Мъжки Стрийп.

  • 3 872
  • 58
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Такам с мойте колежки обсъждаме да идем на мъжки стрийптиз след коледното ни парти на 23ти декември.. та си търсим място само че никоя от нас не е ходила та реших да се допитам до вас.. ако знаете някое местенце моля споделете партито ще е в студентски град така че ако знаете място някъде там ще е супер  newsm78 миси  Hug Embarassed

# 1
  • Мнения: 3 447
На 20 и още не сте виждали голи мъже?  Simple Smile

# 2
  • Мнения: X
Абе не знам на 20, ама някои вече на 40 са забравили как изглеждат. Дето има един лаф :"Голяма радост Grinning"

# 3
  • Мнения: 4 585
Преди около 2 години две каки ме водиха под Планета клуб, на някаква уличка Кракра. Планета е чалга, но това е отдолу, нищо чалгаджийско нямаше де.

# 4
  • Мнения: 1
На 20 и още не сте виждали голи мъже?  Simple Smile
виждали сме или поне аз понеже съм най-малка от групата, но ни е инт. да видим за какво става въпрос от опит глава не боли  Peace

# 5
  • Мнения: X
Ами отид., вж., пип.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 573
Не зам дали има заведение, в което да има всяка вечер или седмица мъжки стриптийз. Обикновено в някои клубове има специални дни за това, но дали ще има някъде точно когато на вас ви се ходи не е сигурно. Просто интереса към мъже стриптизьори е по-малък... и нищо чудно, де. И аз предпочитам женския стриптийз пред мъжкия. Била съм два пъти на такъв и не намирам нищо красиво и естетично в това някакъв напомпан мъжага да ми се дупи насреща по прашки  Rolling Eyes Ама хора всякакви... на вас може и да ви хареса.
 Поразрови се из Гугъл по-добре вместо в бг-мамма. Тук всички са твърде морални и свенливи и им е под достойнството да се интересуват от такива неща  Laughing

# 7
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ааа, за пип. се плащ. Доп.

# 8
  • Мнения: 4 585
Не че няма, но повечето агенции ги пращат по домове и квартири за женски партита. Кеф ти полицаи, кеф ти пожарникари. Общо взето нямат голямо въобр.

# 9
  • Мнения: 1
Не че няма, но повечето агенции ги пращат по домове и квартири за женски партита. Кеф ти полицаи, кеф ти пожарникари. Общо взето нямат голямо въобр.
ето секи ден се научваша нещо ново незнаех че и в България имаме такива услуги  Laughing само по филмите съм гледала хах

# 10
# 11
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Сега прочетох Клише.
Не съм свенлива и ще си призная -  била съм на мъжки стриптийз. Няма такъв смях Joy
Шест броя мъже, най-високият може би беше към 1,60. Иначе напомпани, да, но с вид на прошляци. Като събуха дънките /които май бяха шити още по времето на Голямата депресия/, останаха по слипове. Направиха всичко възможно да си наврат слиповете в дупетата, вероятно с някаква извратена идея за еротика Sick И танцуваха около масите с подканящи движения. Имаше мацки, които се поддадоха и станаха. Но не и аз, неее, аз съм желязна Mr. Green Мисълта, че съм 173 без ток, а най-близкостоящият беше не повече от 1,55 с фантазия, ме докара до неистов кикот. Попитах го въпросният "мъжага" дали наистина иска да стана, той ме огледа добре, пък се оттегли заднешком Joy
Много беше забавно, наистина, но нямаха нищо общо с ония Аполоновци от филмите.

# 12
  • Мнения: 228
Не че няма, но повечето агенции ги пращат по домове и квартири за женски партита. Кеф ти полицаи, кеф ти пожарникари. Общо взето нямат голямо въобр.
ето секи ден се научваша нещо ново незнаех че и в България имаме такива услуги  Laughing само по филмите съм гледала хах
http://www.sekulstrip.com/

# 13
  • София
  • Мнения: 1 573
Ваня, има и красиви стриптизьори с наистина идеални данни, но пак самият акт е смешен. Не е присъщо за един хетеросексуален мъж да се дупи и кълчи по подобен начин. Това няма как да ме възбуди, просто предизвиква смях, пък ако ще и самият Феб в целия си блясък от плът и кръв да е.
А на моминското ми парти мацките ми бяха викнали един мачо, който не стига, че беше нисък и в лицето приличаше на настъпена тиква, ами и през цялото време се пляскаше по задника с едно заучено "О, Йеее" произнесено с такава интонация, че щях буквално да се задуша от смях  ooooh!

