Тренировки в домашни условия-12

  • 38 812
  • 751
  •   1
Отговори
# 30
# 31
  • Мнения: 0
вчера-30 мин крос морската градина
Am каланетика
и pure cardio

# 32
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Tone it up с Деби Peace

# 33
  • Мнения: 749
вчера почивах, днес Синди Shape yoru body двете части, утре ще се почива  Crazy

# 34
  • Мнения: 16
Продължавам с Турбо Файър. Не мога да ги правя по 6 дни ... изпускам някои

# 35
  • Мнения: 164
Вчера Mix it up!, днес Cardio core express с Деби  Simple Smile

# 36
  • Мнения: 0
вчера - Plyometric Cardio Circuit
днес- Cardio Power & Resistance+няколко серии упражнения за прасец +30 мин упражнения паласки

Последна редакция: пт, 03 дек 2010, 09:10 от liebe

# 37
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Момичета аз приключвам с тренировките поне до края на месеца, изкарах един пълен месец с Деби със слим сериите, доволна съм, много се стегнах, намаляха обиколките, особено в краката.
Сега имам доста подготовка по сватбата, която ще е другата седмица, ще имам гости, от работа са ми дали две седмици отпуска, така че се оттеглям за почивка , но после пак ще се вклчва. Искаше ми се да пробвам нещо друго след Деби, може ни Турбо файъра, но после ще видя, успешни тренировки на всички и до скоро  bouquet Heart Eyes  bouquet

# 38
  • GYM
  • Мнения: 814
20час каланетика Heart Eyes

# 39
  • Мнения: 0
днес 8minBuns
Callanetics 10 years younger in 10 years

# 40
  • Мнения: 1 346
Jerry аз най-накрая успях да изтегля тренировки от руския торент и точно тиа с тояжките нацелих,тъй като ми се сториха най-скорошни.Аз замествам на места тояжката с гирички и мнного ми допада. дали има и още по-нови от тия,т.е след 2005г.? 

# 41
  • Sofia
  • Мнения: 1 121
Хей,Линдита, браво за резултатите ! Сигурна съм, че ще си прекрасна булка. Желая ти незабравима сватба, после ще очакваме снимки. Бъдете винаги влюбени и щастливи!
Аз тази седмица покрай месечните радости и др. ангажименти, не тренирах  Cry Трябва да се стягам. Някакъв мързел ме е обзел, от понеделник съм се заканила да съм по-сериозна.

# 42
  • Мнения: 1 929
Току що приключих с Клаудия Шифър. Страхотно натоварване Peace Много ми харесва. Отново специални благодарности на Margi ,която ги качи в докса за да си ги изтегля  Heart Eyes

# 43
  • Мнения: 4 406
Дива, аз съм изтеглила преди година тези:
Core Express
Fat Burn Accelerator
Full Throttle
Jump Start Cardio
Live in LA
Други с тояжки не съм срещала  newsm78. Сега видях в руския торент, същите са си  Hug
Аз ги правя с точилката, идеална е   Joy

Днес Tear it up !

# 44
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 266
От 10 дни не съм правила ни едно упражнение, все казвам от утре  Blush голям мързел ме е хванал,а преди тренирах всеки ден  Tired

Общи условия

Активация на акаунт