Шуслерови соли - полезни ли са?

  • 852 331
  • 2 312
  •   1
Отговори
# 1 575
  • Варна
  • Мнения: 170
Момичета продава се книга за солите с намаление https://grabo.bg/kniga-02hh4w.
Благодаря mama merita! Бихте ли споделили книгата разбираемо ли е написана? Съдържа ли нещо като спавочник за различните състояния и рецепти? Има ли информация и за деца? Много се колебая между нея и тази на Графинята, а няма много време до края на промоцията?! newsm78
Книгата е УНИКАЛНА. Освен справочната информация съдържа и много полезна информация за начина на приемане, за хранене, за спане....Най-добрата инвестиция, която направих Simple Smile

# 1 576
  • София
  • Мнения: 2 217
Здравейте,

искам да попитам може ли да се прави гореща седмица с №7 /имам страхотна мигрена/ по време на цикъл? Четох, че тази сол помага при мигренозни пристъпи....

Благодаря!

# 1 577
  • Мнения: 96
Здравейте, дъщеря ми е с дразнеща кашлица, в материалите които имам за шуслерови пише да се направи "гореща седмица" със 7-ца. Аз я направих тази сутрин, а въпроса ми е колко често се прави тази гореща седмица- всеки ден по веднъж е продължение на седмица или еднократно? Извинявам се, ако въпроса ми Ви се стори тъп, но до сега не съм я правила  newsm78 Благодаря Ви предварително!

# 1 578
  • Мнения: 1 656
здравейте! детето ми на 1.8 г тръгна на ясла и съответно се започна с боледуването. Искам да подсиля имунитета с №3 , 6 и 7, но тъй като в момента давам ехинацея , клеева тинктура, самбукус да ви попитам дали са съвместими с изброените и в какво количество да давам от солите?

# 1 579
  • Мнения: 2 431
дива77, аз давам номер 3 3 пъти по 1 на ден и мисля, че е ОК. Според мен са съвместими с другите неща, които даваш.

# 1 580
  • Мнения: 1 656
нали не бъркам че за имунитет са 3,6 и 7 newsm78

# 1 581
  • Мнения: 2 836
Здравейте, момичета  и дами : ))))
за лечение на гнойни пъпки, обриви и акне има ли подходящи шуслерови соли ,ако някой има информация - ще помоля да напише номер , колко т. и като време ,колко е необходимо да се взимат !

# 1 582
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Здравейте, момичета  и дами : ))))
за лечение на гнойни пъпки, обриви и акне има ли подходящи шуслерови соли ,ако някой има информация - ще помоля да напише номер , колко т. и като време ,колко е необходимо да се взимат !
ШС 12
http://dhu-bg.com/26-12_%D0%9A%D0%B0%D0%BB%D1%86%D0%B8%D1%83%D0% … D0%BA%D1%83%D0%BC
Има различни комбинации в линка за прием.Изберете най-удачното за вас  Hug

# 1 583
  • Мнения: 339
Какво се дава за силно зачервено гърло и температура? Не ми се иска да стигнем до антибиотик, ако не успеем да смъкнем температурата.

# 1 584
  • Пловдив
  • Мнения: 3 567
При силно червено гърло слагам компрес с извара.
От солите давам No 3

# 1 585
  • Мнения: 339
За компреса от извара, не знам дали е някаква случайност или не, но последните 3 пъти вдигна температура точно, когато беше с компрес. Сол № 3 е за температурата, нали така?

# 1 586
  • Мнения: 357
При температура по висока от 38,5 добавете и ШС 5 .

Последна редакция: ср, 25 мар 2015, 22:28 от mama merita

# 1 587
  • Мнения: 4 370
За проблеми с гърлото не е сол номер 4!?

# 1 588
  • Мнения: 357
Да , при разболяване се дава ШС 4 ако обаче организма зацикли се добавя ни ШС 11. Предвид ,че 4 запича аз лично добавям и 8 при лечението.

# 1 589
  • Мнения: 4 370
ООО мерси за инфото, не знаех че 4 запича! Това е важно!

Общи условия

Активация на акаунт