуса на поръчката във всеки един момент, не да се чуди човек аджъба тръгнал ли е курса, разтоварил ли е. Пращат имейл, кога може да се вземе поръчката от офиса им в Лозенец. Обадих се да ги поразпитам за това, онова. Офисът им е отворен през цялата седмица ( не разбрах само дали е отворен уикенда, ама лесно може да се провери). Няма да пиша повече, че ще прозвучи много рекламно. Ето им сайта: http://easy2buy.bg/index.php?option=com_content&view=article … =73&Itemid=27 Ако модератор прецени, че е реклама, да изтрие поста ми, но мисля, че все пак е тема за помощ и информация!  Hug

# 48
  • Мнения: 252
Липсваше ми тръпката от споровете по къде стилните, къде нелепи реклами на новопоявилите се посредници или превозвачи. Сега с удоволствие ще следя развитието. Mr. Green

# 49
  • Мнения: 3 576
Много добре звучи, но не мога да разбера колко взимат за доставка - 4.20 за първия кг + 0.40 за всеки следващ.
Обаче това от UK до BG ли е, или тук локално от офиса им доставка до врата??  Thinking


Update по моята сага с Габко: да не си помислите, че са ми се обадили да кажат, че работят по моя проблем?
Неее.
Стоят си пратките при мен и не знам нито кога ще си ги вземат, нито нищо.
Добре, че открих едната получателка тук във форума  Peace

# 50
  • Мнения: 1 878
Знаех си, че веднага ще ме обвинят в реклама! Ей какви хора сте значи!  Mr. Green За какво да рекламирам фирма, от което нямам никаква файда?! 
Споделям информация затова съм и написала, модератор да изтрие, ако сметне, че е реклама!
Nadia79, пиша ти на лични, че ще ме обвинят пак.  Whistling

# 51
  • Мнения: 252
Знаех си, че веднага ще ме обвинят в реклама! Ей какви хора сте значи!  Mr. Green За какво да рекламирам фирма, от което нямам никаква файда?! 
Споделям информация затова съм и написала, модератор да изтрие, ако сметне, че е реклама!
Nadia79, пиша ти на лични, че ще ме обвинят пак.  Whistling

Спокойно, не писах конкретно за твоя пост, но в старата тема се разрази кратка схватка. А бе доскучало ми беше  Grinning

# 52
  • Мнения: X
Знаех си, че веднага ще ме обвинят в реклама! Ей какви хора сте значи!  Mr. Green За какво да рекламирам фирма, от което нямам никаква файда?!  
Споделям информация затова съм и написала, модератор да изтрие, ако сметне, че е реклама!
Nadia79, пиша ти на лични, че ще ме обвинят пак.  Whistling

Спокойно, не писах конкретно за твоя пост, но в старата тема се разрази кратка схватка. А бе доскучало ми беше  Grinning

Е трудно бих заподозряла Kölsches Mädel  в реклама, но оназ девойка току що регистрирала се и с първо мнение за същата фирма си е много очевадно. Бях длъжна да ти отговоря. Надявам се не се сърдиш.

# 53
  • Мнения: 22
Ral_p, и аз по принцип съм доволна от Кларкс и дебна в ebay за ботушки, но дори и в сайта им не се вижда вата или нещо, което да топли на крачето...и сега се чудя какво да правя...хем ортопедът съветва да бъдат удобни и ми се иска да са Кларкс, хем ме притеснява да не му замръзва...засега се чудя за тези два модела:
http://cgi.ebay.co.uk/Boys-Clarks-Casual-shoe-boot-Zip-Force-/18 … sh=item6fc2b33966

и тези на некст:
http://www.next.co.uk/shopping/boys/youngerboys/80/19?extra=sch& … p%3bBoots#reviews

aко някой е имал от тях или има, моля ви дайте съвет за едно прохождащо мъниче newsm03

# 54
  • Мнения: 4
Привет момичета  Simple Smile

Много моля, ако някоя от вас пазарува безпроблемно с някоя от следните карти, да сподели.  Praynig

Имам MasterCard издадена от ICARD  и дебитна Виза електрон на Пощенска. Искам да купя дрешки за малката от Asda и Tesco, но не съм сигурна дали ще мине плащането с някоя от тези карти.

