Да избера ли нормално раждане без упойка?

  • 33 512
  • 411
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 299
L'Agent аз нямах 7см разкритие когато си исках упойката бях още на 4см но те ми казаха че това не ставало така а поне 1 месц преди раждането се разбирало предварително-исках да кажа че съжалих че не си сложих упойка..
Къде си раждала ? Аз родих в Майчин дом София и когато поисках упойката анестезиолога дойде на мига ,без да задават излишни въпроси .Беше много приятен човека и през цялото време се интересуваше как се чувствам ,стоеше до мен през цялото време . На другият ден дойде в стаята да провери дали няма проблем. Всъщност единственото нещо за което съм платила е упойката. Може би аз имах късмет ,че случих и на доктор ,и на екип , и на анестезиолог... Не съм предупреждавала че ще искам упойка дори и час предварително ,камо ли цял месец. Пък и аз реших в процеса на раждане

# 406
  • Мнения: 158
Не всички,има и страхотни лекари като моя д-р Ташков и анестезиолог Спас Игов.Раждах без упойка и съм супер доволна,но като дойде време за шиене дойде Игов и ме пита искаш ли да поспиш докотор те шият,за да си почина, и аз казах да и веднага ме упоиха.

# 407
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 795
Лошото е,че не знаем в какви ръце ще попаднем.Аз от това най-много се притеснявам.Знам ли ги на какъв кеф ще бъдат?

# 408
  • Мнения: 2 401
Оносно упойката има болници в които ти се полага само, ако си с избор на екип, така че там няма как да си оставиш вратичка за упойката, ако си решил да раждаш без екип. А пък в същото време системата с окситоцин веднага са готови да я сложат. С две думи нещата често са направени без да се мисли за родилките, а само за интересите на болницата или лекарите, които рабоят там.

# 409
  • София
  • Мнения: 38 595
За съжаление е така. Аз затова си платих за избор на екип, за да мога до откажа окситоцина.
И упойката отказах, въпреки че ми предложиха /влизаше в цената/.

# 410
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Най-неприятното е, че като си избереш екип пак в нищо не можеш да си сигурен.  Rolling Eyes Освен, че ще си платиш като поп.  Confused

# 411
  • Мнения: 9
zor4e* ами аз раждах в Пловдив в окръжна болница и съм супер не доволна... никакво внимание, хотат те, викат ти абе изобщо никакво отношение спрямо родилките, и като стоях там 2 седмици за преносване се нагледах на много лошо отношение спрямо много родилки и на много други неща..

Общи условия

Активация на акаунт