Тема Незабравима (Unutulmaz) 121

  • 25 921
  • 750
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 80
Като стана въпрос за външен вид, Харунчо не ви ли се струва много отслабнал?
На мен не ми се струва променен  newsm78

Мене тази снимка ме накара да се замисля.
Иначе добре се е отразила лятната почивка на всички,изглеждат страхотно,на края на миналия сезон си личеше умората.

Този сезон всички са с много по-хубави визии от предния сезон.-имам предвид главните герои.

# 706
  • Варна
  • Мнения: 329
Като стана въпрос за външен вид, Харунчо не ви ли се струва много отслабнал?
На мен не ми се струва променен  newsm78

Мене тази снимка ме накара да се замисля.
Иначе добре се е отразила лятната почивка на всички,изглеждат страхотно,на края на миналия сезон си личеше умората.
Той поначало е много фин мъж! Зашеметяващ е! newsm03 newsm09 newsm09 newsm09

# 707
  • Варна
  • Мнения: 329

Ямур с какви ококорени и пълни с любопитство очички гледа баща си  newsm78 newsm78

Хубавото е,че Еда е усмихната,значи,ще има прекарано заедно време  на майка и дъщеря.
А и Харун,ако помните от предната серия,пред Ямур не смее да отказва на Еда.Може би пък,това да е някаква тактика на Еда,за да вижда Ямур-идва,и го поставя в ситуация да не може да откаже .
Само Мелда какво търси там?
Чудесна тактика на Еда! newsm10
А Мелда явно ще го играе в ролята на мерудията- на чуждото гърне! hahaha
Нали ви бях споменала за моето непотвърдено инфо, че Мелда ще е една от основните пречки между Харун и Еда- може пък и да се окаже вярно! newsm78 Не разбирам обаче Харун защо я допуска отново да влезе като фактор в живота му- не се ли напари достатъчно?! #Crazy Айде, Еда почти няма избор- Мелда й е сестра, няма накъде- ще я търпи, но на Харун тя не е никаква, защо пак се обвързва с нея по един или друг начин?! Crossing Arms Как може пак да й има доверие?! ooooh!

# 708
  • Мнения: 0
Едно стихче от мен  Peace

      Разминаване

Красотата и любовта, дето все ги търся-
май никъде вече не ги намирам...
И светлинка в тунела не съзирам,
щото от миналото не мога да се отърся...
Много трудно се живее когато
имаш фантазия прекалено богата
и душа, пълна със светли чувства-
всъщност да я усещаш празна и пуста...
Когато си непоправим романтик,
а те е хванал за гърлото сивия делник,
да запазиш възторга и чистотата,
които ги носиш вътре в душата...
Представи и реалност се разминават фатално,
има абсолютно несъответствие тотално
между това, което искаш да срещнеш
и това, което в действителност те посреща...
Резултатът е пълна неудовлетвореност,
дезориентация, липса на оптимизъм,
чувство едва ли не на безнадеждност...
В крайна сметка стигаш до цинизъм...
Няма място за романтичната душа
в тоя свят изпълнен със злоба и суета!...
И за да продължиш все пак напред,
ставаш философ и .......поет!
Много е хубаво! smile3525 smile3525 smile3525

# 709
  • Мнения: 0
Като стана въпрос за външен вид, Харунчо не ви ли се струва много отслабнал?
На мен не ми се струва променен  newsm78

Мене тази снимка ме накара да се замисля.
Иначе добре се е отразила лятната почивка на всички,изглеждат страхотно,на края на миналия сезон си личеше умората.
Той поначало е много фин мъж! Зашеметяващ е! newsm03 newsm09 newsm09 newsm09
В това няма спор! Peace newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10

# 710
# 711
  • Мнения: 80

Ямур с какви ококорени и пълни с любопитство очички гледа баща си  newsm78 newsm78

Хубавото е,че Еда е усмихната,значи,ще има прекарано заедно време  на майка и дъщеря.
А и Харун,ако помните от предната серия,пред Ямур не смее да отказва на Еда.Може би пък,това да е някаква тактика на Еда,за да вижда Ямур-идва,и го поставя в ситуация да не може да откаже .
Само Мелда какво търси там?

..
Чудесна тактика на Еда! newsm10
А Мелда явно ще го играе в ролята на мерудията- на чуждото гърне! hahaha
Нали ви бях споменала за моето непотвърдено инфо, че Мелда ще е една от основните пречки между Харун и Еда- може пък и да се окаже вярно! newsm78 Не разбирам обаче Харун защо я допуска отново да влезе като фактор в живота му- не се ли напари достатъчно?! #Crazy Айде, Еда почти няма избор- Мелда й е сестра, няма накъде- ще я търпи, но на Харун тя не е никаква, защо пак се обвързва с нея по един или друг начин?! Crossing Arms Как може пак да й има доверие?! ooooh!
Харун има нужда от нея,защото няма кой друг да го снабди с необходимата му информация за фирмата,а тя ще се възползва от този факт,за да е близо до него-нещо такова излиза.
Ах,тази Мелда,толкова ми се искаше да се е променила-не че това ще изтрие старите й грехове !Даже почти битка водих за нея-но не съм познала.
Може би сценаристите запазват тези два образа-нейния,и на Бату отначало докрай в една насока-гаднярска.
Да видим все пак какво ще стане....

