Къде водите децата събота и неделя

  • 26 748
  • 132
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 965
разходка в парка на бившата резиденция
За резиденция Бояна ли става въпрос, достъпа неограничен ли е и от къде е вхда?
Мерси   bouquet

Не. Става дума за бившата резиденция в Банкя. Достъпът е свободен в светлите часове на деня, после мисля, че заключват портала. Вътре има алеи, около които са посадени всевъзможни дървета от цял свят. В най-отдалечения край са остатъците от селището, което щеше да строи японката с голф-клуба, но така си остана незавършено.
Входът е откъм станцията на НОИ за рехабилитация на сърдечни и съдови заболявания.

# 61
  • Мнения: 126
Тази седмица със сина ми отидохме до Конната база срещу стадион Славия. Напълно безплатно развлечение и дори може и на конче да се качи детето, стига да попаднете на тренировка. Ние имахме късмет! Другото място, на което бих го завела е някоя пожарна и пак ако имаме късмет може да се качим на истинска пожарна кола Simple Smile)) Разбира се пътуване с влак, зоопарк, музеи. Толкова много места и неща има, които децата ни за първи път ще видят!

# 62
  • Мнения: 60
Съботите ходим по паркове, Витоша изобщо - на открито. Естествено обикаляме и детски клубове с батути, защото детето си ги обича, но гледам да е само като е студено. Обикаляме и по гости Simple Smile по улиците на шопинг.. милото ходи с мен като голям човек километри направо..
В неделите се опитваме да сме редовни на английската занималня в Еco Kids Club - там до обяд.. и после в къщи, приготовления за седмицата..

# 63
  • София
  • Мнения: 2 673

През лятото водим внука си редовно на вилата в планината. А през зимата, когато е при нас - в Столична библиотека, където се четат приказки, на куклен театър, в зоопарка.

# 64
  • Мнения: 53
В града ни има страхотен парк, ходим там или на Рупите, също е близо.

# 65
  • Мнения: 3 743
Ние ходим предимно на покупки и до библиотеката. Миналите три уикенда имаше фестивал на снега и там ходиха с баща си да се пързалят и забавляват.

Все още сме в проучване на мястото и се надявам да открием още много възможности за забавление събота и неделя Hug

# 66
  • Мнения: 17
моя е много енергичен и всяка събота и неделя ходим семейно някъде... било то на парк,на басейн на детски кът Simple Smile миналата седмица бяхме на Огняново хотел Виктория много як басейн има с топла и чиста минерална вода.малкия беше много щастлив.

# 67
  • София
  • Мнения: 2 673
Честит празник!

Днес може да разходите децата си до Военно-историческия музей, обявен е ден на отворените врати.

Последна редакция: чт, 03 мар 2011, 10:17 от marina_vladi

# 68
  • Мнения: 5 255
Витоша  Heart Eyes

Къде са Бонсови поляни?
Над/след  Горна Баня.

# 69
  • Мнения: 126
Сетих се и за "Знаме на мира", но сега може би там е доста студено!

# 70
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Сетих се и за "Знаме на мира", но сега може би там е доста студено!
Вече работи ли?  Thinking И с какво работно време?

# 71
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Откакто са започнали "грипните вълни" я водя само на разходки. На открито.

# 72
  • Мнения: 798
Цитат
Тази седмица със сина ми отидохме до Конната база срещу стадион Славия

може ли някакви координати, работно време и т.н.?
Много искам да заведа сина ми, а не ми се ходи надалеч, че имам и едно мъниче  Laughing

# 73
  • Мнения: 126
"Знаме на мира" няма работно време. Хубаво е и е поддържано. Конната база също няма работно време. Намира се срещу стадион Славия, Хиподрума. И за двете места няма вход, а според мен е доста забавно за децата. Също и посещенията на пожарна, гара и аерогара.

# 74
  • Мнения: 3 161
Цитат
Тази седмица със сина ми отидохме до Конната база срещу стадион Славия

може ли някакви координати, работно време и т.н.?
Много искам да заведа сина ми, а не ми се ходи надалеч, че имам и едно мъниче  Laughing

Ще ви заведем с удоволствие, Лю. По-рано живеехме до базата и често я посещавахме. Само да отмине студената вълна и да намерим удобно време.

Общи условия

Активация на акаунт