Кой е филмът? - Тема 8

  • 18 257
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 703
И сега ако филмът е финландски с Markku Peltola в главната роля? Hug

# 31
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 540

Специално за теб. Laughing

# 32
  • Мнения: 703
Не съм фенка на финското кино,но тоя филм си го спомням. Rolling Eyes

# 33
  • Мнения: 703
Аз ли задавам?

# 34
  • Мнения: 703
Отстъпвам си реда,че съм заета сега... Hug

# 35
  • Мнения: 55
Ама кой е филмът? Joy

# 36
  • Мнения: 2 545
Много ми хареса предложението на Анн Шърли да се онагледяват отговорите с публикуване постерите на филмите. Това разнообразява играта с хубави картинки, което е чудесно. Позволявам си, макар че съм още  baby_neutral в играта Simple Smile да направя и аз едно предложение. Вие ще кажете дали ви допада...
Предложението ми е следното: За да няма дълги паузи в играта, нека се въведе някакъв лимит от време, в което позналият да е в правото си да задава нова загадка - например 1 час, след което щафетата да се поема от друг без задължително запитване, който има желание или идея да задава. Така тези, които са в настроение да играят точно в този момент, да имат "материал" за размисъл.
Мисля, че това ще бъде в интерес на всички. Съгласни ли сте? Може би ТинаХрис  трябва да си каже тежката дума. Очаквам мнението ви... Ако го приемете мога да задам и загадка. Laughing

# 37
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
Съгласна! За постерите също е добра идея, но аз предпочитам филмите да се пишат с оригиналното заглавие. Blush

# 38
  • Мнения: 2 545
Все пак нека да има загадка за тази вечер:
Той и тя се разделят. Ясно е, че не могат да останат заедно и никой няма вина за това. Той й казва: "Аз съм такъв, какъвто съм и ти си такава, каквато си..."  И все пак той чувства вина за едно - забравил е рождения й ден.

# 39
  • Мнения: 2 254
Ние за време се бяхме разбрали за нещо от рода на Три жокера и задаващият е отново наред. С каква скорост ще се развие това, решихме да не е повече от 24 часа, предид часовата разлика. Не всички сме в България. Хайде, ако 24 часа ви се струват много, да са 12.
  Вярно, може да изглежда дълга пауза, но аз мисля да е приемлив "прозорец''.

# 40
  • Мнения: 945
Съгласна съм с ТинаХрис Peace, аз съм за 12 часа. Не винаги след като си познал, си готов с новата загадка. А и не винаги авторът на загадката може да потвърди веднага след познаването Grinning
Така, че е разумно да има някакъв времеви период Peace

# 41
  • Мнения: 2 254
Така е, а и ще се получи едно препускане... Освен това, сега е време да напомня, да не се пререждаме.  Laughing Става какафония. Колкото и да сме нетърпеливи, е добре да изчакаме този, който е наред. Било то да задава пак, или да предостъпи реда си.
   simpatikonia , съжалявам, че поразводних темата.
Дай още жокери, моля.

# 42
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 540

Мъжът без минало

Bee беше сложила постера, но тъй като са големи, явно е изчезнал.

# 43
  • Мнения: 2 545
Ето жокер, както пожела ТинаХрис:
Клиентката й пробва бижу, което й е харесало, но въпреки това не изглежда доволна: "Това, което наистина искам, е мъжът ми да си даде малко труд и да ми избере нещо, а не само да ми дава пари, за да си доставя сама радост". Тя трябва да я успокои някак, затова й казва загадъчно-заговорнически, че изненадата от неочаквания подарък ни радва само няколко минути, докато радостта от подаръка, който човек сам си избира, трае цял живот. (Което си е абсолютно вярно Laughing Laughing).

# 44
  • Мнения: 186
A Price Above Rubies (1998) ?

Последна редакция: ср, 10 ное 2010, 00:16 от Pisateva

Общи условия

Активация на акаунт