Тема Незабравима (Unutulmaz) 121

  • 25 917
  • 750
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 80
mipsy., natalia, nezabravimka, reksi, TONETO

Скъпа компания,
колкото и да ми е приятно с вас,
се налага да се разделим,
и да ви пожелая
ЛЕКА НОЩ!

# 721
  • София
  • Мнения: 833
Незабравимке,ние май само двете си говорим,но нищо   bouquet Ситуацията между Арас и Еда далеч няма да е същата,както при нея и Толга.С Арас се познават съвсем отскоро и Еда няма толкова лесно да му довери всичките си тайни,въпреки че той стана а и има да става свидетел на доста неприятни сцени   между сладурите.Но поне  засега в неговите очи нещата изглеждат като битка между тях за детето, не предполага за силните им чувства.Това ще го провокира да закриля още повече Газелка влюбвайки се в нея,а и гледайки лошото отношение на Харун към нея.Не случайно разпитва Мелда и Бату за отношенията Харун-Еда,но никой нищо не му сподели и това сякаш му даде зелена светлина  hahaha hahaha

Последна редакция: пн, 22 ное 2010, 02:06 от reksi

# 722
  • Варна
  • Мнения: 329
Незабравимке,ние май само двете си говорим,но нищо   bouquet Ситуацията между Арас и Еда далеч няма да е същата,както при нея и Толга.С Арас се познават съвсем отскоро и Еда няма толкова лесно да му довери всичките си тайни,въпрекиче той стана а и има да става свидетел на доста неприятни сцени   между сладурите.Но поне  засега в неговите очи нещата изглеждат като битка между тях за детето, не предполага за силните им чувства.Това ще го провокира да закриля още повече Газелка влюбвайки се в нея,а и гледайки лошото отношение на Харун към нея.Не случайно разпитва Мелда и Бату за отношенията Харун-Еда,но никой нищо не му сподели и това сякаш му даде зелена светлина  hahaha hahaha
И аз все още съм тук! Напълно ви подкрепям във вашите мнения- това, че Еда няма доверие на Харун въпреки, че го обича повече от всичко на света, е моя стара песен, още от времето, когато обсъждахме отношенията й с Толга! В момента тя е много уязвима и объркана, защото търсеше упорито Харун и детето си толкова дълго време, очакваше ги, надяваше се, че Харун още я обича, жадуваше за момента, когато ще се намерят и ще бъдат тримата заедно- а в мига, когато го срещна, какво видя- един почти чужд озлобен човек, груб и жесток, който на всичкото отгоре е излъгал детето им, че майка му е умряла и не позволява на Еда да я вижда! Еда е сама, няма си никого, въпреки семейството си! И ето, съдбата й изпрати на пътя един стабилен мъж- сериозен, джентълмен, който от първия миг застана до нея, разбра болката й и започна да я подкрепя безрезервно- е, как няма да му вярва Еда! Той до сега винаги е искрен с нея и казва каквото мисли!

# 723
  • Мнения: 80
Да ви кажа честно,понеже сме в тих камерен състав,ако бях започнала да гледам филма сега,
щях да искам Еда да се влюби в Арас.Много ми харесва този мъж до тук,дано не се разочаровам.
С прекъсването на романтиката между Еда и Харун,която беше водеща първия сезон,филма много загуби,загубиха и образите на героите-според мен.

# 724
  • София
  • Мнения: 833
О,Дани,   bouquet в един момент реших че сама си говоря след като Незабравимка каза лека нощ,не че това не е известно явление в нашата тема hahaha  hahaha hahaha hahaha Права си за Арас че досега е бил винаги искрен с Еда,дори и в момента,когато й каза е не била голяма красавица,дори била грозновата,а после дойдох да те свалям  hahaha hahaha както се казва право куме в очи.Но не мога да разбера и целта на ценаристите да се връщат към минали събития-защо пак забъркват Харун с Мелда,айде донякъде разбирам заради фирмата,ама май нещата няма да останат само с това.Може пък и двете с Едже да ги оплетат около Хубавелко,за да е по -голяма драмата  smile3555 smile3555 smile3555

# 725
  • Варна
  • Мнения: 329
Да ви кажа честно,понеже сме в тих камерен състав,ако бях започнала да гледам филма сега,
щях да искам Еда да се влюби в Арас.Много ми харесва този мъж до тук,дано не се разочаровам.
С прекъсването на романтиката между Еда и Харун,която беше водеща първия сезон,филма много загуби,загубиха и образите на героите-според мен.

На мен също много ми липсва романтиката и тая почти-целувка ми се щеше да е истинска и да я видя, ама няма да стане! Главните герои много се промениха и с действията или бездействията си изкопаха такива бездни помежду си, че просто не знам как ще успеят отново да намерят пътя един към друг и любовта им да оцелее- не знам, има неща, които нито могат да се забравят, а пък още по- малко да се простят! Thinking

# 726
  • София
  • Мнения: 833
Да ви кажа честно,понеже сме в тих камерен състав,ако бях започнала да гледам филма сега,
щях да искам Еда да се влюби в Арас.Много ми харесва този мъж до тук,дано не се разочаровам.
С прекъсването на романтиката между Еда и Харун,която беше водеща първия сезон,филма много загуби,загубиха и образите на героите-според мен.

Арас е сладур,но не се знае по-нататък дали и той няма да почне да играе номерца,за да задържи Еда.Когато разбере за голямата им любов,пък стане и свидетел на някоя по-страстна целувка между Харун и Еда,защото почти съм убедена че такива моменти няма да липсват ще стане олеле майко  doh doh doh

# 727
  • София
  • Мнения: 833
Да ви кажа честно,понеже сме в тих камерен състав,ако бях започнала да гледам филма сега,
щях да искам Еда да се влюби в Арас.Много ми харесва този мъж до тук,дано не се разочаровам.
С прекъсването на романтиката между Еда и Харун,която беше водеща първия сезон,филма много загуби,загубиха и образите на героите-според мен.

На мен също много ми липсва романтиката и тая почти-целувка ми се щеше да е истинска и да я видя, ама няма да стане! Главните герои много се промениха и с действията или бездействията си изкопаха такива бездни помежду си, че просто не знам как ще успеят отново да намерят пътя един към друг и любовта им да оцелее- не знам, има неща, които нито могат да се забравят, а пък още по- малко да се простят! Thinking
Както Еда сама каза в един епизод-И двамата се изгубихме,така се изгубихме,че незнам дали ще можем да се намерим  newsm78

# 728
  • Варна
  • Мнения: 329
О,Дани,   bouquet в един момент реших че сама си говоря след като Незабравимка каза лека нощ,не че това не е известно явление в нашата тема hahaha  hahaha hahaha hahaha Права си за Арас че досега е бил винаги искрен с Еда,дори и в момента,когато й каза е не била голяма красавица,дори била грозновата,а после дойдох да те свалям  hahaha hahaha както се казва право куме в очи.Но не мога да разбера и целта на ценаристите да се връщат към минали събития-защо пак забъркват Харун с Мелда,айде донякъде разбирам заради фирмата,ама май нещата няма да останат само с това.Може пък и двете с Едже да ги оплетат около Хубавелко,за да е по -голяма драмата  smile3555 smile3555 smile3555
Харесва ми Арас засега- вижда ми се пич, достойна конкуренция на Харун, твърде различен от него, но не по- малко мъж! Ще има шамари  тука! Crossing Arms
А че Мелда отново се тика между Харун и Еда е само, защото той й го позволява! То вярно, че няма друг начин да получи информация за фирмата, чакай- всъщност не е така, Ниса също би могла да вземе нужните му копия, ама не- Мелда да е! Пак да се меси и ще съжалява после Харун, затова че я е пуснал отново в живота си- какви ли ще ги натвори пак кака! ooooh!

# 729
  • Мнения: 80
А за тая почти целувка такова любопитство ме гложди-какво са измислили-дали е истинска,или не.
Ще има някакво сътресение,което ще ги изтреля в обятията един на друг,но вече болници,стрелби и отвличания не ми се гледат.


# 730
  • Мнения: 80
Другото,което си мисля,е,че ако и двамата си споделят чувствата поотделно с Ямур(както направи Харун една вечер),
и Ямурчето,понеже все още не знае истината ,започне да разказва на единия какво е чула от другия-та да вземат да разберат тия нашите глупчовци,че все още се обичат.

# 731
  • Варна
  • Мнения: 329
Я, за каква мадама става дума- красива отвън, красива и отвътре! Как няма да лудеят и Харун, и Арас! Laughing
Пък има една приказка, че на война и в любовта, всички средства са позволени! Ще има какво да се види! Crossing Arms

# 732
  • Варна
  • Мнения: 329
Другото,което си мисля,е,че ако и двамата си споделят чувствата поотделно с Ямур(както направи Харун една вечер),
и Ямурчето,понеже все още не знае истината ,започне да разказва на единия какво е чула от другия-та да вземат да разберат,че все още се обичат.
Това ще бъде много сладко! Сигурно първо ще каже на Еда за чувствата на баща й към майка й, без да подозира какво всъщност прави! Нямам търпение да видя нещо такова! Laughing

# 733
  • София
  • Мнения: 833
Момичета,една малко тъжна песен,но с много силни моменти  
 http://www.youtube.com/watch?v=3fFHnL2RmWc&feature=related-E

# 734
  • Мнения: 80
Я, за каква мадама става дума- красива отвън, красива и отвътре! Как няма да лудеят и Харун, и Арас! Laughing
Пък има една приказка, че на война и в любовта, всички средства са позволени! Ще има какво да се види! Crossing Arms

На Бганьо му се увеличи конкуренцията за Еда!

Общи условия

Активация на акаунт