Кой е филмът? - Тема 8

  • 18 258
  • 738
  •   2
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 545
Абсолютно вярно.  :bouquet
Съжалявам, но не зная как да вмъкна тук постера на филма. Нека някой друг го направи вместо мен, моля. Все пак не е за изпускане прелестната Рене Зелуегър. Simple Smile
Вече сте го направили... Hug

# 46
  • Мнения: 4 594
simpatikonia, копираш линка на картинката и го вмъкваш м/у img, 1-вото бутонче на втория ред с една картина. Peace

# 47
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441

Мъжът без минало

Bee беше сложила постера, но тъй като са големи, явно е изчезнал.
Разбирам, че молбата ми за оригиналните заглавия е отхвърлена...Какъв е смисълът  да търсиш постер в нета, а за едно заглавие да се скъпиш на време?! Tired

# 48
  • Мнения: 55
Джеронимо, не е отхвърлена, просто понякога забравяме. Особено аз. Laughing Все се налагаше да ме подсещат докато свикна. Но и без това като се слага плакат, на него се вижда и оригиналното заглавие, така че 2 в 1. Grinning
Всякакви допълнителни материали са само в плюс.

# 49
  • Мнения: 186
simpatikonia, филмът е много хубав. Благодаря, че ми напомни за него.

Сега ще ви питам за филм от същото време, но действието се развива от другата страна на Океана:

След кратко, но интензивно интервю, млада тъмнокожа жена получава папка с документи за осиновяването й. Разглежда ги, оставена на спокойствие.
Излизайки от сградата, вижда социалната служителка и й казва: "Тук има грешка. Тук пише, че тази жена е бяла..."
Служителката бърза и й отговаря, че това надали е грешка и да й се обади на следващия ден.



12 часа по-късно, вмъквам отговора си тук за по-прегледно:

Злата с метлата, абсолютно си права! Ето:

Part 3/14
http://www.youtube.com/watch?v=Bxz7k7hBRns


Последна редакция: ср, 10 ное 2010, 16:32 от Pisateva

# 50
  • Мнения: 703
Аз бях пуснала постера на "The man without past" както вселена отбеляза,но е изчезнал явно заради пикселите.Благодаря,Анн Шърли,че си го пуснала.Одобрявам решението ви за постерите,там се виждат и заглавията в оригинал. Peace

# 51
  • Мнения: 703
Относно новата загадка,познат филм,но заглавието ми се губи.Мисля Упи Голдбърг играеше в този филм,но не съм сигурна на 100%.

# 52
  • Мнения: 2 040
Pisateva, това ли е филма?

Secrets & Lies

# 53
  • Мнения: 703
Secrets & Lies.. Peaceточно той е.Отдавна съм го гледала,затова и се заблудих.

# 54
  • Мнения: 2 040
Ако съм познала, някой друг да пуска загадка за да не чакате, моля, че не съм измислила нищо и нямам време сега.   bouquet

# 55
  • Мнения: 21 469
Нека аз, вместо запис...

Опитвайки се да помогнат на мъж, изпаднал в амнезия да открие самоличността си, двама психоаналитици анализират негов сън. Сънят е изпълнен със завеси, на които има човешки очи, ножици, карти за игра...

# 56
  • Мнения: 703
Spellbound на Хичкок. Hug


# 57
  • Мнения: 21 469
Да. Това са въпросните завеси, правени от Дали.

# 58
  • Мнения: 703
Бях ги сложила в поста,но ги махнах. Mr. Green

# 59
  • Мнения: 703
И айде една много лесна загадка:
...те си показваха визитните картички.. Peace

Общи условия

Активация на акаунт