Мнения за д-р Ирена Дакова

  • 4 621
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 042
Моля ви да кажете отзиви за тази лекарка, ако имате "опит" с нея или сте чували нещо... Изглежда ми мислещ и съвременен лекар, но не знам нищо друго - как е като диагностик например...   Hug

# 1
  • София
  • Мнения: 165
Здравейте!
Доктор Ирена Дакова е педиатър на дъщеря ми. Наблюдава я от петия ден от раждането й. Доволна съм от нея. За мен е добър лекар и диагностик . Не е привърженик много на антибиотиците само в краен случай ги предписва. Много ясно обяснява за състоянието на детето. С малки изключения при , които не съм могла да се свържа с нея и съм ходила до МЦ "Лора". Тя е и доктор и на  възрастни.

# 2
  • Мнения: 3 042
прехвърлих малкия от декември, засега съм доволна - в час е със съвременните неща, обяснява много (прекалено даже).Дано и занапред така!  bouquet

# 3
  • Мнения: 2
Аз също съм от малка при нея, страхотен доктор е, препоръчвам я! Simple Smile А някой да знае кои дни беше следобед? :д

# 4
  • София
  • Мнения: 165
Здравейте .
Доктор Дакова следобед приема на четни дати.

# 5
  • Мнения: 3
Д-р Дакова явно има твърде много пациенти защото направо си пъди многогодишните такива с неетично отношение. При нея е почти невъзможно да си запишеш час тъй като рядко си вдига телефона и в повечето случаи се свързваш със телефонен секретар.

# 6
  • Мнения: 424
Здравейте,може ли телефон,мейл на лични? Много благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт