Педиатрите във Варна 3

  • 413 208
  • 1 942
  •   1
Отговори
# 1 620
  • Мнения: 712
eli и стеф, много ви благодаря! ще се свържа с тях. Принципно и аз съм чувала за Драганова добри неща. Супер сте  bouquet

# 1 621
  • Мнения: 2
Здравейте, записах малката при д-р Беджева, тъй като не намерих друг педиатър. Днес става на 10 дни и забелязах, че има някакъв секрет подобен на хрема и и се обадих. Отговора беше ''това не е хрема.. от кърмата е, слагай я в количката и я извеждай'. Попитах я също дали е нормално че не се изхожда след всяко хранене..нормално било и пет дни да не се изходи и накрая завърши разговора с "айде не ми звъни, че имам работа".

# 1 622
  • Мнения: 4 593
Олеее и ние сме при нея, но още не сме ходили уж ми я похвалиха...Ако бебе на 10дни, не се изходи 5 дни положението е много сериозно. Ако не след всяко хранене, то поне 2 пъти на ден трябва..
За секрета отидете при друг лекар.
По тел. при нас е била много любезна...Може да е имала работа, но този случай правилният отговор е "Елате да го видя или по правилно аз ще дойда... защото е на 10 дни"
на 10 дни всичко се случва за секунди...
е така моето когато беше на 20 дни, не беше извеждано а се наложи по спешност да обиколи всички кабинети... от 25гр. на 2гр. зимата

# 1 623
  • Варна
  • Мнения: 4 924
Уау... диагнози по телефона и то на новородено...
Относно акането. Има голямо значение бебето на кърма ли е или АМ. Доколкото разбирам вашето е на кърма. Тя бива ясвоявана почти изцяло от много бебета и това води до по-рядко изхождане. Другото е детето да не се храни достатъчно. Неакането също и признак на това при бебетата особено при новородени. Следи се детето изпитна ли дискомфорт, коремчето втвърдява и подува ли се и консистенцията на акото. Все пак ако има нещо, което да ви притеснява потърсете лекар, но друг, щом този и в днес в мъглата съветва бебето да бъде изведено. Бебета в мъгла и силен вятър навън-не!
Относно нослето-всичко може да е. Ако бебето повръща може да има повече секрет в нослето. Има и ежедневен секрет, който си прави лигавицата за защита. Въпросът е да не тече и са не е обилен запушващ нослето и затрудняващ дишането на детето. Обичайният секрет принципно се изкарва с ежедневното почистване на нослето с клечка за уши.
Пиша всичко това ако мога да помогна на разбираемо притеснената майка, която би трябвало да може да разчита на педиатъра си точно за такива неща.

# 1 624
  • Мнения: 2
Не секрета не и пречи на дишането, не е течащ, било нормално, но...все пак да обясни като човек.

# 1 625
  • Варна
  • Мнения: 633
Здравейте, записах малката при д-р Беджева, тъй като не намерих друг педиатър. Днес става на 10 дни и забелязах, че има някакъв секрет подобен на хрема и и се обадих. Отговора беше ''това не е хрема.. от кърмата е, слагай я в количката и я извеждай'. Попитах я също дали е нормално че не се изхожда след всяко хранене..нормално било и пет дни да не се изходи и накрая завърши разговора с "айде не ми звъни, че имам работа".
толкова малко бебе на кърма би трябвало почти след всяко кърмене да ака, моето поне така правеше. предлагайте по-често кърма, кърмете на поискване. ако имате някаквии съмнение или проблеми потърсете ЛЛЛ консултант! успех! bouquet

# 1 626
  • До морето
  • Мнения: 7 065
Здравейте, записах малката при д-р Беджева, тъй като не намерих друг педиатър. Днес става на 10 дни и забелязах, че има някакъв секрет подобен на хрема и и се обадих. Отговора беше ''това не е хрема.. от кърмата е, слагай я в количката и я извеждай'. Попитах я също дали е нормално че не се изхожда след всяко хранене..нормално било и пет дни да не се изходи и накрая завърши разговора с "айде не ми звъни, че имам работа".
толкова малко бебе на кърма би трябвало почти след всяко кърмене да ака, моето поне така правеше. предлагайте по-често кърма, кърмете на поискване. ако имате някаквии съмнение или проблеми потърсете ЛЛЛ консултант! успех! bouquet

Не стряскайте жената, два поста над Вашия е обяснено много добре!

# 1 627
  • Мнения: 1 415
Търся отзиви за д-р Добрева от поликлиниката в ОКРБ, случайно попаднахме при нея два пъти в дежурните кабинети в спешното и много добро впечатление ни направи. Дали записва деца като ЛЛ.
Дугата докторка към, която съм се насочила е д-р  Дишева от Младост, но има много пациенти  се чака.
Най-удобно ми е да в в района на Младост приемам и други препоръки.
Виждам, че има и добри отзиви за д-р Станка Ангелова, видях, че преглежда в Клиника Нова, а на друго място къде преглежда. Тя записва ли като ЛЛ или с направление приема?

Последна редакция: пт, 25 мар 2016, 19:57 от Freyda

# 1 628
  • Варна
  • Мнения: 633


Не стряскайте жената, два поста над Вашия е обяснено много добре!
Не мисля, че съм я стреснала, какво толкова казах? Извинявам се, ако е така, исках да помогна и да подкрепя майката!

# 1 629
  • До морето
  • Мнения: 7 065


Не стряскайте жената, два поста над Вашия е обяснено много добре!
Не мисля, че съм я стреснала, какво толкова казах? Извинявам се, ако е така, исках да помогна и да подкрепя майката!
Нищо, просто няма такова нещо като "новороденото би трябвало да ака всеки ден". Това, че моето и вашето са така не означава, че всички са така и по-горе е обяснено защо Simple Smile

Ангелова, мисля че не работи по ЗК и със сигурност не е ЛЛ. Преглежда в Нова и в Лисичкова, ходи и на адрес, срещу заплащане, разбира се.

# 1 630
  • Мнения: 12
Здравейте! Предстои ми избор на педиатър и тъй като живеем на Почивка, искам да е някъде наблизо. Гледах педиатри в курортна поликлиника и се спрях на д- р Виолета Александрова или д-р Марияна Маринова. Някой ако има лични впечатления ще съм много благодарна да сподели мнение!

# 1 631
  • Мнения: 82
Секрет в носа въобще не е нещо нормално. И при голямото ми дете имаше такъв като новородено, приличащ на задна хрема, защото нищо не изтичаше навън. Оказа се стафилококова инфекция от родилното, която лекувахме с Бактробан. На новото бебе сега се появи такъв и подозирам,че е същото. Утре сме на преглед и ще му пуснат носен и гърлен секрет.

# 1 632
  • Мнения: 677
За Чайка по-добре Маринова. Ние бяхме при Йоргова, но понеже си сменихме квартала се махнахме от нея. По принцип бях много доволна, но сега нищо положително не чувам за нея

# 1 633
  • Мнения: 66
изтрито

Последна редакция: сб, 09 апр 2016, 13:26 от lyni

# 1 634
  • Мнения: 124
Здравейте,
И аз имам голям проблем търся педиатър около Възраждане и никой не иска да ни приеме какво и става на тези лекари не знам ? Ако някоя мама знае за някой който приема пациенти и работи по здравна каса ще се радвам да сподели, но не да е ЛЛ а педиатър
Благодаря предварително

Общи условия

Активация на акаунт