Тренировки в домашни условия-12

  • 38 811
  • 751
  •   1
Отговори
# 45
  • Sofia
  • Мнения: 1 121
От 10 дни не съм правила ни едно упражнение, все казвам от утре  Blush голям мързел ме е хванал,а преди тренирах всеки ден  Tired

И аз цяла седмица мързелувах,  но вчера и днес си надвих мързела и направих поне пилатеса за долна част. Лятото и аз тренирах всеки ден. В резултат на обхваналия ме мързел и повече хапване веднага се закръглих, така че спешно трябва да взимам мерки. Cry

Току що приключих с Клаудия Шифър. Страхотно натоварване Peace Много ми харесва. Отново специални благодарности на Margi ,която ги качи в докса за да си ги изтегля  Heart Eyes

Много се радвам Hug

# 46
  • Мнения: 22
Здравейте момичета, пиша тук за първи път, но четох много от това което сте споделили. Опитвах се да нацеля точно в коя тема да пиша, но ще пробвам тук, дано не наруша особено правилата.
Винаги съм тежала около 57-58 кг при височина 164 см. Диети не съм спазвала никога. На 28 години съм. Преди години играехме аеробика с приятелки и без да се тегля тялото ми се беше се стегнало много приятно и се харесвах. По различни причини спряхме тренировките, аз постепенно качих 2-3 килограма. Това лято за първи път се опитах да въведа някакво ограничение в храненето - да се храня повече с белтъчини и да намаля въглехидратите. Започнах да тичам по 1 час около 4 пъти в седмижата. В резултат, на което така освирепявах за сладко, че след 4-5 дни ограничения изяждах невъобразими количества сладкиши и шоколади. Това ме доведе до немислимите за мен 68 килограма!!! Имам чувството, че вече не мога да се храня нормално. Искам сякаш да си се храня както преди и просто да тренирам и така постепенно да се върна към това което бях.
Карам доста колело, но сега вече става студено и няма да мога. Фитнеса не ми е много по вкуса. Скучно ми става в залата. За това предпочитам танци, каране на колело навън. Свалих си Зумбата - харесва ми. Ходила съм известно време на латино така че ми се струва, че ще се справя. Мислите ли, че ако танцувам Зумба вкъщи по 4 пъти в седмицата и нямам възможност за друго движение ще успея да си върна предишните килограми и да се стегна? Тоест въпроса ми е по-скоро: Достатъчни ли са домашните тренировки или без фитнес няма как да се справя? Вие как тренирате? Постигате ли успехи? Обещавам и с храната да внимавам. Предварително ви благодаря!

# 47
  • Мнения: 16
За мен тренировките вкъщи са най-якото нещо, което човек може да си "причини". Правиш го когато можеш, имаш доста богат избор от тренировки и планове, не се събразяваш с други хора, с часове за аеробика, не са скучни като обикновения фитнес, не чакаш 10 човека, за да се изкъпеш, не носиш сак с дрехи и маратонки, не се преобличаш пред непознати и какво ли още не. А има достатъчно натоварващи тренировки за вкъщи. Освен това, американските инструктори - тези, по чиито програми тренираме ние, много повече ми допадат лично на мен, от българските! Обясняват внимателно всяко движение, казват какво не трябва да се прави и кое как да се прави! При тренировките в зала, инструкторът рядко си прави труда да обясни какво точно правиш грешно, имат и проблеми с мотивацията на трениращите.

За храненето - аз имах подобен проблем, макар никога да не съм качвала много кг. Просто открих, че без значение дали се ограничавам и ям само "диетични" неща или се храня нормално (в смисъл не вредно, със сандвичи и опаковани храни), съм едни и същи кг. Така че сега не правя никакви идиотски диети и не качвам, чувствам се добре. За сваляне на 10 кг. обаче, мисля, че трябва някакъв режим.

Линдита, браво за резултатите, сигурна съм, че ще си страхотна булка!

# 48
  • Мнения: 22
h.anna много ти благодаря за подкрепата Simple Smile много правилно го описа. Така че ще тренирам вкъщи и ще внимавам какво ям. Дано се справя с тези килограми които си трупнах. 8 от тях качих за 10 дена!

# 49
  • Мнения: 0
dnes  Pure Cardio Whistling

# 50
  • Мнения: 4 406
Дива, сега се сетих, като че ли най-новото, качено в руския торент е това, от 2008:

B. Blanks: Tae Bo - T3 Total Transformation Training: Ignition,  … ration, Transform
Изтеглила съм го, но нещо мудно ми се видя и не съм го правила  newsm78

Вчера с Били - Адванс 2, много добро, но много дълго - 57 минути, днес Кардио кор експрес  Laughing

Честито на всички именници и хубава нова седмица !

# 51
  • GYM
  • Мнения: 814
21час каланетика Grinning

# 52
  • Мнения: 749
петъка си направих двете серии, но така се докарах, че нямах сили да говоря, камо ли да пиша  Mr. Green

днес Синди shape your body първата част

# 53
  • Мнения: 1 929
Момичета,вие какво ядете след тренировка и колко време след нея? Какво трябва да се яде преди и след тренировка за да се горят мазнини?

# 54
  • Мнения: 164
рон4е, при такова рязко качване на кг най-добре отиди да те види ендокринолог, може хормоните ти да са се сбъркали  Wink Иначе тренировките в домашни условия вършат страхотна работа, само да си постоянна. Но за слабеене режима на хранене има по-голяма роля. Успех   bouquet
Аз забравям да се отчитам тези дни. събота-кростренажор, неделя-Tone it up! и днес-Fat burning cardio от Hip Hop Abs (не успях да се натоваря като че ли като хората  Laughing) и след него кик бокса на Джилиън.

# 55
  • Мнения: 4 406
Днес направих с Шалийн едно 45 минутно от Турбо файра, бях забравила, че нейният кикбокс не ми се нрави.
Докато схвана целият комплекс, той вземе, че свърши  Joy
Ядосвах се, правих си какво си знам, но това не пречеше от мен да се лее пот  Joy

# 56
  • Мнения: 749
днес Синди shape your body втората част

ron4e от диетите най-бързо се сваля с високомазнинната, за това си освирепяла от глад- трябва да има или въглехидрати, или мазнини. Друг е въпроса колко дълго се задържат килата, защото на мен като ми дойде МЦ независимо колко ям си наваксвам.

Последна редакция: вт, 07 дек 2010, 17:35 от nadindf

# 57
  • Sofia
  • Мнения: 1 121
Аз днес се отчитам с 40 минути кростренажор, ако ми остане време може и пилатес да си направя по-късно. Peace
Решила съм да въртя по-често, дано да отслабна.Ще правя и упражнения, разбира се , за да имам по-добри резултати.

# 58
  • Мнения: 22
Момичета, благодаря ви за съветите. viv-miv вече не вярвам на никакви ендокринолози, наистина имам поблеми с хормоните, но това беше просто от прекалено ядене на сладки неща - изяждах по 1-1,5 кг захарни изделия поне. Някаква депресийка. Сега се старая да хапвам от всичко, но без да прекалявам и вечер да се храня по-рано предимно с белтъчини. Мисля, че мога да сваля бързо тези килограми. Само да съм в добро настроение, защото като се отчаям, зарязвам всичко и само ям сладкиши. През последните три дни се справям. Карам колело навън. Сутрин и вечер по 10-12 км. Снощи разучавах Зумба, защото тези дни като стане по-студено вече няма да става за колело навън. Ще пиша как върви Simple Smile Много сте готини! Simple Smile

# 59
  • Мнения: 164
Здравейте  Simple Smile
Вчера и днес се видяхме отново с Деби  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт