Просто да си живуркаме...

  • 14 551
  • 214
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 508
Абе, знам, че има много такива теми, ама...

Какво става, когато тръпката изчезне и хората започнат да се разминават като съквартиранти по коридорите? Има ли смисъл само заради идеята да не си сам, да имаш финансова стабилност и да отгледате децата заедно да участваш в този фарс? И какво правиш, ако случайно се влюбиш пак, продължаваш нататък, или оставаш заради семейните ценности? Щото то и със следващия ще си писнете рано или късно...

Не е ли по-добре да си живееш сам и да се радваш на живота?... (и други връзки Laughing)

# 1
  • Мнения: 2 457
Има смисъл, според мен. Sunglasses

# 2
  • Мнения: 135
Абе, знам, че има много такива теми, ама...

Какво става, когато тръпката изчезне и хората започнат да се разминават като съквартиранти по коридорите? Има ли смисъл само заради идеята да не си сам, да имаш финансова стабилност и да отгледате децата заедно да участваш в този фарс? И какво правиш, ако случайно се влюбиш пак, продължаваш нататък, или оставаш заради семейните ценности? Щото то и със следващия ще си писнете рано или късно...

Не е ли по-добре да си живееш сам и да се радваш на живота?... (и други връзки Laughing)
Така се остарява autumnsphere !!!! Laughing
Ако питаш мен докато не се изясните напълно... не ставайте за резил пред децата!!! newsm78

# 3
  • Мнения: 2 448
Ако живееш само за идеята да се влюбваш отново и отново и всичко друго, включително отглеждането на децата ти се струва фарс, да, по добре изобщо да не се обвързваш.

# 4
  • Мнения: 3 634
И какво правиш, ако случайно се влюбиш пак...

Имаш нещо да ни признаваш ли?  Mr. Green

Аз съм решила, че ако брака ми се разпадне ще остана да живея сама с детето. А иначе бих останала в брак, от който имам дете до края. За всеки този "край" настъпва при различни обстоятелства. За мен когато има трети човек и половинката се колебае. В този момент вече ще се откажа. Дотогава винаги ще вярвам, че в "тръпката" има още за експлоатиране.

# 5
  • Мнения: 3 611
...Не е ли по-добре да си живееш сам и да се радваш на живота?... (и други връзки Laughing)

Ми според мен е по-добре  Mr. Green

# 6
  • Мнения: 924
autumnsphere
Кога ще пораснеш  newsm78

# 7
  • Мнения: 135
Дотогава винаги ще вярвам, че в "тръпката" има още за експлоатиране.

Стига с тази експлоатация.....по важното е че тръпката е отвън!!!! tooth

# 8
  • София
  • Мнения: 2 508
Ако живееш само за идеята да се влюбваш отново и отново и всичко друго, включително отглеждането на децата ти се струва фарс, да, по добре изобщо да не се обвързваш.

Там е работата, че не знам дали такива отношения са положителни за детето. Според мен е по-добре то да живее в положителна, а не тягостна, затормозена обстановка, в която няма дребнавост и конфликти, където няма егоизъм - защото в един момент, когато хората не се обичат вече, спират да се грижат един за друг.

Аз съм израстнала без баща и сега съм много доволна от този факт. В момента с баща ми се разбираме чудесно и аз го търся за съвети. Ако бях израстнала сред скандалите и кавгите на родителите си, сега сигурно щях да съм в лудницата (аз не съм далече, ама поне това ми е спестено от лудата ми майка).

autumnsphere
Кога ще пораснеш  newsm78

Стараем се, стараем се... Joy

Последна редакция: пт, 26 ное 2010, 15:02 от autumnsphere

# 9
  • София
  • Мнения: 1 598
Ако живееш само за идеята да се влюбваш отново и отново и всичко друго, включително отглеждането на децата ти се струва фарс, да, по добре изобщо да не се обвързваш.

 Peace

# 10
  • Мнения: 2 175
И какво правиш, ако случайно се влюбиш пак, продължаваш нататък, или оставаш заради семейните ценности?

А, всичко може да стане..
Хвърли едно око на темата за лИбовниците..))

# 11
  • Мнения: 1 174
Абе, знам, че има много такива теми, ама...

Какво става, когато тръпката изчезне и хората започнат да се разминават като съквартиранти по коридорите? Има ли смисъл само заради идеята да не си сам, да имаш финансова стабилност и да отгледате децата заедно да участваш в този фарс? И какво правиш, ако случайно се влюбиш пак, продължаваш нататък, или оставаш заради семейните ценности? Щото то и със следващия ще си писнете рано или късно...

Не е ли по-добре да си живееш сам и да се радваш на живота?... (и други връзки Laughing)

Това подчертаното пък защо с такава увереност го казваш  Wink
Не бих могла да се влюбя ако смятам, че с обекта на любовта ми ще си писнем след време ... Аз обичам с мисълта, че няма да си писнем, ако това стане - случва се, но да съм сигурна че ще стане, та то тогава ще го очаквам да стане, ще се питам кога ли ще стане, станало ли е вече, ще търся първи признаци.

Ако се влюбя  в друг, бих напуснала мъжа си, но ако няма вече чувства, но няма и друг мъж - вероятно бих стояла, няма да събера смелост. Но само за да отглеждаме заедно дете/деца - едва ли.

# 12
  • София
  • Мнения: 1 426
Моят дядо до ден,днешен все казва:"Сам човек е единствено за тоалетната" Mr. Green.......

# 13
  • Мнения: 85
Сигурна съм, че почти всички четящи в темата с дълги връзки и деца, рано или късно са си задавали този въпрос Mr. Green
Лошото е, че  освен теб в този дилема участват и децата.Те какво биха казали ако ги попиташ?
Моят дядо до ден,днешен все казва:"Сам човек е единствено за тоалетната" Mr. Green.......
Или както пише в библията: "...Не е добро за човека да бъде сам"

# 14
  • Мнения: 2 448

autumnspher
e , а как ти се вижда идеята детето ти да отрасне с 5 - 10 бащи , в които ти си влюбена и тръпнеща по ред на номерата, след като единия ти омръзне и дойде новата любов?  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт