114, за да не е фатална предколедна среща в Италия

  • 33 246
  • 740
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 402
За библиотекар искат спец.образование -питах вече .аз всьщност исках да слагам вьрнатите книги по рафтовете,ама и за това не ставам

И за барист не ставам ,щото сьм дьрта -нищо ,че в барчето ,в което питах,ходят само пенсионери . Simple Smile Sad

В големите магазини те лашкат както си искат на смени...!!

В пощите е много добре доколкото сьм чула ,ама изобщо не можеш да се вредиш от террони,на които не им се работи и си назначават техни хора - това според мьжа ми..Simple Smile

Момичета , как според вас се пише Жужу ,на италиански ? Simple Smile

# 676
  • Мнения: 6 368
Момичета , как според вас се пише Жужу ,на италиански ? Simple Smile
Според мен трябва да се употреби френски правопис, за да подсказва как да се чете - а именно с "ж". Joujou.

# 677
  • Мнения: 402
Да,мерси много ,името е май наистина с френски произход .Simple Smile

Така ще се казва папагалчето,което искам за ... Сан Валентино !!..Simple Smile

Някой имал ли е папагалче ,да ми каже какво ме очаква ?!

# 678
  • Мнения: 52
Здравеите , пак кухнята обсъждате......... Laughing
Искам да ви препоръ4ам едно филм4е релакс.....не спирам да се смея  Grinning
Zone Zamfirova
  bouquet

# 679
  • Мнения: 6 368
Тук сме последна къща и след нас е планината, достъпна само пеша или с хеликоптер. Та днес правят нещо тъкмо до нас (мисля, че от Енел) и един хеликоптер носи и отнася разни неща, като всеки път спирката му във въздуха е баш над нашта къща. Хич не е приятно. Ако повече не пиша, значи все пак е паднал. Rolling Eyes

# 680
  • Мнения: 653

Някой имал ли е папагалче ,да ми каже какво ме очаква ?!

4истене на папагалеШка какка и лЮспи от семини  Laughing

някой гледа ли ве4е куалункуементе?



# 681
  • Мнения: 5 710
О, аз имам близка приятелка, която това завърши - библиотекарство и си е образование.
Тя се задоми в Ел Ей и се оказа, че тяхната бибилиотечна система и нашата са еднакви само в това, че става в-с за книги, така че не я взеха и за стаж май.
За тези работи, в които могат да назначат апрендисти изобщо няма да взимат какички, пардон лелички на 35+. Наскоро доста брутално разкараха едната кафеджийка, която се оказа, че е на моя възраст ( демонстрира доста по-малко ментално и всякак), и уж нямали нужда и т.н. на следващия ден цъфна едно момченце на 20ина...

Ани, как е авиацията? Simple Smile

# 682
  • Мнения: 6 368
Ани, как е авиацията? Simple Smile
Тръгна си, живи сме. Боли ме главата от бръмченето.

# 683
  • Мнения: 402
 Ами да, и в  онзи бар за който споменах,днес видях един руски /май/ курвор / Embarassedмоля дя ме извините за израза,ама вида и е точно такъв , и той около20г. #Cussing out

Така че Фейам ,стой си на мястото ,щото направо си щастлива ,че имаш и такова !!! Peace

Барбаронче абе ти ,гледаш ли Real  Time ? Thinking Laughing

Джоя,как да го разбирам - начи си имала папагалче? newsm78

# 684
  • Мнения: 6 368
Барбаронче абе ти ,гледаш ли Real  Time ? Thinking Laughing

Не. Защо? Simple Smile

# 685
  • Мнения: 5 710
предложение към феиам - отвори дюнер.
 "'Арабският свят прави бизнес в България, на всеки ъгъл има дюнер', посочи премиерът. "Надяваме се в това отношение да го отчитат хората, които взимат тези решения за подобни актове."  ( терористични).

# 686
  • Мнения: 714
Наминавам да поздравя  Simple Smile Ако ми остане време ще попрочета назад какво сте писали.

# 687
  • Мнения: 402
Не беше ли ти ,дето се интересуваше от ремонти,мебели фай да те и т.н.  newsm78

Лени, надали Фейам ще си открие дюнер,просто щото и при нас ,ако не е на всеки ъгъл ,то през 2,има такива...
Аз лично дюнер не ям,не ми харесва,а пък като видя и арабите вътре,ептен ми се ощява. Naughty

Последна редакция: вт, 25 яну 2011, 21:32 от ffr

# 688
  • Мнения: 5 710
Наминавам да поздравя  Simple Smile Ако ми остане време ще попрочета назад какво сте писали.

Поздрав и за теб:-)

# 689
  • Мнения: 8 549
:

Барбаронче абе ти ,гледаш ли Real  Time ? Thinking Laughing

Аз съм по цял ден на тази телевизия.Много ме кефи особено кулинарните предавания и предаването за - сватбите и това за преобразяването на различни хора /облеклото им и прически/

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт