Мъжки Стрийп.

  • 3 865
  • 58
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
 hahaha
Аз пък имах едни приятелчета, които се изживяваха като стрптизьори и нищо не можеше да ги спре да ти изнесат един домашен задушевен стрийптийз. Големи съблазнители бяха, с едни дълги гриви и гъвкави тела...голям смях падаше с тях. мноого си вярваха.

# 16
  • Мнения: 65
Преди години бях ходила на Максимус май се казваха. Ми много бяха добри пичовете...аз също съм 173, но не изглеждаха по-дребни от мен. Инак си бяха буци, де. Освен стрийп.  Grinning, играеха сценки с преобличания, пускаха лафове, правиха и състезания разни - въобще развлекателна програма.
Ако ще ходите, най-добре да е на женско парти...забелязах, че има ли мъже в публиката, става тъпичко някакво.

# 17
  • Мнения: X
Мда, може да вземат да ги понапляскат.

# 18
  • Мнения: 2 978
Да, на Максимус може да се каже, че правеха шоу. Сега дали ги има не знам.

Мен лично, не ме кефи, як мъж да ми се чекне в разни секси пози.
Да се извива като змия по прашки. Не, мерси.
Нищо възбуждащо не виждам в това, още повече ако е с дълга и мазна коса. Crazy

# 19
  • Мнения: 1
Преди години бях ходила на Максимус май се казваха. Ми много бяха добри пичовете...аз също съм 173, но не изглеждаха по-дребни от мен. Инак си бяха буци, де. Освен стрийп.  Grinning, играеха сценки с преобличания, пускаха лафове, правиха и състезания разни - въобще развлекателна програма.
Ако ще ходите, най-добре да е на женско парти...забелязах, че има ли мъже в публиката, става тъпичко някакво.
мога да разбера какво правят жени на такова парти, аз примерно ще отида понеже ми е любопитно, а и колежките ме навиват, обаче какво по дяволите правят мъже там? Освен ако не са хомосексуални де въпреки че за тях вече си има клубове  newsm78

# 20
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Въпросният стриптийз беше подарък-изненада от мъжете ни за 8 март.
Сега се замислям, че вероятно нарочно са ги избрали такива едни, никакви...

# 21
  • Мнения: X
Що бе, аз заведох един приятел в гей-клуб, а никой от двамата не беше обратен. Просто ми беше любопитно.

# 22
  • Мнения: 3 634
ама някои вече на 40 са забравили как изглеждат.

Говори за себе си! Аз гледам всяка вечер по ТВ-то.  Mr. Green

# 23
  • Мнения: X
ама някои вече на 40 са забравили как изглеждат.

Говори за себе си! Аз гледам всяка вечер по ТВ-то.  Mr. Green
Оох, XXL, schnell, schnell Mr. Green
Чакай бе, аз съм младо кюрпе. Още не съм на Христовата възраст дори. Просто ми прави впечатление, че все разни лелки се хвалят, че ходели на мъжки стрийптийз.

# 24
  • Мнения: 1
Що бе, аз заведох един приятел в гей-клуб, а никой от двамата не беше обратен. Просто ми беше любопитно.
и аз бих отишла, и мога да си представя гей в стрийп. клуб обаче не мога примерно да си представя приятеля ми или който и да е мой познат да дойде на мъжки стриптийз  Thinking

# 25
  • Мнения: 1
http://images02.snimka.bg/000368483.jpg хахахахахах този е като невидял  Laughing Laughing

# 26
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
buttinsky  Shocked
Нарече ме лелка. Това е невъзпитано и непростимо. Ще си отмъстя, да знаеш! Ще ги издиря тия и ще те заведа Mr. Green

# 27
  • Мнения: 4 585
Етичка, ти от кой край си?

# 28
  • Мнения: 228
buttinsky  Shocked
Нарече ме лелка. Това е невъзпитано и непростимо. Ще си отмъстя, да знаеш! Ще ги издиря тия и ще те заведа Mr. Green
За тази обида , аз бих я завела при тези стрийп.

Последна редакция: пн, 29 ное 2010, 23:17 от ГРИП

# 29
  • София
  • Мнения: 62 595
и за какво ми е, моля, да гледам мъже да ми се мандахерцат по прашки и да си завират подробностите в лицето ми? Гнусно ми е! ужасно гадно ми става като си представя едно стадо жени с изплезени езици от похот!

Общи условия

Активация на акаунт