Лакове за нокти - тема 21

  • 43 326
  • 698
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 1 841

Каква е цената на Dior Timeless Gold тук в Бг?
43 лв Simple Smile

# 46
  • Мнения: 399
Ето ме на 3-та страница  Mr. Green
Зимата не се лакирам.. или само ако нямам търпение да пробвам някой нов лак  Twisted Evil

# 47
  • София
  • Мнения: 6 254
Да се запиша в новата тема, че старата почти я изпуснах, но имах доста за учене и не остана време, иначе си се лакирах и прилежно снимах Mr. Green, така че като не ме мързи ще кача и снимки.

Краката зимата си ги лакирам доста често, но точно в момента съм без лак, определено предпочитам тъмни лакове, зимата въобще не се съобразявам дали си отива с този на ръцете, но лятото винаги съм с еднакъв.

# 48
  • София
  • Мнения: 9 977

Каква е цената на Dior Timeless Gold тук в Бг?
43 лв Simple Smile

Благодаря!

# 49
  • Мнения: 0
Обикновено оставям ноктите на краката малко да починат през зимата, но винаги си купувам някой лак, който трябва да се пробва на тях, защото ръцете все са заети  Laughing

Иначе и аз веднага се събувам вкъщи и ходя по джапанки, даже и съвсем боса шляпам по плочките. Обичам като Пипи Дългото чорапче да мога да си мърдам пръстите на краката  Mr. Green

И последно да си похваля мъжа - вчера се жертва да пробвам един лак на него и хвана един крем да позира с него като по снимките. Съсипа ме направо, и той вече се побърка от това непрестанно гледане на лакове.  Joy

# 50
  • Мнения: 1 424
Мдаа,  и на моя мъж му се отразява лаковата ми мания...вчера му казвам аз, че ми трябват ръкавици, защото ми е студено като бутам количката, а той ми вика - добре, де мило ама като си с ръкавици как ще ти се вижда лака hahaha

# 51
  • София
  • Мнения: 9 977
Мдаа,  и на моя мъж му се отразява лаковата ми мания...вчера му казвам аз, че ми трябват ръкавици, защото ми е студено като бутам количката, а той ми вика - добре, де мило ама като си с ръкавици как ще ти се вижда лака hahaha

 Joy Joy

# 52
  • Мнения: X
Мдаа,  и на моя мъж му се отразява лаковата ми мания...вчера му казвам аз, че ми трябват ръкавици, защото ми е студено като бутам количката, а той ми вика - добре, де мило ама като си с ръкавици как ще ти се вижда лака hahaha

 Joy Joy

Има решение.  Mr. Green Laughing

# 53
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 420
Запис ,мерси за темата Денси   bouquet

По анкетата гласувах с '' Не'' ,че зимно време крачетата ми се крият в чорапки  и не се показват та няма нужда от лакче.

# 54
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 390
Зимата не лакирам ноктите на краката, домързява ме  Mr. Green
Да споделя, че "сандвич техниката" за лакиране при мен има известех ефект върху трайността на лака. Обикновено на втория ден връхчетата са изтъркани, но с тази техника вече трети ден / лакирах се в събота на обяд / нямам обелено връхче, което си е истинско постижение.

# 55
  • Варна
  • Мнения: 365
 hahaha Браво, научиха се мъжете! Моат дори знае какво е Франкенполиш  Laughing
Като го казах се сетих да покажа двете си нови придобивки
И франкенполиша, който забърках с тях Стана уникално блестящо, тъй като и двата лака са много брокатени Laughing
Ето тук им хванах повечето отблясъци, не мога да ги хвана с апарата хубаво.

Btw Над-Таб, червеният Ciate е просто  Crazy Heart Eyes smile3544 txtloves А в момента съм точно в настроение за червен крем...довечера май ще сменям лака  Wink

# 56
  • Мнения: 2
shhht.secret,кой е номера на Flormar-a,че от светкавицата не се вижда?

# 57
  • Пловдив
  • Мнения: 110
икка Сдобих се с гошчето/най-сетне!/ + една база на импала да я пробвам  Crazy

# 58
  • София
  • Мнения: 1 481
Този Флормар е страхотен, но се сваля доста трудно (номер 392 е).

# 59
  • Варна
  • Мнения: 365
Да, 392 е. За лятото ще е супер, сега малко му се губи чара в  това мрачно време.

Общи условия

Активация на акаунт