Ямболски чудеса

  • 65 062
  • 760
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 5
Amorevole ,благодаря и на теб за съветите!  Hug Със сигурност ще се опитам да мисля само положително и ще игнорирам всяка лоша мисъл,която се опитва да се настани при мен. А когато съм сред други хора,както казва моята майка "Влизам си в бутилка"  Laughing и не обръщам внимание Simple Smile

mamagali_vanko ,общо взето и моята започва с ядене и ядене, а хем се опитвам да не се тъпча,но постоянно пък ми се яде нещо.Моя лекар каза,че било нормално да напълнея от 11 до 16кг. Еми,май може и да ги мина. Rolling Eyes

*Lorelei* ,Здравей! Разбирам те, като казваш,че ти липсва Ямбол. Сега покрай празниците някак си придобива друг вид, но иначе си е все същия град. А ти от колко време си в Москва?

Мамчета, ще кажете ли кога се събирате на бебешкото кафе? Много ми се иска да Ви посетя   bouquet

# 736
  • Ямбол
  • Мнения: 1 604
Ralitsa Radulova, когато Amorevole ни приветства и покани ,ще има бебешко кафе.
Последно се говореше за нещо коледно да си организираме,но не виждам лошо да се съберем и без специални определени теми който желае на среща,запознанство.

# 737
  • Мнения: 639
Когато имаме възможност да направим следващото бебешко кафе с подкрепата на Ла Лече Лига в Ямбол, ще пуснeм предварително информация тук, на сайта на ЛЛЛ, както и във ФБ. Wink
А до тогава, ще е чудесно ако си организирате и други срещи и се запознете повече настоящи и бъдещи майки. Hug

# 738
  • Мнения: 155
Здравейте мами!

Не знам дали това е подходящата тема за моя въпрос но все пак се обръщам към вас.
Ние се преместихме преди повече от година във вашия град и в началото живеехме точно до входа на парка. Това беше чудесно място за разходки и нови познанства за сина ми който е на 4,6 г. Но сега се преместихме в Каргона, дойде ужасното време и се чудя какво да правим. Тук той не познава никой и се чудех дали има и други мами които не водят децата си на детска градина ( и с които можем да се събираме да играят децата) или такива, които могат да ми дадат съвет за някоя спортна или друга школа, която да работи с толкова малки деца за да имаме нещо интересно да правим през зимата.  newsm78

Благодаря ви предварително Simple Smile  Wink

# 739
  • Мнения: 47
Здравейте мамчета.Аз също съм мама от Ямбол и ще се радвам да се присъединя към вашата тема.

Ralitsa Radulova искам да ти кажа,че аз раждах при др.Пенков и съм невероятно доволна от него.Даже съжалих не си водех консултацията си при него .  Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 740
  • Мнения: 5
Здравей, MaManaSami ! Wink

И аз за сега съм доволна от д-р Пенков, а и мисля,че и в бъдеще ще си остане така.Чувала съм само позитивни отзиви за работата и отношението му като цяло. А и лично се убедих в това!
Ти преди колко време ражда там? И какво съкровище си имаш (момиченце или момченце) ?


Мама Ежка , в Каргона наистина е доста по-различно,отколкото на центъра,но дано тук мамите ти препоръчат нещо,аз лично не знам къде,кога се събират,защото от скоро почнах да се интересувам ( долу-горе откакто разбрах,че ще имам бебче). Та, по-долу видях,че има Детски развлекателен център "МЕЧО ПУХ" , където можете да ходите със сина си и със сигурност ще се запознаете с много други мамчета   bouquet

# 741
  • Мнения: 47
Преди 8 месеца раждах там и останах изключително доволна от условията,отношението и грижите там.Аз си имам един малък и палав мъж Simple Smile И да вмета,че също живея в Каргона Simple Smile Peace

# 742
  • Ямбол
  • Мнения: 1 604
Еее,ама ние тук половината тема сме от Каргона,ами поне да си направим Каргонска среща  Rolling Eyes

# 743
  • Мнения: 47
Нямате никакъв проблем-само казвате и сме там Simple Smile  Wink Wink

# 744
  • Ямбол
  • Мнения: 1 604
ок,хайде петък следобяд?кой желае да дойде,ако деня не е устройващ,давайте идеи.

# 745
  • Мнения: 47
Моя юнак нещо се поразболя днес,но утре ще го водим на лекар.Ако всичко е наред няма да има проблем да се видим  Grinning Wink Wink Wink

# 746
  • Мнения: 11
оооо направо ви завиждам мами Confused Аз моя мъник лошо го научих да суче легнал и сега не мога да мръдна към центъра Cry А в Графа не познавам мами с които да се разхождаме , та съм си самотна птица. Дано до пролетта се научим да ядем пюрета та да дойда и аз на някоя среща   bouquet

# 747
  • Ямбол
  • Мнения: 1 604

nastq,абе и пюретата ли легнали ги ядете,много сте мързеливи вие  Laughing,а я разкажи как мина кръщенето

# 748
  • Мнения: 11

nastq,абе и пюретата ли легнали ги ядете,много сте мързеливи вие  Laughing,а я разкажи как мина кръщенето

Държахме се много мъжки и бяхме много послушни. После ядене, пиене на глава и веселба до сутринта Grinning Абе беше си супер Mr. Green Бяхме си в къщи с богата трапеза и едно печено агънце Mr. Green Mr. Green Определено ще се запомни кръщенето му.
А пюре ядем за сега само на обяд и то трябва да е млечна каша иначе със плодовете и зеленчуците сме скарани  Confused

# 749
  • Москва
  • Мнения: 164
Привет,ямболска дружина   bouquet Виждам за разходки си говорете-времето при вас още позволява ли го? Тук все още нямаме сняг (дано да е така поне до средата на декември  Praynig )
Да попитам (винаги съм се чудила) изобщо има ли удачни места за деца през зимата? Лятото е ясно-открити кафета,парка,градинки,но зимата ( поне преди) в повечето кафета по центъра ( и покрай САРА-та ) се пуши. Или поне преди се пушеше. Надявам се сега това да се е изменило (вече втора година няма да бъда в Ямбол през зимата  Sad )
Всички болнички деца да оздравяват

Общи условия

Активация на акаунт