Листопад (Yaprak dökümü) - Тема 52

  • 39 501
  • 731
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 8 422
angel4e_f, ББ: А изобщо имаше ли такава сцена на купуването на  розовото палто? Аз не си я спомням.

ББ: Не. Снимали са я сега. Оуз е небръснат от не знам колко серии вече и Лейля има пъпка, по това ги хванах. Laughing Май много се вглеждам. hahaha Сценаристите се опитват да ни заблудят, но неуспешно.
Когато Лейля се фръцкаше с това палто, Оуз изглеждаше много по-секси. Rolling Eyes

Joy Joy Joy  hahaha hahaha hahaha

# 691
  • Мнения: 1
angel4e_f, ББ: А изобщо имало ли е такава сцена с купуването на розовото палто? Аз не си я спомням. Погледнах сега началото на епизода - в сцената с розовото палто Лейля е една, а с хвърлянето му - съвсем друга. Поне и двете да бяха ги преснимали.
Да малко куцо се получава така като преснимат сцените  Crazy. Поне прическите да им оправят. Съвсем лесно могат да докарат Лейля почти по същия начин да изглежда, само лудата приеска да й направят и е същата  Laughing
Снежи, честит подпис много е красив  Grinning

# 692
  • Мнения: 8 422
Да малко куцо се получава така като преснимат сцените  Crazy. Поне прическите да им оправят. Съвсем лесно могат да докарат Лейля почти по същия начин да изглежда, само лудата приеска да й направят и е същата  Laughing
Снежи, честит подпис много е красив  Grinning
Благодаря.   bouquet

# 693
  • Мнения: 1
ББ Добре де Али не й ли плаща добре на Ферхунде, че е толкова закъсала, да поиска аванс. И не можах да разбера защо го хвана това такси, да не видят колегите, че се вози в автобус ли? newsm78
Няма ли да я изписваме вече тази тема, за да има нова Simple Smile

# 694
  • Мнения: 1 296
Ако ви кажа с какво нетърпение чакам да ни пуснат листопадаааааа Praynig Гледам и новия филм, но героите още са ми нови и някак си още не симпатизирам на никого от тях. Само мадмоазел ми се нрави засега. Докато в листопада още в първата серия всичко ми се стори толкова познато и толкова близко до бита ни, че може би затова така се влюбих в този филм. Снощи дори предпочетох да гледам сладникав коледен филм, просто си ми липсва нашият филм Praynig

# 695
  • Мнения: 1 281
ББ Добре де Али не й ли плаща добре на Ферхунде, че е толкова закъсала, да поиска аванс. И не можах да разбера защо го хвана това такси, да не видят колегите, че се вози в автобус ли? newsm78
Няма ли да я изписваме вече тази тема, за да има нова Simple Smile

ББ: Май затова.
Едно време караше старата кола на Джейда, после се издигна до подареният от Левент джип и сега какво стана. Joy Май е време да си търси нов съпруг. Thinking

Доста се задържахме на тази тема, време е за нова, така че да се активизираме. Whistling

# 696
  • Мнения: 8 422
ББ Добре де Али не й ли плаща добре на Ферхунде, че е толкова закъсала, да поиска аванс. И не можах да разбера защо го хвана това такси, да не видят колегите, че се вози в автобус ли? newsm78
Няма ли да я изписваме вече тази тема, за да има нова Simple Smile
ББ: Е, как може Ферхундела велика да се вози в автобус.  Laughing
Давай да пишем и ще я изпишем. Жалко, че трябва да изчезвам обаче, но довечера пак.  Wink

# 697
  • Мнения: 1 281
И аз гледам "Плод"-а, но е много тежък като сюжет, а финала е... ooooh!

# 698
  • Мнения: 1
И аз гледам "Плод"-а, но е много тежък като сюжет, а финала е... ooooh!
Ехе по-тежък сюжет от на Листопад бая брутално ще е.
Съжалявам за спама, но може ли да ми напишеш на лично съобщение с едно изречение какъв е фина на Плода. Аз не го гледам само хвърлих 1-2 погледа на първите две серии. Ще се събере ли мацката накрая с Халил или пак главния герой ще умре като в "двама за винаги"?

# 699
  • Мнения: 1 281
Имаш поща. Hug

За мен е по-натоварващ от "Листопад". Rolling Eyes

# 700
  • Мнения: 1 296
За мен - също Peace Затова предпочитам да го гледам през деня някъде, но не и вечер, натоварва ме Tired

# 701
  • Мнения: 1
Имаш поща. Hug

За мен е по-натоварващ от "Листопад". Rolling Eyes
Мерси много за информацията   bouquet Наистина е по-натоварващ за сега, зависи накрая на Листопад какво ще стане. Може и по-гадно да свърши Shocked  Shocked  Shocked Май трябва да напиша нов край на Листопад, все повече се убеждавам, че няма как да направят изключение с неговия финал и да свърши оптимистично.... Sad

# 702
  • Мнения: 1 281
Ако ви се гледат началните серии на "Листопад" си пуснете Канал Д, дават 4 епизод в момента. Peace

# 703
  • Мнения: 0
   Здравейте,ще може ли и с мен да споделите края на Плода,ако може,ще чакам поща,благодаря предварително.   bouquet   Няма втора като Ферхунде-просто тази жена е уникат,но не в добрия смисъл,като котка не пада на гърба си,демек аз съм велика и такива работи като автобус не ползвам,те са само за простосмъртните,леле ,смях  Joy  Между другото има такива хора и в живота,имат пет лева,но искат да харчат десет или поне да изглежда така. И  правят разни пози,с които са направо жалки чак,човек трябва да се простира според чергата си,няма срамни работи. Да, довчера се е возила на "жип",днес е с автобус,но така е,в живота нищо сигурно няма,освен данъците и смъртта,някой голям финансист го беше казал  Mr. Green
  Между другото,Moon_spell,благодаря за преразказа,пак в тази серия дават,че на Лейля й е мъчно за сестра й,обратното никога,много ми е странно това  newsm78
  Да не забравя да кажа и че много ми хареса финала на bg vuicho / ако не се лъжа това е името на потребителя/, нейният финал е най-оптимистичен от всички и ще е много хубаво ако турските сценаристи хвърлят тук по едно око и почерпят идеи от нас,но надали ще стане ,ех  Tired

Последна редакция: чт, 09 дек 2010, 15:35 от charovnica

# 704
  • Мнения: 1 296
Права си, чаровнице, и на мен ми е правело впечатление в сериите, че Лейля е по-великодушна, по-милостива и по-добродушна в сравнение с Неджля. И по-отстъпчива.

Харесвам Лейля, колкото и понякога да си проси да я наричат наивна и глупава



уф, тая втората снимка стана малко голяма newsm78

Последна редакция: чт, 09 дек 2010, 15:41 от tzarina

Общи условия

Активация на акаунт