Раждане в Тина Киркова и присъствие на таткото

  • 688
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 789
Здравейте,
до една-две седмици ми предстои второто ми раждане. Решихме, че и таткото ще присъства. Вчера говорих с лекарката, но не всичко ми се изясни напълно. Според нея, в предродилна зала ще бъда заедно с други мами (но май не беше много сигурна) и таткото няма как да влезе, а после ще съм в самостоятелна зала за раждане, за да може да влезе той.

Искам да попитам тези, които са раждали там или пък имат актуално инфо, това така ли е? Лично за мен голяма част от смисъла се губи, ако е така - трудното беше в предродилна, тогава предишния път имах най-много нужда от него.

И още един въпрос - лекарката ми иска сега предварително да платим за избор на лекар, защото вече нямало време. Преди месец на един познат му се роди детето там, но при друга лекарка и платиха след раждането, изрично го питах. Притеснението ми е, че ако лекарката не дойде или дойде накрая, само за да ме зашие да речем, за какво точно ще й бъде платено...

Моля, който може да сподели актуален опит!

# 1
  • Мнения: 4 070
ами не би трябвало да е така, нали като си избереш зала, те слагат от самото начало в нея, коя ти е лекарката,че не е много сигурна как точно стоят нещата??

# 2
  • Мнения: 789
ами не би трябвало да е така, нали като си избереш зала, те слагат от самото начало в нея, коя ти е лекарката,че не е много сигурна как точно стоят нещата??

д-р Диана Костова

Тя ми следи бременността и затова реших, че при нея ще раждам. Аз други така или иначе не познавам, предния път не си избирах лекар, а бях в такова състояние, че дори не попитах как се казва лекарката, която ме изроди - те се смениха и запомних името на този, който ме прие, не й нейното, въпреки че накрая като ме пое тя, всичко беше добре.

По принцип съм доволна от сегашната лекарка - обръща внимание на всички консултации, прави пъти повече изследвания и прегледи от тези, които при предишната ми бременност са правили. Но е ужасно много натоварена и не всички мои въпроси получават отговори, а за някои неща буквално по 3 пъти питам.
А и искам да знам мненията на майките как на практика са минали нещата Simple Smile

# 3
  • Мнения: 4 070
Ами не съм я чувала, да не би да е лекар, който изражда там, а по принцип следи на др. място бременността, понеже няма др. обеснение защо не е много наясно...знаеш ли,че има тема за раждането в Т. Киркова, намери я - там ще ти отговорят на всичко Wink

Общи условия

Активация на акаунт