# 14
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Аууу, почти като ББ

# 15
  • Мнения: X
 hahaha
Аз пък имах едни приятелчета, които се изживяваха като стрптизьори и нищо не можеше да ги спре да ти изнесат един домашен задушевен стрийптийз. Големи съблазнители бяха, с едни дълги гриви и гъвкави тела...голям смях падаше с тях. мноого си вярваха.

# 16
  • Мнения: 65
Преди години бях ходила на Максимус май се казваха. Ми много бяха добри пичовете...аз също съм 173, но не изглеждаха по-дребни от мен. Инак си бяха буци, де. Освен стрийп.  Grinning, играеха сценки с преобличания, пускаха лафове, правиха и състезания разни - въобще развлекателна програма.
Ако ще ходите, най-добре да е на женско парти...забелязах, че има ли мъже в публиката, става тъпичко някакво.

# 17
  • Мнения: X
Мда, може да вземат да ги понапляскат.

# 18
  • Мнения: 2 978
Да, на Максимус може да се каже, че правеха шоу. Сега дали ги има не знам.

Мен лично, не ме кефи, як мъж да ми се чекне в разни секси пози.
Да се извива като змия по прашки. Не, мерси.
Нищо възбуждащо не виждам в това, още повече ако е с дълга и мазна коса. Crazy

# 19
  • Мнения: 1
Преди години бях ходила на Максимус май се казваха. Ми много бяха добри пичовете...аз също съм 173, но не изглеждаха по-дребни от мен. Инак си бяха буци, де. Освен стрийп.  Grinning, играеха сценки с преобличания, пускаха лафове, правиха и състезания разни - въобще развлекателна програма.
Ако ще ходите, най-добре да е на женско парти...забелязах, че има ли мъже в публиката, става тъпичко някакво.
мога да разбера какво правят жени на такова парти, аз примерно ще отида понеже ми е любопитно, а и колежките ме навиват, обаче какво по дяволите правят мъже там? Освен ако не са хомосексуални де въпреки че за тях вече си има клубове  newsm78

# 20
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Въпросният стриптийз беше подарък-изненада от мъжете ни за 8 март.
Сега се замислям, че вероятно нарочно са ги избрали такива едни, никакви...

# 21
  • Мнения: X
Що бе, аз заведох един приятел в гей-клуб, а никой от двамата не беше обратен. Просто ми беше любопитно.

# 22
  • Мнения: 3 634
ама някои вече на 40 са забравили как изглеждат.

Говори за себе си! Аз гледам всяка вечер по ТВ-то.  Mr. Green

# 23
  • Мнения: X
ама някои вече на 40 са забравили как изглеждат.

Говори за себе си! Аз гледам всяка вечер по ТВ-то.  Mr. Green
Оох, XXL, schnell, schnell Mr. Green
Чакай бе, аз съм младо кюрпе. Още не съм на Христовата възраст дори. Просто ми прави впечатление, че все разни лелки се хвалят, че ходели на мъжки стрийптийз.

# 24
  • Мнения: 1
Що бе, аз заведох един приятел в гей-клуб, а никой от двамата не беше обратен. Просто ми беше любопитно.
и аз бих отишла, и мога да си представя гей в стрийп. клуб обаче не мога примерно да си представя приятеля ми или който и да е мой познат да дойде на мъжки стриптийз  Thinking

# 25
  • Мнения: 1
http://images02.snimka.bg/000368483.jpg хахахахахах този е като невидял  Laughing Laughing

# 26
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
buttinsky  Shocked
Нарече ме лелка. Това е невъзпитано и непростимо. Ще си отмъстя, да знаеш! Ще ги издиря тия и ще те заведа Mr. Green

# 27
  • Мнения: 4 585
Етичка, ти от кой край си?

# 28
  • Мнения: 228
buttinsky  Shocked
Нарече ме лелка. Това е невъзпитано и непростимо. Ще си отмъстя, да знаеш! Ще ги издиря тия и ще те заведа Mr. Green
За тази обида , аз бих я завела при тези стрийп.

Последна редакция: пн, 29 ное 2010, 23:17 от ГРИП

# 29
  • София
  • Мнения: 62 595
и за какво ми е, моля, да гледам мъже да ми се мандахерцат по прашки и да си завират подробностите в лицето ми? Гнусно ми е! ужасно гадно ми става като си представя едно стадо жени с изплезени езици от похот!

# 30
  • Мнения: 228
и за какво ми е, моля, да гледам мъже да ми се мандахерцат по прашки и да си завират подробностите в лицето ми? Гнусно ми е! ужасно гадно ми става като си представя едно стадо жени с изплезени езици от похот!
Езикът може да ти стърчи от смах , но от похот едва ли. Joy

# 31
  • Мнения: 320
и за какво ми е, моля, да гледам мъже да ми се мандахерцат по прашки и да си завират подробностите в лицето ми? Гнусно ми е! ужасно гадно ми става като си представя едно стадо жени с изплезени езици от похот!
Езикът може да ти стърчи от смях , но от похот едва ли. Joy



 smile3532 ох как ме разсмя,ама си е чиста истина,едноо време в Ст. град където и да идехме бяха тия смешници от Danger ей божеее няма какъв смях,ама имаше и такива дето им се лепят като мухи на мед Laughing

# 32
  • София
  • Мнения: 1 573
и за какво ми е, моля, да гледам мъже да ми се мандахерцат по прашки и да си завират подробностите в лицето ми? Гнусно ми е! ужасно гадно ми става като си представя едно стадо жени с изплезени езици от похот!
Езикът може да ти стърчи от смах , но от похот едва ли. Joy


Взе ми думите от клавиатурата  Laughing

# 33
# 34
  • Мнения: 228

Ееееееееее , пак се хиля , явно повредата е в моя тв.
Въобще не са ми секси , а за мерак - муха ха ха ха

# 35
  • София
  • Мнения: 62 595
така на картинка беше смешно, но не бих си го причинила на живо!На една жена по й отива да съблазнява гола, обаче един гол мъж да си го мандахерца перчейки се, извиква у мен асоциаията с шимпанзетата.

# 36
  • Мнения: 65
Много двоен стандарт, гледам  Grinning Инак и на мъж му отива да съблазнява гол, особено пък ако е собственият.

# 37
  • София
  • Мнения: 1 573
така на картинка беше смешно, но не бих си го причинила на живо!На една жена по й отива да съблазнява гола, обаче един гол мъж да си го мандахерца перчейки се, извиква у мен асоциаията с шимпанзетата.
Peace

Танцуващото женско тяло е нежно, грациозно и гали окото. Докато една танцуваща буца с мускули колкото и виртуозно да си клати атрибутите е доста далеч от общоприетите представи за естетика  Rolling Eyes

# 38
  • София
  • Мнения: 62 595
Може, ама не като тези смешници! И не публично.
Ами, смешни са като се кълчотят! Нищо съблазнително не виждам.

# 39
  • Мнения: 65
Хубу де, съгласи ме  Grinning Смешно се мандаерцат, факт.
Просто имам много приятни спомени от едно такова женско парти в...забравих как се казваше тази дискотека, Империал май беше, с Максимус, безплатен алкохол и 7 колежки  Simple Smile

# 40
  • София
  • Мнения: 62 595
Мен ме интересува не какво са правили онези на сцената, а вие, седемте колежки!  Wink Давай продължението!

# 41
  • Мнения: 228
Може, ама не като тези смешници! И не публично.
Ами, смешни са като се кълчотят! Нищо съблазнително не виждам.
На моята половинка ,му дадох бойна задача да научи този танц . Когато нямам настроение и ми е тъжно да го размаха два три пъти.... Wink
Тоя , полудя започна да тренира веднага - хи хи хи hahaha
Ей , ще пукна от смях тази вечер. Joy

# 42
  • Мнения: 65
Ми наливахме се доволно, после те тръгнаха сред публиката и двама се паркираха да денсат до нас. Две от колежките им се залепиха и си останаха така дълго време  Grinning Даже единият разреши и да го пипнат!
Инак имаше и състезание за еротично ядене на сладолед на клечка, решихме да се пробваме, но аз отпаднах бързо, щото ми изтръпнаха зъбите и се получи една изключително нееротична гримаса. Колежките се изстреляха на сцената, където симулираха танц на пилон, използвайки пичовете за колци...а ние с бутилката водка дружно ги окуражавахме от място  Grinning
Туй помня, общо взето...

# 43
  • Мнения: 4 585
Ми наливахме се доволно, после те тръгнаха сред публиката и двама се паркираха да денсат до нас. Две от колежките им се залепиха и си останаха така дълго време  Grinning Даже единият разреши и да го пипнат!
Инак имаше и състезание за еротично ядене на сладолед на клечка, решихме да се пробваме, но аз отпаднах бързо, щото ми изтръпнаха зъбите и се получи една изключително нееротична гримаса. Колежките се изстреляха на сцената, където симулираха танц на пилон, използвайки пичовете за колци...а ние с бутилката водка дружно ги окуражавахме от място  Grinning
Туй помня, общо взето...
Нещо такова http://neverminder.snimka.bg/holidays/vashite-kaki-na-kupon-bez-vas.20132.368464  наскоро след като се регнах в Снимка попаднах на тоя албум. Писах на снимка, отговориха ми, че не носят отговорност за публикуваните снмки. Писах на автора - нищо. Вече е посетен към 20 000 пъти. Реакциите на публиката са не по-малко комично тъжни от тия на изпълнителите. Зависи от алкохола. Изобщо не е за чудене, че е безплатен.

# 44
  • Мнения: 3 447
Е добре де, по една ерекция не можаха ли да докарат поне? Да се опитваш да съблазниш жена като мандахерцаш висящо пикало е все едно да се опиташ да прелъстиш мъж като кърмиш.

# 45
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
А, получава се, Доне. Явно не си чела темата Секс по време на кърмене.

# 46
# 47
  • Пловдив
  • Мнения: 23 675
Тия скучняри никъде не си сваляха гащите! По спомени от прежни години където и да съм ходила никога не съм виждала нищо съществено, все оставаше по прашки "мъжкарят". Ако някъде събличат всичко - кажете, да ида, иначе прашки в магазина бол има и мъжки. Може нещо да се е променило, все пак поне от 4г не съм ходила Simple Smile

# 48
  • Мнения: 6
Възхитена съм Joy
Втория и третия най-добре си го мятаха Laughing

# 49
  • Мнения: 4 841

Това някакъв тийн-лигав вариант на "мерси" ли е   newsm78

# 50
  • София
  • Мнения: 7 191
А пък аз само да кажа, че Стрийп ми звучи като Мерил Стрийп.
Преглеждайки темата, допускам, че по-скоро се говори за Стрип.
Мъжки Стрип.
Стриптийз.
Нещо от сорта.

# 51
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Не просто стрийп., а инт. стрийп., Ред.
Няма време за изписване на цели думи, бърза.

# 52
  • Мнения: 4 841
Няма време за изписване на цели думи, бърза.

Даа, ще вземат да свършат голите мъже сякаш  Joy

# 53
  • София
  • Мнения: 7 191
Разбрах.
Мж стрп.
Тогава просто е задължително да се махне и краткото.
Губи много време и напън за произнасяне.

ПП: като размислих, стигнах до извода, че най-добре е "стрптз".
Ще се чете като "стръптъзЪ".
Най-описателно е.

# 54
  • Мнения: 81
С'а послед. ще ходит. ли на мъж. стрип.? Ил' ход. веч.?
Абе, тук да не се упражняваме в новговор-а на Оруел?

# 55
  • Мнения: X
buttinsky  Shocked
Нарече ме лелка. Това е невъзпитано и непростимо. Ще си отмъстя, да знаеш! Ще ги издиря тия и ще те заведа Mr. Green
Нали, усещам аз как ще се подмокрим....от смях Sunglasses

# 56
  • Мнения: 2 510
Това връщане на жените към мъжете ли е?
Мисля, че няма по-прост начин, да направиш един мъж за смях.
Пък и тези от клипа, гледат като изтукани, та не е и смешно.
Мисля, че по-интересно би било, ако си спретнете някое смесено голо парти.

# 57
  • Мнения: 5 370
А аааа, клипът от Третия кърти миФкииии.,...

Няма такъв смях сутрин рано, през кашлица. Joy Joy

# 58

Общи условия

Активация на акаунт