От кой бойлер сте доволни?

  • 40 795
  • 86
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 23
Все ТЕСИ сме купували и в родителите ми и в съпруга ми и в новото ни жилище - не са имали проблеми.

# 76
  • Мнения: 13
Здравейте момичета,
От 7 години имам 80 л. Теси и никакъв проблем. Сега обаче ми предстои ремонт на банята в новото жилище и за съжаление е толкова малка, че ще слагаме проточен бойлер newsm78
Моля помагайте със съвети!
И финансите са ограниени... #Crazy

# 77
  • София
  • Мнения: 1 746
Колкото и да е малка банята все може да се намери място за един бойлер.

# 78
  • Мнения: 23
А хоризонтален яма ли да се събере?

# 79
  • Мнения: 13
Наистина е много малка 1.80/1.30. И е баня и тоалетна заедно.
Колкото и да е малка банята все може да се намери място за един бойлер.

# 80
  • Мнения: 13
За хоризонталните бойлери не съм чела нищо положително.
А хоризонтален яма ли да се събере?

# 81
  • Мнения: 13

Това е проекта http://www.ikea.com/ms/ru_RU/rooms_ideas/bathroomplanner/index.html .
Като отворите линка в ляво в мои проекти опитах да проектирам банята.

# 82
  • София
  • Мнения: 1 746
Не мога да разбера къде е проекта.

# 83
  • Мнения: 13
Писах на лични

# 84
  • Мнения: 21
Аз пък съм фен на проточните,да ми препоръчате марка?

# 85
  • Мнения: 45
Здравейте, ние сме на 18 етаж, и доколкото знам от мъжа ми тука сме на два щтранг и съответно почти никои не си е сменил тръбите и до нас не достига топла вода. Правихме ремонт на банята, сменихме тръбите, но налягане 0 за топлата. Студената си е екстра. За да дойде някаква топла вода топлата трябва да се изтича някъде около 1 час, което е безумие, защото плащаме топла вода и подгряване от топлофикация за нещо, което не ползваме и отделно на софийска вода. Предстои ни бебче живот и здраве и ни се иска да си сложим бойлер, но като прочетох темата, стигам до извода за елдоминвест,че са по- добри. Моля помогнете ми. А проточен за баня, как стоят нещата там?

STIEBEL ELTRON и тези ги видях, но цените са доста високи!

# 86
  • Мнения: 0
Вземете си немската марка ,аз я ползвам вече 18г като ми се наложи 5г да го отмонтирам и да седи в мазето, след 5г го сложих и си работи и пее даже.Просто си заслужава инвестицията .През 1993г го купих 80л беше 500лв или 550лв ,не си спомням точно .Комшията до мен вече 4 или 5 сменя , защото все си мисли че спестява като купува нов Joy

Общи условия

Активация на акаунт