Шуслерови соли - полезни ли са?

  • 852 991
  • 2 312
  •   1
Отговори
# 1 560
  • Мнения: 738
Имам всички почти номерации.
Аз лично пия 1, 2 и 11 в момента за коса, кожа, стрии.
Обаче! Имам въпрос, баща ми има подагра. Чета, че номер 9 помага в такъв случай. Някой има ли мнение по въпроса? Благодаря

# 1 561
  • Мнения: 2 431
alegoria
Скрит текст:
Понеже темата е за ШС, препоръката ми е в скрит текст. Моят баща също има подагра и покрай това открих друг метод - корен от гръмотрън. Ето малко повече информация - http://xn--80aejoz5c.com/%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%B5%D0%BD%D0%B8/%D … D0%B5%D0%BD%D0%B8 Не знам дали лекува, но определено облекчава болките. Успех!  Heart Eyes

# 1 562
  • Мнения: 738
Благодаря ти 😘

# 1 563
  • Мнения: 3 211
Имате ли наблюдения при диабетици шуслеровите соли да повишават кръвната захар, заради лактозата, която съдържат?
Баща ми си е въобразил, че му се повишава захарта и спря да ги пие.

# 1 564
  • Мнения: 49
И на двете си деца давам сол номер 3, два пъти по едно на малката на 2г. и на баткото на 6г. два пъти по 2т.

# 1 565
  • Мнения: 357
Имам въпрос, баща ми има подагра. Чета, че номер 9 помага в такъв случай. Някой има ли мнение по въпроса? Благодаря
Долуизброените соли са подходящи за лечение на подагра, но трябва да се изберат най-много 3 от тях.
№ 4, № 8 ,№ 9 ,№ 11,№ 12 ,№ 13 ,№ 15, № 16,  №  17, №  18, №  23 ,№  25 
Надявам се да намерите подходящо обучен терапевт за да Ви назначи лечение.
А солите, които  се използват външно като мехлем за лечение на подагра са:
№ 3, №8, №9,№11, №12 

# 1 566
  • Мнения: 357
Имате ли наблюдения при диабетици шуслеровите соли да повишават кръвната захар, заради лактозата, която съдържат?
Баща ми си е въобразил, че му се повишава захарта и спря да ги пие.
Съществуват соли на глобули / перли /, също и в течна форма , които са подходящи за хора с повишена кръвна захар. Уви не се предлагат на нашия пазар. 

# 1 567
  • Пловдив
  • Мнения: 3 573
Момичета, търся схема за след антибиотично лечение и за отит.

# 1 568
  • Мнения: 103
Аз след антибиотик давам №6,по две на ден за две седмици.Дъщеря ми не е правила гъбична инфекция откакто ги давам,преди винаги.

# 1 569
  • Мнения: 357
Момичета продава се книга за солите с намаление https://grabo.bg/kniga-02hh4w.

# 1 570
  • Мнения: 1 463
Да попитам: възможно ли е предозиране на шуслеровите соли?
В частност, №1 калциев флуорид при дете на 7 години.
Давам му 2пъти по 2 табл. Според мене, не е възможно предозиране.
Така е описано в справочника.

# 1 571
  • гр.София
  • Мнения: 243
Момичета продава се книга за солите с намаление https://grabo.bg/kniga-02hh4w.
Благодаря mama merita! Бихте ли споделили книгата разбираемо ли е написана? Съдържа ли нещо като спавочник за различните състояния и рецепти? Има ли информация и за деца? Много се колебая между нея и тази на Графинята, а няма много време до края на промоцията?! newsm78

# 1 572
  • Мнения: 357
На пръв поглед  в книгата има доста информация за солите , които не се внасят в БГ т.е. от 13 до 27. Има  и доста готови изпитани рецепти. В момента чета и от други източници и установих разминаване в начина на лечение на една и съща болест. Доста съм отвикнала  от обикновените книги и вероятно ще я сваля  в pdf формат за да мога да използвам бързите клавиши за търсене.

# 1 573
  • гр.София
  • Мнения: 243
Благодаря за информацията   bouquet Аз търся нещо, което да е практично и най-вече да е в удобна и лесна форма за бърза справка. Има още малко време може утре да мина през някоя книжарница да погледна дали ще ми свърши работа Simple Smile

# 1 574
  • Мнения: 4 370
Да попитам: възможно ли е предозиране на шуслеровите соли?
В частност, №1 калциев флуорид при дете на 7 години.
Давам му 2пъти по 2 табл. Според мене, не е възможно предозиране.
Така е описано в справочника.

Питай детето дали му е сладка солта. Ако да, значи има нужда от нея и няма да стане пренасищане.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт