Къде водите децата събота и неделя

  • 26 712
  • 132
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 345
Някой спомена Камбаните-работят ли,може ли да се стигне до тях!?Че с тези строежи там вече се дезориентирах къде се намират?

Камбаните работят, ние ходихме преди няколко месеца. На малката и беше интересно да слуша как звънят. На околовръстното има табела, която указва пътя. Приятно е там  Peace

# 121
  • София
  • Мнения: 8 283
Ако сме си в София, основно на съседните площадката и училище за да играят, карат колело.
Освен това на театър или в зоопарка, по-рядко на кино/балет... не съм любител на градските паркове.

# 122
  • Мнения: 432
Ако баща им не е на работа (той работи по график) ходим в Южния парк, зоолгическата градина или в парка до нас да карат колела и майка им с тях. Mr. Green

# 123
  • София
  • Мнения: 1 335
А знаете ли дали в заводите има нещо като Ден на отворените врати за посещения на граждани?
Спомням си, че едно време ни водиха от училище в завод Сердика, където се произвеждаше сладоледа Ескимо и беше суууупер интересно. И където се правеха тункваните вафли сме ходили...
Ако все още са възможни подобни посещения предполагам, че ще е много забавно/образователно/очароващо да се заведат хлапетата някой път Simple Smile

# 124
  • В две тъмни очички
  • Мнения: 358
Често водя племенника на боулинг (на 5г)! В повечето има и детски писти! 

Stelfy , мисля че има, но се отнася за групи от детски градини или училища

# 125
  • София
  • Мнения: 1 735
Към майките,водещи децата си на 3д имам въпрос -от каква възраст започнахте да ги водите?Дъщеря ми е на 3.8г. и сега има едно филмче за водна костенурка и много се чудя  newsm78Не знам дали ще издържи 88мин.

# 126
  • Мнения: 3 743
Ние сме водили щерката на 3Д за Коледа, но филмчето беше около 30 мин, на няколко пъти малко се посресна, но като цяло много й хареса Peace

# 127
  • Мнения: 52
Излизаме около града, ходим по атракции. При лошо време и дъжд се завираме в търговските центрове, гледаме куклени театри.

# 128
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Ние сме от малък град и е изключително трудно да заведеш детето си някъде , където да му е интересно , а и то няма къде. Имаме едно кафене за деца където е разделено за по малко и по големи и лятото ч водя там , но зимата е мн трудно ooooh!Всички детски сладкарници са в мази и са мн студени и вмирисани Sick

# 129
  • Мнения: 126
А знаете ли дали в заводите има нещо като Ден на отворените врати за посещения на граждани?
Спомням си, че едно време ни водиха от училище в завод Сердика, където се произвеждаше сладоледа Ескимо и беше суууупер интересно. И където се правеха тункваните вафли сме ходили...
Ако все още са възможни подобни посещения предполагам, че ще е много забавно/образователно/очароващо да се заведат хлапетата някой път Simple Smile

Аз също съм мислела затова и очаквам, ако някой случайно знае да напише.

# 130
  • София
  • Мнения: 6 682
Това ще е интересно наистина, ако откриете такъв завод, пишете.
Иначе сме ходили в Златоград, част от него е етнографски комплекс, в който има работилници, дъщеря ми беше много впечатлена от тях, от стана например в тъкачницата. Но е далече от София, за уикенда определено не става, за път отива целия ден почти:
http://www.zlatograd.bg/?pid=4,101

# 131
  • Мнения: 3 092
На разходка в парка , в зоологическата градина , на някоя детска площадка .
За дъщеря ми избора е голям- ходи и на театър (куклен) и на кино , ходим и на Витоша .
Когато брат и порасне още малко ще започнем и да пътуваме тук-таме за разкош Simple Smile

# 132
  • Мнения: 212
любим ни стана ЗООПАРКА  Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт