Мъжки Стрийп.

  • 3 870
  • 58
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 228
и за какво ми е, моля, да гледам мъже да ми се мандахерцат по прашки и да си завират подробностите в лицето ми? Гнусно ми е! ужасно гадно ми става като си представя едно стадо жени с изплезени езици от похот!
Езикът може да ти стърчи от смах , но от похот едва ли. Joy

# 31
  • Мнения: 320
и за какво ми е, моля, да гледам мъже да ми се мандахерцат по прашки и да си завират подробностите в лицето ми? Гнусно ми е! ужасно гадно ми става като си представя едно стадо жени с изплезени езици от похот!
Езикът може да ти стърчи от смях , но от похот едва ли. Joy



 smile3532 ох как ме разсмя,ама си е чиста истина,едноо време в Ст. град където и да идехме бяха тия смешници от Danger ей божеее няма какъв смях,ама имаше и такива дето им се лепят като мухи на мед Laughing

# 32
  • София
  • Мнения: 1 573
и за какво ми е, моля, да гледам мъже да ми се мандахерцат по прашки и да си завират подробностите в лицето ми? Гнусно ми е! ужасно гадно ми става като си представя едно стадо жени с изплезени езици от похот!
Езикът може да ти стърчи от смах , но от похот едва ли. Joy


Взе ми думите от клавиатурата  Laughing

# 33
# 34
  • Мнения: 228

Ееееееееее , пак се хиля , явно повредата е в моя тв.
Въобще не са ми секси , а за мерак - муха ха ха ха

# 35
  • София
  • Мнения: 62 595
така на картинка беше смешно, но не бих си го причинила на живо!На една жена по й отива да съблазнява гола, обаче един гол мъж да си го мандахерца перчейки се, извиква у мен асоциаията с шимпанзетата.

# 36
  • Мнения: 65
Много двоен стандарт, гледам  Grinning Инак и на мъж му отива да съблазнява гол, особено пък ако е собственият.

# 37
  • София
  • Мнения: 1 573
така на картинка беше смешно, но не бих си го причинила на живо!На една жена по й отива да съблазнява гола, обаче един гол мъж да си го мандахерца перчейки се, извиква у мен асоциаията с шимпанзетата.
Peace

Танцуващото женско тяло е нежно, грациозно и гали окото. Докато една танцуваща буца с мускули колкото и виртуозно да си клати атрибутите е доста далеч от общоприетите представи за естетика  Rolling Eyes

# 38
  • София
  • Мнения: 62 595
Може, ама не като тези смешници! И не публично.
Ами, смешни са като се кълчотят! Нищо съблазнително не виждам.

# 39
  • Мнения: 65
Хубу де, съгласи ме  Grinning Смешно се мандаерцат, факт.
Просто имам много приятни спомени от едно такова женско парти в...забравих как се казваше тази дискотека, Империал май беше, с Максимус, безплатен алкохол и 7 колежки  Simple Smile

# 40
  • София
  • Мнения: 62 595
Мен ме интересува не какво са правили онези на сцената, а вие, седемте колежки!  Wink Давай продължението!

# 41
  • Мнения: 228
Може, ама не като тези смешници! И не публично.
Ами, смешни са като се кълчотят! Нищо съблазнително не виждам.
На моята половинка ,му дадох бойна задача да научи този танц . Когато нямам настроение и ми е тъжно да го размаха два три пъти.... Wink
Тоя , полудя започна да тренира веднага - хи хи хи hahaha
Ей , ще пукна от смях тази вечер. Joy

# 42
  • Мнения: 65
Ми наливахме се доволно, после те тръгнаха сред публиката и двама се паркираха да денсат до нас. Две от колежките им се залепиха и си останаха така дълго време  Grinning Даже единият разреши и да го пипнат!
Инак имаше и състезание за еротично ядене на сладолед на клечка, решихме да се пробваме, но аз отпаднах бързо, щото ми изтръпнаха зъбите и се получи една изключително нееротична гримаса. Колежките се изстреляха на сцената, където симулираха танц на пилон, използвайки пичовете за колци...а ние с бутилката водка дружно ги окуражавахме от място  Grinning
Туй помня, общо взето...

# 43
  • Мнения: 4 585
Ми наливахме се доволно, после те тръгнаха сред публиката и двама се паркираха да денсат до нас. Две от колежките им се залепиха и си останаха така дълго време  Grinning Даже единият разреши и да го пипнат!
Инак имаше и състезание за еротично ядене на сладолед на клечка, решихме да се пробваме, но аз отпаднах бързо, щото ми изтръпнаха зъбите и се получи една изключително нееротична гримаса. Колежките се изстреляха на сцената, където симулираха танц на пилон, използвайки пичовете за колци...а ние с бутилката водка дружно ги окуражавахме от място  Grinning
Туй помня, общо взето...
Нещо такова http://neverminder.snimka.bg/holidays/vashite-kaki-na-kupon-bez-vas.20132.368464  наскоро след като се регнах в Снимка попаднах на тоя албум. Писах на снимка, отговориха ми, че не носят отговорност за публикуваните снмки. Писах на автора - нищо. Вече е посетен към 20 000 пъти. Реакциите на публиката са не по-малко комично тъжни от тия на изпълнителите. Зависи от алкохола. Изобщо не е за чудене, че е безплатен.

# 44
  • Мнения: 3 447
Е добре де, по една ерекция не можаха ли да докарат поне? Да се опитваш да съблазниш жена като мандахерцаш висящо пикало е все едно да се опиташ да прелъстиш мъж като кърмиш.

Общи условия

Активация на акаунт