Листопад (Yaprak dökümü) - Тема 52

  • 39 500
  • 731
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 0
  Нищо,че е голяма,нали на нея Лейля се усмихва  Simple Smile. Иначе и аз мисля за нея същото,което и ти, просто е по-добричка и е склонна и умее да прощава.Но като види,че някой си прави гаргара с нея / Неджля като я обвини за смъртта на Джем/ бързо я постави на мястото й.Убедена съм,че ако сестра й поиска,веднага ще се сдобрят.То бива Неджля да е бездушна и безчувствена,ама чак пък толкоз,нека покажат малко милост и нежност и в нея. А сега може да я обвини и за раздялата с Али  hahaha  
  Moon_spell,благодаря още веднъж  Hug.Аз им предлагам на тия от Ай Япим да си заведат сценаристите на психиатър,нещо им хлопат дъските,то бива драма и чудо,ама чак толкова не бива.Вярно,че сапунките завършват щастливо и че Листопад е на по-високо ниво,ама един и същи трагичен край за всичките им филми,просто е прекалено.Това също говори за производство на килограм,без да има творчество и  както не е реалистично всички филми да имат щастлив край,така и обратното не е много правдободобно.Истината е някъде по средата,в нюансите,ане в калъпа  Stop
   A сега малко черен хумор-предлагам за край всички главни герои да си направят масово харакири,така никой фен няма да е прецакан ,а пък и е напълно в стилистиката на тази продуцентска къща  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Последна редакция: чт, 09 дек 2010, 16:02 от charovnica

# 706
  • Мнения: 1
 
   A сега малко черен хумор-предлагам за край всички главни герои да си направят масово харакири,така никой фен няма да е прецакан ,а пък и е напълно в стилистиката на тази продуцентска къща  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
По-скоро така всички фенове ще са прецакани  Joy Joy Joy Но е твърде възможен край и напълно логичен като се имат предвид краищата на другите филми на тази продуцентска къща  hahaha hahaha hahaha

# 707
  • Мнения: 1 296
малко спам извън темата - вчера мъжа ми ме пита - абе на тоя русия /демек къванч/ не му ли писна все да умира, тоя жив герой няма изигран hahaha

# 708
  • Мнения: 0
 
   A сега малко черен хумор-предлагам за край всички главни герои да си направят масово харакири,така никой фен няма да е прецакан ,а пък и е напълно в стилистиката на тази продуцентска къща  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
По-скоро така всички фенове ще са прецакани  Joy Joy Joy Но е твърде възможен край и напълно логичен като се имат предвид краищата на другите филми на тази продуцентска къща  hahaha hahaha hahaha
  Абслютно съм съгласна и подкрепям  Peace,имам и друго предложение,всички са в къщата /без Каан,Аху и Айше-да има мегдан за нов сезон/ и къщата се срутва изведнъж върху тях от старост,и тя не издържа на всички нещастия  hahaha , Mr. Green Това е ирония-да не вземе някой да си помисли,че така ще стане
     Царина-прав е мъжа ти,ама правят така,за да има интерес към него и пак да играе в нов сериал,пазят го да не стане сладникав герой /виж в Перла остана жив и имаше семейство с Инджи/

Последна редакция: чт, 09 дек 2010, 16:30 от charovnica

# 709
  • Мнения: 1 296
Накрая освен Айше да започне да се грижи за Каан. Като само те ще оцеляват newsm78 Пък и нали грижите за по-малките деца се предават по задължение и са обезателни в Текинови, да не се губи традицията.

# 710
  • Мнения: 0
Накрая освен Айше да започне да се грижи за Каан. Като само те ще оцеляват newsm78 Пък и нали грижите за по-малките деца се предават по задължение и са обезателни в Текинови, да не се губи традицията.
  Да,и за Аху ще се грижи и ще ги възпитава в братска любов,аз се смея на тези измислени от нас финали,ама да не вземе баш така да стане накрая,това ще е върха просто  Outta Joint,като гледам и чета от тази продуцентска къща всичко може да се очаква  ooooh! Tired,само не и хубаво  newsm78  Да вземат да сменят тертипа,скучни стават вече  hahaha

# 711
  • Мнения: 1 296
Ролята и слугинството на Фикрет ще се поемат от Айше. Тя ще бъде изкушена от някой мафиот да стане модел на бельо, а Каан ще ги следи с мотора си къде ходят на снимки с шефа на агенцията. Да не е в същия хотел дето ходеше Лейля с Оуз на семинари Joy
А Джейдайката от злоба ще получи загуба на говора и само ще мучи, устата й и без това ще е свита на фуния от парезата Peace

# 712
  • Мнения: 0
  Подкрепям,без това устата й прилича на кокоше дупе,тогава ще го докарва на сто процента  hahaha

# 713
  • Мнения: 1 281
Ето снимка на Текин от 5 сезон. Вижте какъв сексапил пръска Фишкет! tooth


# 714
  • Мнения: 1 296
Думи нямам - стърчи като кон над празни ясли hahaha
Ама как пък никак не се вписва визуално в картинката тоя пръч?

# 715
  • Мнения: 0
  Да не забравя да кажа и че много ми хареса финала на bg vuicho / ако не се лъжа това е името на потребителя/, нейният финал е най-оптимистичен от всички и ще е много хубаво ако турските сценаристи хвърлят тук по едно око и почерпят идеи от нас,но надали ще стане ,ех  Tired
Благодаря за високата оценка  Embarassed . Много ми се иска в такава посока да се развият нещата. И аз имам сестра, с която сме си казвали много тежки думи и точно след 5 минути все едно нищо не е станало. Да не говорим, че винаги много разчитаме една на друга и знам, че мога да и кажа всичко, дори и че я мразя понякога. Но всичко влиза през едното ухо и излиза през другото. В крайна сметка имаме семействата си, които винаги трябва да са зад нас. Не мога да си представя как бих се чувствала, ако със сестра ми сме скарани...може би ще искам да умра. Затова искам и Лейля и Неджля да се сдобрят. Rolling Eyes
А този Шефкет не мога да го понасям Sick. Предния актьор беше толкова симпатичен, а сегашния актьор е страшно несъразмерен и странен. И на Оуз не съм му фенка, но Джемммм.....страхотен мъж  Heart Eyes

# 716
  • Мнения: 1 281
Това е клипче посветено за наближаващия голям финал. Остават 3 епизода само!
Хубаво би било някой, ако се наеме да го преведе. Praynig
http://webtv.kanald.com.tr/Detail.aspx?Id=8320

# 717
  • Мнения: 186
Това е клипче посветено за наближаващия голям финал. Остават 3 епизода само!
Хубаво би било някой, ако се наеме да го преведе. Praynig
http://webtv.kanald.com.tr/Detail.aspx?Id=8320


Благодаря, ангелче !
Нямам търпение вече за финала.
И много се надявам да е добър за всички.

# 718
  • Мнения: 8 422
Добър вечер.   bouquet

Последна редакция: чт, 09 дек 2010, 21:51 от Snejka

# 719
  • София
  • Мнения: 627
Ако не бяха спряли филма по  бтв до сега да сме на 55 Тема  Tired
 atwork

Общи условия

Активация на акаунт