# 55
  • Мнения: 5 251
Nadia79 , много неприятно, дано се наредят нещата  Hug


Всеки път ли, като поръчате нещо, пишете след това на превозвача или веднъж е достатъчен, за да знаят коя и от къде съм  Thinking
А това с картите наистина е много полезна информация, защото заради моята Виза електрон на ДСК, имам 2 отказа от Теско. Сега си чакам виртуалната виза на ДСК и се надявам да нямам проблем вече с поръчките  Hug

Последна редакция: чт, 04 ное 2010, 16:33 от Radina

# 56
  • Мнения: 1 878
Ооо, Бубе, тези спорове и на мен са ми много забавни!  Joy Още си спомням миналата година полемиките около Е. И досега не смея да им напиша цялото име, че във форума  я бяха заклеймили като забранена дума.  Mr. Green В началото се връзвах и аз се вмъквах в споровете, ама сега само си трайкам. Нека всеки да намери фирмата, която за него е най-удобна и изгодна!

Ral_p , това съм го пропуснала! newsm78 Изобщо не се сърдя!  Hug
Едит: и аз да видя такъв пост от потребител с нула мнения и аз ще си помисля същото!  Joy
Една приятелка, която ги е ползвала, ми я препоръча и исках да споделя с вас!

Последна редакция: чт, 04 ное 2010, 16:37 от Kölsches Mädel

# 57
  • Мнения: X
Ооо, Бубе, тези спорове и на мен са ми много забавни!  Joy Още си спомням миналата година полемиките около Е. И досега не смея да им напиша цялото име, че във форума  я бяха заклеймили като забранена дума.  Mr. Green В началото се връзвах и аз се вмъквах в споровете, ама сега само си трайкам. Нека всеки да намери фирмата, която за него е най-удобна и изгодна!

Ral_p , това съм го пропуснала! newsm78 Изобщо не се сърдя!  Hug


Аз на Бубето говорех, но се разбрахме де...  bouquet bowuu  bouquet

Аз пък съм много чувствителна на темата, защото така преди време М беше се рекламирала във форума и беше пускала съобщения на лични. В началото всичко беше перфектно, но после... И аз съм за това всеки да си избере каквото му харесва, ама от теб похвалата звучи по един начин, а от току що регистрирала се по-друг.

# 58
  • Мнения: 1 251
Зписвам се в новата тема с едни получени ботушки от Clarks за мен.
И един комплект шапка с ръкавички от Next,които са малко малки на дъщеря ми и ако някой има интерес към тях,нека ми пише.
Снимки- http://sansil.snimka.bg/other/pokupki-uk.382765.21298129 .

Честити ботушки, аз също съм им хвърлила око, вече съм фен на Кларкс и обувките им, както за мен, така и за детето, та и родата вече обувам от там! Писна ми тук от скъпи,неудобни и некачествени обувки!  ooooh!
А материята отвън как ти се вижда, дали ще пропуска, те са в раздела на водоустойчивите, ама да си питам и аз!  Hug

# 59
  • Мнения: 1 476
Някой имал ли е проблем с кода за БД на George?
Invalid Coupon Code
Please note that we are not able to apply the promotion you have entered (mvcfree), at this time. We apologize for any inconvenience.

Пробвах този - mvcfree. Нали е валиден до 9-и ноември?

Nadia79 , много неприятно, дано се наредят нещата  Hug


Всеки път ли, като поръчате нещо, пишете след това на превозвача или веднъж е достатъчен, за да знаят коя и от къде съм  Thinking
А това с картите наистина е много полезна информация, защото заради моята Виза електрон на ДСК, имам 2 отказа от Теско. Сега си чакам виртуалната виза на ДСК и се надявам да нямам проблем вече с поръчките  Hug
Вчера си изкарах точно Виза електрон на ДСК, защото не бях чула до сега да е отхвърлена от Теско... Явно всичко си е до късмет.

Последна редакция: чт, 04 ное 2010, 16:54 от Queen L

Общи условия

Активация на акаунт