# 712
  • Мнения: 0
Лека нощ,момичета! Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 713
  • Мнения: 80

ЛЕКА НОЩ,ПЕПЕЛ ОТ РОЗИ!

# 714
  • София
  • Мнения: 833
Цитат
Харун има нужда от нея,защото няма кой друг да го снабди с необходимата му информация за фирмата,а тя ще се възползва от този факт,за да е близо до него-нещо такова излиза.
Ах,тази Мелда,толкова ми се искаше да се е променила-не че това ще изтрие старите й грехове
Съгласна съм че Харун има нужда от Мелда за да стигне до истината за продажбата на холдинга,но я знае каква е лепка и ще се възползва от ситуацията.Малко нещата изглеждат като в първи сезон-Хубавелко постоянно се обясняваше в любов на Еда  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes но така и не се раздели с Мелда,все заради някакви обстоятелства.А тя уж влюбена,въпреки че това нейното не е никаква любов и се възползв максимално от ситуациите с някоя и друга интрига.Харун постъпва така и с Едже,допуска я в живота си и тя нали си е влюбена си фантазира че нещо може да се получи между тях  #Crazy #Crazy #Crazy Еми аз заради това не обвинявам Еда за постъпките й-може би не чувстваше достатъчно сигурност с Харун и затова не можа да се отдаде на любовта си,въпреки че тя не се съмняваше в чувствата му  Peace

# 715
  • Мнения: 1 216
Здравейте!
Виждам, че има е имало спорове. Всеки е свободен да превежда, разбира се. Това мен не ме отказва от темата, това не е моя територия, която да браня. Просто не виждам смисъл нещо да се прави два пъти, а и не винаги имам време и желание и муза. Координация между мен и Хюрикейн липсва, защото аз не исках да се ангажирам с цялостен превод на отделни части.
Много съжалявам, че накрая стана така, че момичетата, които се опитаха да направят нещо за всички в темата на добра воля, се налага да се оправдават едва ли не.  Confused





# 716
  • Мнения: 80
Цитат
Харун има нужда от нея,защото няма кой друг да го снабди с необходимата му информация за фирмата,а тя ще се възползва от този факт,за да е близо до него-нещо такова излиза.
Ах,тази Мелда,толкова ми се искаше да се е променила-не че това ще изтрие старите й грехове
Съгласна съм че Харун има нужда от Мелда за да стигне до истината за продажбата на холдинга,но я знае каква е лепка и ще се възползва от ситуацията.Малко нещата изглеждат като в първи сезон-Хубавелко постоянно се обясняваше в любов на Еда  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes но така и не се раздели с Мелда,все заради някакви обстоятелства.А тя уж влюбена,въпреки че това нейното не е никаква любов и се възползв максимално от ситуациите с някоя и друга интрига.Харун постъпва така и с Едже,допуска я в живота си и тя нали си е влюбена си фантазира че нещо може да се получи между тях  #Crazy #Crazy #Crazy Еми аз заради това не обвинявам Еда за постъпките й-може би не чувстваше достатъчно сигурност с Харун и затова не можа да се отдаде на любовта си,въпреки че тя не се съмняваше в чувствата му  Peace

По същата тази причина, аз не приемам тези толкова яростни и безапелационни нападки срещу Еда.
Отстрани погледнато,и тя и Харун действат на моменти толкова детински ли,наивно ли,дори глупаво(,и аз не знам коя е точната дума,)с което още повече си усложняват и объркват живота.

# 717
  • София
  • Мнения: 833
На Еда единствената сигурна опора в живота беше Толга-приятеля й  от детинство,който винаги я подкрепяше,не я обвиняваше за действията й,успокояваше я когато беше наранена от Харун Peace винаги заставаше до нея.Убедена съм че Газелка нямаше изобщо никакви намерения да го наранява по този начин,но тя не преддполагаше за чувствата му към нея,мислеше че го прави като добър приятел.Ако Толга още в началото и беше казал че е влюбен в нея събитията съвсем нямаше така да се развият.

# 718
  • Мнения: 80
Г-жо Броненосец,
смея да твърдя,че сме Ви безкрайно благодарни за това,което правите,за това,че отделяте време и енергия
да ни поднасяте преводи на резюмета и епизоди.
И ще се радваме да го правите,когато имате желание и време, и занапред.
Аз,лично,не подценявам в никакъв случай и труда на другите момичета.
                   

# 719
  • Мнения: 80
На Еда единствената сигурна опора в живота беше Толга-приятеля й  от детинство,който винаги я подкрепяше,не я обвиняваше за действията й,успокояваше я когато беше наранена от Харун Peace винаги заставаше до нея.Убедена съм че Газелка нямаше изобщо никакви намерения да го наранява по този начин,но тя не преддполагаше за чувствата му към нея,мислеше че го прави като добър приятел.Ако Толга още в началото и беше казал че е влюбен в нея събитията съвсем нямаше така да се развият.

На практика Еда остана съвсем сама от момента,в който забременя.Тогава се облегна на Толга-съвсем чистосърдечно и приятелски,както казваш и ти.Другата й опора впоследствие стана Хаят.Сега намира опора и в Арас.Тя вече си зададе въпроса-той защо й помага.Но отново е сама и има нужда от подкрепа в битката за детето-затова не отказва помощта.Детето е най-важно за нея.

Последна редакция: пн, 22 ное 2010, 01:50 от nezabravimka

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт