Лакове за нокти - тема 21

  • 43 332
  • 698
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 670


И аз така!

Искам да попитам професионалистите (мисля Над Таб) дали е много грешно това, което правя - както вече писах имам проблем с разслояването на ноктите, което ме влудява. Дори и супер изрязани, ноктите пак ми се цепят.
Вчера направо си обелих две люспички от ноктите и после отгоре, за да ги заравня, изпилих плочката (в началото там където ми се цепят). Звучи ужасно  Embarassed, но иначе сцепени изглеждат още по зле...
Та ако ме разбрахте правилно - много ли е кофти да ги пиля така отгоре?

Май не мога да помогна... до сега бях с гел и нямам много опит с цепенето  Hug

От маникюристката си съм чувала обаче, че трябва да се изпили зацепеното иначе отива по-навътре... тя дори обясняваше на една мацка да пили точно в основата на зацепеното а не постепено от края... дали някой ме разбра  Joy
аЗ РАЗБРАХ  Laughing
Когато ми се разслои нокът си го пиля с по-фина пила за да загладя разликата, така ми е казала и маникюристката.

# 31
  • София
  • Мнения: 6 219
[
аЗ РАЗБРАХ  Laughing
Когато ми се разслои нокът си го пиля с по-фина пила за да загладя разликата, така ми е казала и маникюристката.

Аз ако ми се разслои пиля с пилите, които са специално за нокътната плочка - за полиране и нямам проблеми. Те са по - меки и не влияят на останала та част на нокътя, който не е повреден.

Моля ви престанете с това цоп трета и т.н. подобни записи в темата. И без това се пълни невероятно бързо.

# 32
# 33
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Тафи, извинявай, че чак сега отговарям, но сега влизам  Laughing

Essie Мint Candy Apple е реален на тази снимка. За това и пуснах нея. В нета има ужасно  различни негови снимки, но това най се доближава до реалността. Прекрасен цявт - зелен, но има и лек синкав подтон. Много издържлив  Heart Eyes

Утре ще сложа Essence Metallics, да видя колко ще издържи  Wink

# 34
  • Мнения: 109
Привет на всички, реших да се престраша и да драсна някой ред . Много благодаря на всички вас за приятните емоции, които изживях вдъхновена от темата. Страстта ми е съвсем нова, но имам скромна колекция от 50-60 броя. Hug
На анкета отговорих положително, защото се лакирам и през зимата (имам забрана от моят съпруг да стоя с нелакирани нокти без значени кои са Laughing). Той обожава миризма на лак, лакочистител  и подобни....

# 35
  • Мнения: 35 965
зимата краката ми почиват  Grinning

# 36
  • Мнения: 519
така бях цяла седмица, но си счупих зловещо един нокът и днес ще скъсявам и останалите и ще се намацотя с новите си придобивки на КА (като си прибера фотоапарата, ще снимам)

http://media.snimka.bg/7670/021595245.jpg
http://media.snimka.bg/7670/021595247.jpg
качеството на снимките е кофти, но с телефон - толкоз  Rolling Eyes

# 37
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 168
Привет!!!!
Записвам се в новата тема с нова придобивка КА - холограмен - 802

# 38
  • Мнения: 3 314
Зимата оставям ноктите на краката да си починат  Laughing  и не ги лакирам

# 39
  • Мнения: 212
През зимата задължително съм с лак, като се прибера вкъщи не мога да търпя никакви чорапи и съм боса. Проблем ми беше съхненето, защото винаги досега ми се разваляше лака като обуя затворени обувки, сега със сеша нямам такъв проблем.


JLo, нямам снимка на Ali`s, nad_tab май беше пускала вчера - цък, още една

Аз се лакирах снощи в полунощ, безобразно се получи Grinning

# 40
  • Мнения: 1 670
Благодаря, харесва ми много   bouquet

# 41
  • София
  • Мнения: 9 977
Отговорих с "да" на анкетата, защото в момента съм лакирана, но най-вероятно ще им дам почивка поне за седмица-две, макар че ми е готино да си ги гледам лакирани...но ще чакам да дойде истинската зима Simple Smile

Понеже имаше питания в миналата тема за доставките на Сеш-а, поръчах миналия вторник (беше преди да се включат няколко момичета, че искат), днес дойде...утре мисля да се лакирам и ще дам отзиви. Мисля и с Бондера да се обзаведа Simple Smile

Каква е цената на Dior Timeless Gold тук в Бг?

# 42
  • Мнения: X
Гласувах с "понякога".   Laughing

# 43
  • Мнения: 1 152
Да, на първата страница писах, че на единия си крак съм с Шилак, засега втора седмица не е мръднал, но пък и другия крак е така а е с ОПИ, поставено със сандвич техниката. Ще пиша другата седмица на какъв етап са.

Ох, на краката и моя лак издържа "вечно", но на ръцете - 2 дни  Cry ужасно е, много се замислям пак да си мацна едно гелче  Crossing Arms

# 44
  • Варна
  • Мнения: 365
Аз пък зимата рядко си лакирам крачетата, само при вдъхновение или а да изпробвам някой нов лак  Laughing Или пък колкото да ми е приличен педикюра, съм с някой телесен цвят, а такъв посмъртно не слагам на ръцете  Naughty но на ноктите на ктаката ми харесва много!

Общи условия

Активация на акаунт